تماس با ما: 02188915004 | کانال تلگرام سمینارما

محصولات آموزش موفقیت فردی سمینارما

اخبار و رویدادهای سمینارما

مترجم به صورت غیر حضوری [دورکاری]

بصورت دورکاری عضو تیم تحریریه سمینارما شوید

تیم بزرگ، جوان و  علاقمند سمینارما همواره به دنبال این است که دوستان نزدیک و همکارانی خونگرم  و پرانرژی همچون شما را به خانواده خود بیافزاید. ما در زمینه‌های کسب و کار و رشد و توسعه فردی - سازمانی  نیازمند افرادی خوش‌ذوق، سخت‌کوش و متعهد هستیم و اولویت ما یک همکاری برد-برد میان سمینارما و اعضای آن است.

مترجم به صورت غیر حضوری [دورکاری] - 2.5 out of 5 based on 2 votes

راه اندازی سیستم امتیازات فعال ترین کاربران

اگر هنوز در سمینارما ثبت نام نکرده اید، پیشنهاد میکنیم از لینک زیر اقدام به ثبت نام در سایت کنید، چون خبرهای خوبی برایتان داریم:

عضویت در سایت سمینارما

سیستم امتیازات بر اساس فعالیت کاربران را در سایت راه اندازی کردیم، در این سیستم کاربران بر اساس فعالیت های تعریف شده، امتیاز دریافت می کنند و پس از رسیدن به سقف امتیازات و دریافت مدال اعضای ویژه به مطالب اعضای ویژه دسترسی پیدا می کنند.

راه اندازی سیستم امتیازات فعال ترین کاربران - 2.0 out of 5 based on 6 votes

اپلیکیشن اندروید سمینارما

سلام به شما دوست عزیز

طبق معمول گذشته سمینارما، دست روی دست نگذاشته و این بار خبر خوبمان این است که کلیه مقالات آموزشی سایت سمینارما را می توانید به راحتی در موبایل یا تبلت آندرویدی خود مطالعه کنید.

اپلیکیشن اندروید سمینارما - 3.5 out of 5 based on 23 votes

مسابقه اينستاگرامي " با هم افطار كنيم "

مسابقه اینستاگرامی "با هم افطار كنيم" سایت سمينارما، ویژه ماه مبارک رمضان

همه میدونیم که افطار کردن تو تنهایی حالی نمیده،همه ما دوست داریم موقع افطار حداقل یک نفر کنارمون باشه و با هم پای سفره بشینیم و  کنار حداقل یه نفر دیگه روزه مون رو باز کنیم حالا هرچی سر سفره افطار شلوغ تر باشه و آدمای بیشتری دور هم باشیم حالشم بیشتره ، نه؟

مسابقه اينستاگرامي " با هم افطار كنيم " - 0.0 out of 5 based on 1 vote

رادیو سینرژی به زودی افتتاح می شود!

سلام بر دوستان و همراهان همیشگی و پر انگیزه سمینار ما

طبق معمول گذشته، برایتان خبرهای خوبی داریم، قصد داریم از از هفته اول آبان ماه از روز دوشنبه 4 آبان ماه رادیو سینرژی را افتتاح کنیم، و روزهای شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه در این رادیو در خدمت شما همراهان باشیم. در این رادیو اینترنتی می خواهیم انرژی هایمان را به اشتراک بگذاریم .

رادیو سینرژی به زودی افتتاح می شود! - 0.5 out of 5 based on 2 votes

سینما انگیزه افتتاح شد !

سلام بر دوستان و همراهان همیشگی و پر انگیزه سمینار ما

طبق معمول گذشته سمینار ما دست روی دست نگذاشته و این بار با یک پروژه بزرگ و تاثیر گذار با نام سینما انگیزه در خدمت شما مهربانان هست ، در طول دوران زندگی ما ، از بدو تولد تا لحظه مرگ ، ذهن ما از جنبه های مختلفی تقویت و تضعیف میشود که امیدواریم پس از آشنایی با گروه سمینار ما قسمت دوم یعنی همان تضعیف ذهن و انگیزه در ادامه زندگی شما اتفاق نیافتد ، همان طور که می دانید ذهن ما از چند طریق تحت تاثیر قرار می گیرد و تقویت و تضعبف میگردد ، که یکی از این اولین ها فرهنگ خانوادگی ماست و دومین مورد مهم تاثیراتی می باشد که ما از فرهنگ اجتماعی موجود در جامعه می پذیریم و حالا کمی پیش خود فکر کنید که چه عواملی فرهنگ یک جامعه را شکل می دهند و بر روی آن تاثیر می گذارند ؟

سینما انگیزه افتتاح شد ! - 2.0 out of 5 based on 5 votes

اشتراک تجربیات و دانسته هایتان با علاقمندان

اشتراک تجربیات و دانسته هایتان با علاقمندان

ارسال مطلب برای وب سایت
اگر روی هر کدام از موضوع های کاری مرتبط با وب سایت سمینار فعالیت می کنید، می توانید مطالب و مقالات خودتان را در این وب سایت منتشر کنید.

اشتراک تجربیات و دانسته هایتان با علاقمندان - 0.3 out of 5 based on 3 votes

نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی

نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی | که بسی گل بدمد باز و تو در گل باشی

خدای رحمان نوید میلاد سال نو را بر دوش نسیم بهاری گذاشت تا این امانت سبز را به رسم آغاز به خالق سپارد.حلول سال نو و تولد دوباره طبیعت، عید فرخنده و کهن نوروز باستانی را که یادگار نیاکان و پیام‌آور دوستی، عشق و محبت، با لطافت گیاه و خرمی طبیعت، و تحول به مراحل نیکوتر و برتر است.
از خداوند منان برای شما دوست عزیز و همراهان عزیز در سال جدید سلامتی و عاقبت‌‌بخیری را آرزومندیم. خدای رحمان نوید میلاد سال نو را بر دوش نسیم بهاری گذاشت تا این امانت سبز را به رسم آغاز به خالق سپارد.

نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی - 0.0 out of 5 based on 1 vote
به کانال تلگرام سمینارما بپیوندید...