درباره موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت - سمینارما

درباره سمینار ما

سمینار ما یک وب سایت تخصصی در زمینه موفقیت فردی و معرفی همایش های آموزشی و اساتید برگزیده ایران می باشد. این وب سایت تحت عنوان موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت و به مدیریت آقای محسن تیموری به عنوان مدیریت موسسه و آقای علی قلی زاده به عنوان مدیریت سایت فعالیت می کند. این موسسه فعالیت خود را از سال 1389 در حوزه آموزش و سمینارهای برگزیده در تهران و ایران شروع کرده است . و در امر آموزش در سطح ایران گام های بسیار موفقی را برداشته است.
این موسسه درصدد است تا با استفاده از روش‌های نوین آموزشی و بکارگیری اهرم اینترنت، آموزش های سطح اول را در اختیار هم میهنان عزیز قرار دهد.

موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت


فارغ از تشریفات، سمینار ما یک تیم متشکل از متخصصان و کارشناسانی در حوزه روانشناسی، بازاریابی، تجارت الکترونیک، مدیریت است. سمینار ما با تمرکز بر روی سمینارهای آموزشی در ایران ، فرایند اطلاع رسانی را برای اعضای خود آسان می کند ، ضمن اینکه با داشتن وب سایتی جامع در این حوزه و به اشتراک گذاری مقالات کاربران و برنامه ها ، حق انتخاب و آموزش با کیفیت را برای کاربران فراهم کرده است.

با استفاده از این روش، همه روزه پیشنهادات ویژه‌ای از برنامه های آموزشی، سمینارها و مقالات دانش آموختگان روی سایت سمینار ما قرار می گیرد و کاربران میتوانند از نظرات دانش آموختگان اطلاع یابند . بر این اساس پیشنهاد میکنیم این سایت را به جامعه علاقمند به سمینارهای آموزشی، همایش ها و کلاس های آموزشی معرفی نمایید.

قسمت هایی از منشور اخلاقی موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت(سمن):

با توکل به نیروی لایزال پروردگار متعال، بر این باوریم که با همدلی و همراهی هم وطنان عزیزمان ، شاهد رشد و توسعه برنامه های علمی و آموزشی موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت(سمن)، و گروه سمینارما  به عنوان موسسه ای مردمی و پیشرو درفعالیت های عمومی آموزشی و اندیشه ها ی روزآمد و فراتر از مرزذهنها ، خواهیم بود.
● همکاران و گروه علمی آموزشی موسسه خانواده موفق اندیشه مثبت با ايمان به اراده خالق هستي و اتکا به اعتماد عمومی، جلب رضایت شما عزیزان را سرلوحه امور خود می داند و در راستای تحقق ارزش های اساسی و حفظ حرمت و منزلت انساني، رعایت اخلاق حرفه ای درمحیط کار و تطبيق رفتارهای شایسته یکایک كاركنان با رفتارهای شغلی مورد انتظار جامعه، بر اصول زير به عنوان منشور اخلاقي خود توافق نموده اند و بر رعايت اين اصول توسط تمام اعضای گروه در همه واحد ها و در كليه شرايط خدمت رساني تعهد مي نمايند:
● تلاش برای ارتقای مستمر سطح آموزش و آگاهی و مهارت های زندگی هم میهنان عزیز از دورافتاده ترین نقاط تا بزرگترین شهرهای کشورعزیزمان.
● تلاش مستمر در زمینه خلق و بهره گیری از ایده ها و راهکارهای جدید و طراحی خدمات و محصولات نوین آموزشی در سطح استاندارد های جهانی با هدف فراگیرگردن آموزش درحد شایسته برای همه هم میهنان عزیزمان.
● شناسائی مستمر و توجه ویژه به نیازهای آشکار و پنهان آموزشی جامعه با هدف ارتقای مستمر رضایتمندی هم وطنان از خدمتگزاران خود در این سازمان.
● رویکرد استفاده از تفکر خلاق و استعداد یابی در جوانان.
● قراردادن بالاترین جایگاه ارزشی در اختیار مخاطبین.
● تلاش براي ارتقاي دقت، صحت و کيفيت و سرعت در ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ایی توسط اساتید مجرب و متعهد به هم ميهنان عزیزمان.
● رعایت ادب ، احترام، نظم و انضباط در تعامل با مخاطبین گرانقدر، توسط همه کارکنان در تمامی شرایط زمانی و مکانی.
● نهادینه کردن فرهنگ تکریم مراجعین و ارتقای روحیه پاسخگویی، به عنوان ارزشی حاکم بین همه کارکنان در تمام سمینارها و برنامه های ارائه شده توسط این موسسه.
● بکارگیری سازوکارهای مدیریت مشارکتی توسط مجموعه ای از نیروی انسانی: امین، دقیق، متعهد و متخصص برای ارتقای دقت، صحت، کیفیت و افزایش سرعت خدمت رسانی به هم میهنان گرانقدر.
● متانت و صبوری و خوش برخوردی و نشان دادن صبر و حوصله برای حفظ آرامش و آسایش مشتریان عزیز در هر زمان ، هر مکان و هر مو قعیت کاری.
● وظیفه شناسی ، وقت شناسی، آراستگی ظاهر، حذف تشریفات زائد و پرهیز از معطل کردن هم میهنان.
● رعایت اصول ، امانتداری ، رازداری و صداقت و حفظ اطلاعات مربوط به هم میهنان.
● استفاده از فناوري روز خدمات دنیای مجازي، به منظور ارائه روزآمدترين خدمات آموزشی در سطح بسیار وسیع به مخاطبین.
● توجه ويژه به انتظارات، توقعات، نيازها و حتي شکايتهاي مخاطبین ازنیروها و کارکنان و یا شیوه اجرایی به عنوان يک فرصت استراتژيک براي بالندگي این موسسه و بهسازي فرآيندهاي درون سازماني.
● تلاش مستمر در انجام خواسته ها و رفع نیازهای مخاطبین عزیز، با ارایه خدمات آموزشی مطلوب ، با توجه به قوانین و مقررات آموزشی کشور.

درباره سمینار ما - 1.7 out of 5 based on 6 votes