• ارتباط با ما: 02188915004

سمینار رایگان توانمندسازی زنان - ویژه بانوان

در اين سمینار معارفه رایگان شما به عواملی چون : عوامل ظاهری ، رفتاری ، کلامی و راز بدن می پردازیم. برای رزرو در این سمینار کلیک کنید...

موفقیت نامحدود چگونه به دست می آید؟

بسیاری از افراد فکر می کنند پول باعث موفقیت می شود ولی عامل اصلی موفقیت، عادات و رفتار مناسب است. از عادات افراد موفق می توان کار و فعالیت با اشتیاق، تعهد، انگیزه، ترک عادات بد و یادگیری از مشکلات را نام برد.

در این بخش سعی کرده ایم، مقالاتی که باعث تغییرات کوچک و نتایج بسیار بزرگ در زندگی افراد موفق شده است را قرار دهیم، امیدواریم مقالات موفقیت این بخش باعث شود که عادات بد و منفی خود را به مرور زمان از بین ببرید.

سمینارما در حوزه موفقیت و مهارت های زندگی، محصولات جامعی نظیر پکیج جامع آشتی با درون ، پکیج جادوئی آموزش ان ال پی ، پکیج کارگاه آموزشی اعتماد به نفس را تولید کرده است، که اگر اشتیاق سوزان برای آموزش و تغییرات فردی داشته باشید، این محصولات میتوانند تغییرات بسیار بزرگی در زندگی شما داشته باشند.

7 جمله ای که موفق ترین افراد جهان از آن پرهیز میکنند

موفقیت نه تنها برای شغل و حرفه شما اهمیت دارد، بلکه در تمام وجوه زندگی شما مهم است، از جمله روابط شخصی، شادی و تجربیاتی که کسب می‌کنید. کسب موفقیت در این حوزه‌ها ارتباط نزدیکی با چیزی دارد که هر روز به زبان می‌آورید. یک نفر انتخاب می‌کند تا از کلمات مثبتی مثل "بله! من می‌توانم انجامش بدهم!

7 جمله ای که موفق ترین افراد جهان از آن پرهیز میکنند - 4.4 out of 5 based on 7 reviews

8 نکته مهم که افراد موفق برای انجامشان وقت تلف نمی‌کنند

به عنوان یک مربی، مردم اغلب وقتی سردرگم و مضطرب باشند و احساس کنند که نمی‌توانند به اهداف‌شان و چیزهایی که بیشتر از هر چیزی در زندگی‌شان می‌خواهند برسند به سراغ من می‌آیند. پس، یکی از اولین کارهایی که در ابتدا انجام می‌دهم تشخیص دادن چیزهایی است که زمان‌شان را تلف می‌کند، چیزهایی که مانع موفق بودن آنها و حرکتشان به سمت جلو و در جهت مواردی که می‌خواهند بدست بیاورند است.

8 نکته مهم که افراد موفق برای انجامشان وقت تلف نمی‌کنند - 3.0 out of 5 based on 6 reviews

5 عادتی که افراد موفق برای شاد بودن به کار می‌گیرند

"یک لحظه هست و بعد ناگهان محو میشه". این تعریف من از شادی برای سالها بود. با جمع کردن یک سری اقلام مادی و کسب برخی از اهداف به شادی رسیدم، ولی همه آنها زودگذر بودند. اگر توجه نکنیم، خودمان را درحال کار زیاد، استرس بیش از اندازه و از همه مهمتر ناراحتی پیدا می‌کنیم. همه این کارها را برای رسیدن به اهداف و رویاهایمان انجام می‌دادیم. همه ما می‌خواهیم شاد زندگی کنیم، ولی گفتن آن خیلی راحت است.

5 عادتی که افراد موفق برای شاد بودن به کار می‌گیرند - 4.1 out of 5 based on 9 reviews

چگونه در اولين برخورد تاثير گذار، جذاب و دوست داشتنی باشيم

 

برخورد اول : چطور در برخورد اول بهترین تاثیر را داشته باشیم

فکر می‌کنید تنها 10 دقیقه فرصت برای تاثیرگذاری در اولین دیدار دارید؟
دوباره فکر کنید.  مطابق پژوهش‌ها، در هفت ثانیه‌‌ی ابتدایی که کسی را ملاقات می‌کنید، زمانی است که شما تاثیر اولیه را ایجاد می‌کنید. پس، چه در یک رویداد، یک ملاقات برای توسعه کسب و کار یا هر موقعیتی حرفه‌ای دیگری که هستید، باید برای ایجاد تاثیر اولیه مناسب سریع اقدام کنید.

