• ارتباط با ما: 02188915004

سمینار رایگان توانمندسازی زنان - ویژه بانوان

در اين سمینار معارفه رایگان شما به عواملی چون : عوامل ظاهری ، رفتاری ، کلامی و راز بدن می پردازیم. برای رزرو در این سمینار کلیک کنید...

6 نکته برای اینکه در زندگی زناشویی مثبت اندیش باشیم

مثبت اندیش بودن در زندگی زناشویی را بیاموزید

ازدواج موضوعی آسان نیست. روزانه موضوعات و اتفاقات زیادی در زندگی شما رخ می دهد که عدم موفقیت در آنها، به راحتی می تواند شما را ناامید کرده و شما را منفی نگر کند. انرژی ای که باید برای تمام این اتفاقات بد و نیز زندگی زناشویی خود صرف کنید، قابل تحمل نیست.
برای رفع اینگونه مشکلات باید دید دیگری داشت و روی تمام احساسات خود کنترل داشت. اگر همه وقت و انرژی خود را صرف موضوعات بد در زندگی زناشویی کنید، مطمئنا شرایط سختی برایتان ایجاد خواهد شد. اگر مثبت اندیش بودن در زندگی زناشویی را بیاموزید، رابطه تان تقویت خواهد شد و می توانید با کمک همسرتان، بر مشکلات فایق آیید.

1

با خود رو راست باشید. هیچ چیزی خجالت آور تر از این وجود ندارد که دیگران منفی بودن تان را به شما گوشزد کنند. مطمئنا همسر، کودکان و همکاران شما فشارهای زیادی در زندگی به شما وارد می کنند، اما آنها کاملا مسئول بداخلاقی های شما نیستند. باید ببینید که انرژی و وقت خود را کجا صرف می کنید. اگر این انرژی را روی عاداتی بد، مثل حسادت، خشم و عصبانیت صرف کنید، باید قبول کنید که نیاز به تغییر دارید.

2

از تغییرات کوچک شروع کنید. هر روز در جایی خلوت بنشینید و به زندگی خود فکر کنید. نام آن دسته از کسانی که بخاطر داشتن آنها، شکرگزار خداوند هستید را بنویسید. کسانی چون همسرتان، کودکان تان و حتی سلامتی و یا سقف بالای سرتان. هر چیزی که لبخند را به چهره شما می آورد. کاغذی که اسم ها را روی آن نوشته اید را در جایی نصب کنید که هر روز جلوی چشم تان باشد تا این احساسات خوب زندگی همیشه خوشحال تان کند.

3

هر روز یک کار خوب انجام دهید و همسر خود را خوشحال کنید. ممکن است در ابتدا کار دشواری به نظر برسد، مخصوصا اگر کمی در زندگی زناشویی خود دچار مشکل بوده باشید. اما باید به لحظات خوبی که داشته اید فکر کنید و اینکه با چه عشق و علاقه ای با یکدیگر ازدواج کرده اید. از غذای مورد علاقه او شروع کنید و یا به او کادو بدهید و یا اینکه در تصمیم گیری ها او را شریک کنید. دید مثبت نگر شما کمک می کند تا زندگی را دوباره از نو بسازید.

4

دست از نق زدن بردارید. همیشه به دنبال کارهایی که طرف مقابل تان انجام نداده یا از پس آن برنیامده، نباشید. دست از نق زدن برداشته و به کارهای خوبی که همسرتان انجام داده فکر کنید. اگر کاری را برای شما انجام داد، از او تشکر کنید. با همدیگر همکاری داشته باشید.

5

تنها به یک جرقه نیاز دارید. اگر کاری را دوست دارید، چرا با هم آن را انجام ندهید و یا اینکه آن را فرا نگیرید؟ فعالیت جدید و مشترک، حس مثبتی را از طرف مقابل به شما منتقل می سازد که نشان از سودمند بودن فرد مقابل تان دارد. همچنین فضایی صمیمی را بین شما ایجاد خواهد کرد. امتحان کردن کارهای نو شما را شاداب و مثبت اندیش خواهد کرد.

6

با همسرتان صحبت کنید. با هم در مورد مشکلات هم صحبت کنید. حال که می خواهید مثبت اندیش باشید، طرف مقابل تان را نیز در این راه شریک کنید. دو مثبت اندیش، بهتر از یکی است.

 


منبع: ehow

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ به این مطلب چه امتیازی می دهی؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 50 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

تماس با ما

سمینارما | آموزش موفقیت فردی و سازمانی

  • ایران - تهران - ضلع جنوبی چهارراه ولیعصر - کوچه پرتوی - پلاک 16
  • 02188915004

موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت.سمینار ما یک وب سایت تخصصی در زمینه موفقیت فردی و معرفی همایش های آموزشی و اساتید برگزیده ایران می باشد. این وب سایت تحت عنوان موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت و به مدیریت آقای محسن تیموری به عنوان مدیریت موسسه و آقای علی قلی زاده به عنوان مدیریت سایت فعالیت می کند. این موسسه فعالیت خود را از سال 1389 در حوزه آموزش و سمینارهای برگزیده در تهران و ایران شروع کرده است . و در امر آموزش در سطح ایران گام های بسیار موفقی را برداشته است.

این موسسه درصدد است تا با استفاده از روش‌های نوین آموزشی و بکارگیری اهرم اینترنت، آموزش های سطح اول را در اختیار هم میهنان عزیز قرار دهد. فارغ از تشریفات، سمینار ما یک تیم متشکل از متخصصان و کارشناسانی در حوزه روانشناسی، کارآفرینی، بازاریابی، تجارت الکترونیک و مدیریت است.

بالا