• ارتباط با ما: 02188915004

سمینار رایگان توانمندسازی زنان - ویژه بانوان

در اين سمینار معارفه رایگان شما به عواملی چون : عوامل ظاهری ، رفتاری ، کلامی و راز بدن می پردازیم. برای رزرو در این سمینار کلیک کنید...

چه کسی از رمز و رازهای زندگی موفق بدش می آید؟

ما در هر حوزه‌ای که فعالیت کنیم، هر علایقی که داشته باشیم یا هر پروژه‌ای را که به انجام برسانیم، به هر حال در دنیایی زندگی می‌کنیم که اصل مهم موفقیت در تجارت آن برقراری ارتباطات است.

این اصل یکی از شاخه های اصلی مهارت های زندگی می باشد، از شاخص های اصلی یک زندگی موفق میتوان به اعتماد به نفس، ارتباط موثر، شاد زیستن و خودشناسی را نام برد.

در این بخش سعی کرده ایم مقالات مفیدی در حوزه اعتماد به نفس، ارتباط موثر، شاد زیستن و خودشناسی قراردهیم.

همچنین سمینارما پکیج های جامع مهارت های زندگی را با عناوین : پکیج جامع آشتی با درون ، پکیج کارگاه آموزشی اعتماد به نفس ،  هدف و برنامه ریزی را تولید کرده است، که اگر اشتیاق سوزان برای آموزش و تغییرات فردی داشته باشید، این محصولات میتوانند تغییرات بسیار بزرگی در زندگی شما داشته باشند.

عادت هایی که بسیاری از آدم های شاد از آن غافلند

در این مقاله میخواهیم به 15 موردی که بسیار از آدم های شاد از آن غافل هستند بپردازیم . همه ما در زندگی و روزمرگی های خودمان با افراد شاد بسیار برخورد کرده ایم و همچنان با خود غبطه میخوریم که خوش بحال فلانی که اینقدر سرخوش و شاد زندگی میکند. میخواهیم در اینجا 15 نکته ای را بیان کنیم که حتی آدم های شاد هیچ وقت به آن اهمیتی نمیدهند . خیلی جالبه که این موضوع را بررسی کنیم و با عادت افراد شاد که از آن یا غافل هستند و یا به آن اهمیتی نمیدهند آشنا شویم. با سمینارما همراه باشید.

عادت هایی که بسیاری از آدم های شاد از آن غافلند - 3.8 out of 5 based on 6 reviews

چگونه قضاوت نکنیم و از قضاوت کردن عجولانه دیگران پرهیز کنیم؟

قضاوت یعنی چه ؟! چگونه قضاوت نکنیم ؟! با به کارگیری چه راهکارهایی از قضاوت کردن عجولانه دیگران پرهیز کنیم؟ آنتوان دوسنت اگزوپری یک جمله زیبا در مورد قضاوت دارد که میگوید: محاكمه كردن خود از محاكمه كردن ديگران خيلي مشكلتر است. اگر توانستی در مورد خودت قضاوت درستی بكنی، معلوم مي شود يك فرزانه تمام عياری .

چگونه قضاوت نکنیم و از قضاوت کردن عجولانه دیگران پرهیز کنیم؟ - 3.8 out of 5 based on 5 reviews

چرا ما انسان ها دائما خودمان را با دیگران مقایسه می کنیم؟

در همه ما انسان ها این میل طبیعی وجود دارد که خودمان را با دیگران مقایسه کنیم. اما این میل به مقایسه از بدو  تولد همراه ما نیست و در طول زمان در ما ایجاد می شود. در کودکی ما خود را با کسان دیگر مقایسه نمی کنیم. همه در دوران کودکی از موجودیت خود راضی و خوشنود بوده و ویژگی های منحصر بفردشان را دوست دارند.

چرا ما انسان ها دائما خودمان را با دیگران مقایسه می کنیم؟ - 5.0 out of 5 based on 2 reviews

چند نکته ساده و کاربردی از زبان روانشناسان برای بهبود روابط و دوستی ها

ساختن ارتباطات سالم و صحیح و شادی بخش به زمان نیاز دارند و یک شبه حاصل نمی شوند، اما خراب کردن آن ها می توانn در چشم برهم زدنی انجام شود. منظور از ارتباط، همه رابطه هاست، از رابطه عاطفی و عاشقانه گرفته تا همکاری، دوستی، والد و فرزندی و …
در همین راستا، چندین نکته ساده و کاربردی را از زبان روانشناسان برایتان ذکر کرده ایم که می توانند در عرض یک دقیقه، موجب بهبود روابط و گسترش دوستی ها و محبت ها بشود.