چگونه در اولين برخورد تاثير گذار، جذاب و دوست داشتنی باشيم - 3.3 out of 5 based on 6 reviews

10 نکته کلیدی از 10 ویژگی افراد بسیار موفق

 

10 فرد کاملاً موفق اسرار موفقیت‌شان را با هر کدام از ما به اشتراک می‌گذارند؛ این افراد به دلیلی موفق هستند. آنها به خاطر وجود شانس موفق نشدند، بلکه در جهت اهدافشان سخت کار کرده‌اند. اینجا 10 نکته‌ کلیدی از 10 فرد کاملاً موفق را برای اینکه کاملاً موفق شوید را با شما در میان می‌گذاریم:

10 نکته کلیدی از 10 ویژگی افراد بسیار موفق - 4.5 out of 5 based on 15 reviews

7 تغییر کوچکی که تفاوت‌های بزرگی در زندگی شما ایجاد می‌‌کنند

 

تغییرات کوچکی که تفاوت بزرگی در زندگی شما ایجاد می کنند

وقتی می‌‌خواهید چیزی را در زندگی‌تان تغییر دهید، به نظر سخت می‌‌آید. چه ۲۵ کیلو کم کردن از وزنتان باشد، چه تغییر شغل، شروع یک کسب و کار جدید یا خانه‌تکانی، خودتان می‌‌دانید که باید این تغییر را انجام دهید ولی شروع کردن خیلی سخت است.چیزی که باید بدانید این است که لازم نیست از همان ابتدای کار تغییراتی بزرگ ایجاد کنید.

7 تغییر کوچکی که تفاوت‌های بزرگی در زندگی شما ایجاد می‌‌کنند - 3.1 out of 5 based on 9 reviews

۱۱ کاری که عمدتا افراد ناموفق در تعطیلات آخر هفته انجام می دهند

تا بحال در مورد ویژگی های افراد موفق مقالات و اینفوگرافیک های زیادی منتشر کرده ایم این بار میخواهیم نگاهی به عادات افراد ناموفق بپردازیم بیشتر افراد در طول هفته کار می کنند تا بتوانند یک آخر هفته خوب را تجربه کنند و آنچه در این زمان ها انجام می دهند می تواند تفاوت میان افراد موفق و ناموفق را مشخص کند.

۱۱ کاری که عمدتا افراد ناموفق در تعطیلات آخر هفته انجام می دهند - 3.6 out of 5 based on 8 reviews

10 کاری که از انجام دادن آنها در دهه چهارم زندگی‌تان سخت پشیمان خواهید شد

تقریبا تمام افراد در زندگی شان در مورد کارهایی که انجام داده اند یا کارهایی که می توانستند انجام دهند و نداده اند، پشیمانی هایی دارند. آیا بهتر نیست که از تجربه دیگران و ندامت های آنها در این موارد کمک گرفته و با این کار، راه را برای خودمان هموارتر کنیم؟

10 کاری که از انجام دادن آنها در دهه چهارم زندگی‌تان سخت پشیمان خواهید شد - 3.7 out of 5 based on 6 reviews

با به کارگیری چه راهکارهای روزانه ای «اهمیت به خود» را تقویت خواهیم کرد؟

اگر آنقدر به کارهای روزمره خود مشغول باشید که فرصت رسیدگی به خودتان را نداشته باشید این امکان وجود دارد که به روزمرگی بیافتید و نیاز به انجام کارهایی داشته باشید که بتوانید انرژی از دست رفته را دوباره بازیابی کنید.خیلی خوب است که در چنین زمان هایی به اسپا، کتابخانه یا باشگاه ورزشی بروید و تنها به خاطر خودتان یکی دو ساعت زمان سپری کنید. همچنین می توانید چرخی هم در داخل مراکز خرید و اتوبوس های شلوغ بزنید.

با به کارگیری چه راهکارهای روزانه ای «اهمیت به خود» را تقویت خواهیم کرد؟ - 2.8 out of 5 based on 4 reviews

۸ کاری که افراد موفق قبل از ساعت ۸ صبح انجام می‌دهند

اگر میخواهید از افراد موفق باشید از صبح زود شروع کنید، یک شبانه روز 24 ساعت مساوی دارد، ولی هر ساعت بطور مساوی آفریده نشده است. موفق ترین افراد قبل از صبحانه چه می کنند؟ یادم می آید در کتابی خواندم : استفاده هوشمندانه از صبح زود کاری است که اغلب افراد موفق انجام می دهند. در ادامه با ۸ کاری که افراد موفق قبل از ۸ صبح انجام می‌دهند آشنا خواهیم شد که میتواند تأثیری شگفت انگیزی بر زندگی مان بگذارد .

۸ کاری که افراد موفق قبل از ساعت ۸ صبح انجام می‌دهند - 3.5 out of 5 based on 4 reviews

تماس با ما

سمینارما | آموزش موفقیت فردی و سازمانی

  • ایران - تهران - ضلع جنوبی چهارراه ولیعصر - کوچه پرتوی - پلاک 16
  • 02188915004

موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت.سمینار ما یک وب سایت تخصصی در زمینه موفقیت فردی و معرفی همایش های آموزشی و اساتید برگزیده ایران می باشد. این وب سایت تحت عنوان موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت و به مدیریت آقای محسن تیموری به عنوان مدیریت موسسه و آقای علی قلی زاده به عنوان مدیریت سایت فعالیت می کند. این موسسه فعالیت خود را از سال 1389 در حوزه آموزش و سمینارهای برگزیده در تهران و ایران شروع کرده است . و در امر آموزش در سطح ایران گام های بسیار موفقی را برداشته است.

این موسسه درصدد است تا با استفاده از روش‌های نوین آموزشی و بکارگیری اهرم اینترنت، آموزش های سطح اول را در اختیار هم میهنان عزیز قرار دهد. فارغ از تشریفات، سمینار ما یک تیم متشکل از متخصصان و کارشناسانی در حوزه روانشناسی، کارآفرینی، بازاریابی، تجارت الکترونیک و مدیریت است.

بالا