• ارتباط با ما: 02188915004

سمینار رایگان توانمندسازی زنان - ویژه بانوان

در اين سمینار معارفه رایگان شما به عواملی چون : عوامل ظاهری ، رفتاری ، کلامی و راز بدن می پردازیم. برای رزرو در این سمینار کلیک کنید...

فایل صوتی پاسخ به سوالات پیرامون دوره رایگان اصول رابطه در فروش توسط استاد مهدی دادفر

مدت‌ها قبل سمینار ما اقدام به انتشار یک دوره‌ی رایگان تحت عنوان اصول رابطه در فروش کرده بود. کسانی که از این دوره استفاده کرده‌ بودند یک سری سوال در این رابطه مطرح کردند که ما تصمیم گرفتیم پاسخ آنها را به صورت یک فایل صوتی به شما عزیزان تقدیم کنیم.

فایل صوتی پاسخ به سوالات پیرامون دوره رایگان اصول رابطه در فروش توسط استاد مهدی دادفر - 3.3 out of 5 based on 9 reviews

فایل صوتی چشم انداز فروش سنتی از استاد مهدی دادفر

فروش یکی از قدیمی‌ترین حرفه‌هاست و شاید یکی از ارکان شکل دهنده اجتماع و برآورده‌سازی نیازهای انسان‌ها بوده و هست. در شکل سنتی آن که بیشتر فضای حجره‌های تجار در ذهن تداعی می‌شود تا جهان شبکه‌ای و دنیای مجازی و بازارهای رقابتی و جهانی دنیای امروز، همه جلوه‌ها و مصادیق گذشته و امروز فروش است. اما آنچه بیشتر از ظواهر فروش دچار تغییر شده است، پارادایم‌ها و مفاهیم اساسی آن است که معلول حوادث و تحولات بنیادی صنعت و زنجیره عرضه می‌باشد.

فایل صوتی چشم انداز فروش سنتی از استاد مهدی دادفر - 3.0 out of 5 based on 1 review

فایل صوتی بازاریابی پارتیزانی از استاد مهدی دادفر

بازاریابی پارتیزانی که در فارسی به بازاریابی چریکی نیز موسوم است برگردان عبارت Guerrilla Marketing  است. واژه Guerrilla به معنی پارتیزان است. بازاریابی پارتیزانی توسط جی کنراد لوینسون در کتابی با عنوان بازاریابی پارتیزانی در سال ۱۹۸۲ ارائه شد. بازاریابی پارتیزانی روشی نامنظم و غیرمعمول در انجام فعالیت‌های ترفیعی بر مبنای یک بودجه بسیار کم است. چنین ترفیعات و پیشرفتهایی گاهی اوقات به گونه‌ای طراحی می‌شوند که مخاطب هدف، حتی از وجود آنها بی‌اطلاع است و این ترفیعات نوعی بازاریابی پنهان یا سری است.

فایل صوتی بازاریابی پارتیزانی از استاد مهدی دادفر - 2.2 out of 5 based on 5 reviews

دانلود رایگان: بازگشایی مرکز انرژی

سلام به شما دوست گرامی
در این فایل صوتی، یکی از تمرین های کتاب صوتی تجسم خلاق با عنوان "بازگشایی مرکز انرژی" که یکی از مراقبه های محبوب کتاب صوتی تجسم خلاق می باشد را به عنوان هدیه برای دانلود قرارداده ایم.
امیدواریم مورد نظرتان واقع شود.

دانلود فایل صوتی سمینار معارفه دکتر علی اصغر جهانگیری

دانلود رایگان فایل صوتی معارفه دکتر علی اصغر جهانگیری

دانلود فایل صوتی سمینار معارفه دکتر علی اصغر جهانگیری - 4.5 out of 5 based on 4 reviews

تماس با ما

سمینارما | آموزش موفقیت فردی و سازمانی

  • ایران - تهران - ضلع جنوبی چهارراه ولیعصر - کوچه پرتوی - پلاک 16
  • 02188915004

موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت.سمینار ما یک وب سایت تخصصی در زمینه موفقیت فردی و معرفی همایش های آموزشی و اساتید برگزیده ایران می باشد. این وب سایت تحت عنوان موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت و به مدیریت آقای محسن تیموری به عنوان مدیریت موسسه و آقای علی قلی زاده به عنوان مدیریت سایت فعالیت می کند. این موسسه فعالیت خود را از سال 1389 در حوزه آموزش و سمینارهای برگزیده در تهران و ایران شروع کرده است . و در امر آموزش در سطح ایران گام های بسیار موفقی را برداشته است.

این موسسه درصدد است تا با استفاده از روش‌های نوین آموزشی و بکارگیری اهرم اینترنت، آموزش های سطح اول را در اختیار هم میهنان عزیز قرار دهد. فارغ از تشریفات، سمینار ما یک تیم متشکل از متخصصان و کارشناسانی در حوزه روانشناسی، کارآفرینی، بازاریابی، تجارت الکترونیک و مدیریت است.

بالا