• ارتباط با ما: 02188915004

سمینار رایگان توانمندسازی زنان - ویژه بانوان

در اين سمینار معارفه رایگان شما به عواملی چون : عوامل ظاهری ، رفتاری ، کلامی و راز بدن می پردازیم. برای رزرو در این سمینار کلیک کنید...

معرفی کتاب چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟

بیایید دیگر فکر نکنیم که کجا و در چه کشوری زندگی می‌کنیم و مشغول به چه کاری هستیم. بدترین چیز برای ما، چه در قالب فردی و چه در عرصه ملی، این است که یکجا بنشینیم، تماشا کنیم و دست روی دست بگذاریم یا کم‌کم در لاک امن خودمان فرو رویم. اما فراموش می‌کنیم که برای پیشرفت باید همیشه آماده وقوع اتفاقات ناخوشایند باشیم.

معرفی کتاب مرجع جامع تندخوانی از تونی بوزان

آنتونی پیتر بوزان (تونی بوزان ) (به انگلیسی: Tony Buzan) (زاده: ۲ ژوئن ۱۹۴۲) نویسنده و مشاور آموزشی است. او از بنیانگذاران و ارائه کنندگان تکنیک های نقشه برداری ذهنی است. در ادامه کتاب مرجع جامع تند خوانی اثر تونی بوزان معرفی می شود ؛ برای آشنایی بیشتر با این کتاب به ادامه مطلب مراجعه کنید .

معرفی کتاب مرجع جامع تندخوانی از تونی بوزان - 0.0 out of 5 based on 1 review

کتاب قورباغه را قورت بده - برایان تریسی

معرفی کتاب قورباغه را قورت بده - برایان تریسی

کتاب قورباغه را قورت بده نوشته برایان تریسی یکی از نویسندگان کمک به خویشتن است که بسیاری از کارهای خود را به صورت کتاب گویا ارائه کرده است.

کتاب قدرت جذبه - برایان تریسی - ترجمه خدیجه مالمیر

کتاب قدرت جذبه - برایان تریسی - ترجمه خدیجه مالمیر

کتاب قانون توانگری - کاترین پاندر - ترجمه گیتی خوشدل

معرفی کتاب قانون توانگری نوشته کاترین پاندر - ترجمه گیتی خوشدل

کتاب قدرت بیان - برایان تریسی - مترجم پروين آقايی

معرفی کتاب قدرت بيان - برايان تريسی - مترجم پروين آقايی

کتاب راز، نوشته روندا بایرن the Secret

معرفی رایگان کتاب معروف راز ، نوشته روندا بایرن

کتاب معجزه و راه‌های موفقیت

کتاب معجزه و راههای موفقیت

پرفروش ترین کتاب ها در آمریکا و کانادا

کتاب معجزه و راه‌های موفقیت - 2.0 out of 5 based on 1 review

تماس با ما

سمینارما | آموزش موفقیت فردی و سازمانی

  • ایران - تهران - ضلع جنوبی چهارراه ولیعصر - کوچه پرتوی - پلاک 16
  • 02188915004

موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت.سمینار ما یک وب سایت تخصصی در زمینه موفقیت فردی و معرفی همایش های آموزشی و اساتید برگزیده ایران می باشد. این وب سایت تحت عنوان موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت و به مدیریت آقای محسن تیموری به عنوان مدیریت موسسه و آقای علی قلی زاده به عنوان مدیریت سایت فعالیت می کند. این موسسه فعالیت خود را از سال 1389 در حوزه آموزش و سمینارهای برگزیده در تهران و ایران شروع کرده است . و در امر آموزش در سطح ایران گام های بسیار موفقی را برداشته است.

این موسسه درصدد است تا با استفاده از روش‌های نوین آموزشی و بکارگیری اهرم اینترنت، آموزش های سطح اول را در اختیار هم میهنان عزیز قرار دهد. فارغ از تشریفات، سمینار ما یک تیم متشکل از متخصصان و کارشناسانی در حوزه روانشناسی، کارآفرینی، بازاریابی، تجارت الکترونیک و مدیریت است.

بالا