چند نکته ساده و کاربردی از زبان روانشناسان برای بهبود روابط و دوستی ها - 4.8 out of 5 based on 5 reviews

با 10 خصوصیات افرادی که حوصله دیگران را سر میبرند آشنا شوید

همه ما افرادی را تجربه کردیم که وقتی باهاشون مصاحبت و یا رفت و آمد داریم حوصله‌مون رو سر می‌برند .در اینجا میخواهیم 10 عادت مشترک افرادی که حوصله دیگران را سر می‌برند را بازگو کنیم . در ادامه از شما میخواهیم همراه ما باشید 

با 10 خصوصیات افرادی که حوصله دیگران را سر میبرند آشنا شوید - 3.3 out of 5 based on 6 reviews

۹ فیلسوف بزرگ تاریخ درباره راز شاد بودن چه می گویند ؟

هر کسی ممکن است تعریف متفاوتی از شادی داشته باشد اما فیلسوفان و متفکران بزرگی مانند کیِرکگارد، سقراط، کنفوسیوس و نیچه تعاریف خاصی از شادی دارند. در ادامه به تعدادی از این تعاریف جالب اشاره خواهیم کرد.

۹ فیلسوف بزرگ تاریخ درباره راز شاد بودن چه می گویند ؟ - 3.8 out of 5 based on 12 reviews

اگر رهبران جهان هیپی (hipster) بودند (تصاویر)

اگر جان.اف.کندی یک هیپی بود تاریخ به چه صورتی رقم می‌خورد؟ خب، احتمالش وجود داشت که وقت شام در کاخ سفید مشروبات الکلی بیشتری سرو میشد. حال آنکه ما نمی‌دانیم چه اتفاقی می‌افتاد، امّا به لطف تصاویر بسیار خوب آمیت شیمونی می‌دانیم جان.اف.کندی و بقیه رهبران معروف جهان چه شکلی می‌شدند.

اگر رهبران جهان هیپی (hipster) بودند (تصاویر) - 3.5 out of 5 based on 6 reviews

چگونه شخصیتی کاریزماتیک و محبوب همه کسب کنیم ؟

تا به حال با کسی ملاقات داشته‌اید که فوراً شما را با شخصیتش متقاعد کند؟ آنها انرژی مسحور کننده و فوق‌العاده‌ای دارند که فوراً شما را به سمت خودشان جذب می‌کنند. شما کاملاً توجه‌تان به هر کلمه‌ای که می‌گوید جلب شده و نمی‌توانید در مقابل آنها مقاومت کنید. طوری که اگر آنها به شما این انرژی فوق‌العاده را می‌دادند، احساس شگفت‌انگیزی در مورد خودتان می‌کردید.

چگونه شخصیتی کاریزماتیک و محبوب همه کسب کنیم ؟ - 3.8 out of 5 based on 56 reviews

6 اصل باورنکردنی برای خلق شخصیت کاریزماتیک و جذاب

می‌خواهید کاریزمای بیشتری داشته باشید؟ طبق گفته روانشناسان این 6 روش را باید در نظر بگیرید :
برخی از افراد به طور طبیعی بیشتر از دیگران کاریزما دارند. امّا برخلاف باور عموم، هر کسی می‌تواند به مرور کاریزماتیک شود.
"کاریزما به طور ساده نتیجه رفتارهای آموخته شده است"-به گفته اولیویا فاکس کوبان، نویسنده کتاب "رمز و راز کاریزما"

6 اصل باورنکردنی برای خلق شخصیت کاریزماتیک و جذاب - 3.3 out of 5 based on 3 reviews

چگونه پس از یک شب بی خوابی روزی خوب و پُر انرژی داشته باشیم؟

هیچ شکی نیست که خواب در زندگی افراد از اهمیت فراوانی برخوردار است. خواب به بدن نیروی تازه می‌بخشد، ذهن را تقویت می‌کند، و اگر به مدت طولانی نخوابید می‌تواند مرگ‌آور باشد. چگونه پس از یک شب بی خوابی و یا کم خوابی روزی خوب و پرانرژی داشته باشیم؟
پس از یک شب کم خوابی، با این راهکارها می توانید بیشترین بهره وری را در روز داشته باشید.

چگونه پس از یک شب بی خوابی روزی خوب و پُر انرژی داشته باشیم؟ - 3.5 out of 5 based on 10 reviews

تماس با ما

سمینارما | آموزش موفقیت فردی و سازمانی

  • ایران - تهران - ضلع جنوبی چهارراه ولیعصر - کوچه پرتوی - پلاک 16
  • 02188915004

موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت.سمینار ما یک وب سایت تخصصی در زمینه موفقیت فردی و معرفی همایش های آموزشی و اساتید برگزیده ایران می باشد. این وب سایت تحت عنوان موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت و به مدیریت آقای محسن تیموری به عنوان مدیریت موسسه و آقای علی قلی زاده به عنوان مدیریت سایت فعالیت می کند. این موسسه فعالیت خود را از سال 1389 در حوزه آموزش و سمینارهای برگزیده در تهران و ایران شروع کرده است . و در امر آموزش در سطح ایران گام های بسیار موفقی را برداشته است.

این موسسه درصدد است تا با استفاده از روش‌های نوین آموزشی و بکارگیری اهرم اینترنت، آموزش های سطح اول را در اختیار هم میهنان عزیز قرار دهد. فارغ از تشریفات، سمینار ما یک تیم متشکل از متخصصان و کارشناسانی در حوزه روانشناسی، کارآفرینی، بازاریابی، تجارت الکترونیک و مدیریت است.

بالا