تماس با ما: 02188915004 | کانال تلگرام سمینارما

زندگی به سبک نابغه ها و میلیاردرهای ایرانی

اعتماد به نفس - عزت نفس - خودشناسی

بزگترین قاتل رویاهای ما، ترس است!

اغلب مردم معنای واقعی کلمه ی "اعتماد به نفس"را به خوبی درک نمی کنند. به همین دلیل آن نوع از اعتماد به نفس و خود باوری را که مطلوب و مورد نظرشان است در زندگی تجربه نمی کنند، چون فکر می کنند اعتماد به نفس یعنی این که ایمان و اعتماد به موفقیتها یی که در کارها به دست می اورند. در صورتی که اعتماد به نفس واقعی و حقیقی آن است که قبل از این که در کاری موفق شویم نوعی اعتماد به توانایی خود برای انجام ان کار داشته باشیم .

اعتماد به نفس یعنی همه چیز!!!

سمینارما به عنوان برترین موسسه در حوزه آموزش در حال حاضر محصول بسیار متفاوت با عنوان:  پکیج کارگاه آموزشی اعتماد به نفس را تولید کرده است.

8 روش جادویی برای داشتن شخصیت کاریزماتیک

فکر می‌کنم این اتفاق برای همه ما افتاده باشد... کسی وارد اتاق شده و شما نتوانسته‌اید چشمتان را از او بردارید. آنها احتمالاً سطحی که استاندارد زیبایی اغلب مردم است را نداشته باشند، امّا چیزی در مورد آنها وجود دارد. چیزی که شما نمی‌توانید دلیلش را بفهمید. چرا اینطور است؟ به احتمال زیاد این فرد شخصیت کاریزما و جذابی دارد.

8 روش جادویی برای داشتن شخصیت کاریزماتیک - 3.0 out of 5 based on 2 votes

با تکنیک های اعتماد به نفس آشنا شوید

روابط یکی از مهمترین قسمت‌های زندگی ماست و تقویت مهارت‌های اجتماعی یکی از مهمترین چیزهایی است که هر فردی باید یاد بگیرد. بهتر کردن نتایجی که در این زمینه می‌گیرید و به دست آوردن اطمینان بیشتر به مهارت‌های اجتماعیتان اعتمادبه‌نفستان را به طور کلی بالا خواهد برد.

با تکنیک های اعتماد به نفس آشنا شوید - 2.0 out of 5 based on 1 vote

چطور اعتماد به نفس واقعی کسب کنیم؟

اعتماد به نفس یک نگرش ذهنی مبنی بر داشتن باور، اعتماد و اتکا به خود و توانایی‌های خود است. همچنین می‌توان آن را داشتن اعتماد به قدرت و قضاوت شخصی‌مان تعریف کنیم. اعتماد به نفس واقعی یعنی داشتن احساس راحتی حتی در شرایط مبهم و نامعلوم. از فقدان اعتماد به نفس گاهی به عنوان کمبود عزت نفس، کمروئی یا ترسویی هم یاد می‌شود.

چطور اعتماد به نفس واقعی کسب کنیم؟ - 4.0 out of 5 based on 1 vote

اعتماد به‌ نفس واقعی اینگونه است.

انسان های واقعا معتمدبه‌نفس ویژگی های والایی دارند که باید از آنها یاد بگیریم تا کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشیم.اول از همه باید بدانید منظور از اعتماد به‌نفس، اعتماد به‌نفس واقعی است نه لاف های بیهوده و خود بزرگ‌بینی های مصنوعی. افرادی که فقط فیلم انسان های بی‌باک و با اعتماد به‌نفس را بازی می کنند، هیچ ویژگی خاصی برای الگو برداشتن ندارند.

اعتماد به‌ نفس واقعی اینگونه است. - 5.0 out of 5 based on 2 votes

عقده حقارت

یکی از عقده‌هایی که از جهت واکنش‌های رفتاری و علمی دارای دو گونه تاثیر مثبت و منفی می‌باشد، عقده حقارت است که در اثر عوامل و انگیزه‌های گوناگون در روان انسانها بوجود می‌آید. پیاژه در این‌باره می‌گوید: به نظر روان‌شناسان هیچ مرد یا زنی نمی‌تواند بطور کامل از عدم تعادلی که منجر به نشانه‌های روانی عقده حقارت می‌شود، فرار کند.

اعتماد به نفس، رمز موفقیت

تمام وعده وعيد هاي دنيا فريب است.بهترين دستور زندگاني اين است كه اعتماد به نفس داشته باشيد. « ميكل آنژ»
موضوع اعتماد به نفس از اساسی ترین عوامل در رشد شخصیت افراد و کسب موفقیت های زندگی انسانها ست داشتن اعتماد به نفس و مجهز بودن به مهارتهای زندگی بدون تردید پیشرفتهای تحصیلی و کارآمدی بیشتری را

اعتماد به نفس، رمز موفقیت - 4.0 out of 5 based on 1 vote

7 تكنيك ساده برای بالا بردن اعتماد به نفس

پارسینه: بیشتر اوقات عادت کرده ایم که خودمان را از دریچه نگاه دیگران بشناسیم و اگر در این راه افراد نگاه خوبی به ما نداشته باشند اعتماد به نفس مان تا اندازه زیادی پایین می آید و اگر شانس با ما باشد و کسی از ما خوشش بیاید، تقریبا در آسمان ها سیر می کنیم اما یادتان باشد که درک ما از خودمان تاثیر زیادی روی نوع نگرش دیگران دارد .

7 تكنيك ساده برای بالا بردن اعتماد به نفس - 3.7 out of 5 based on 6 votes
به کانال تلگرام سمینارما بپیوندید...