آموزش مهارت های موفقیت و کارآفرینی

زندگینامه افراد موفق - افراد موفق ایران - افراد موفق جهان

آخرین باری که از تجربیات فرد موفقی استفاده کردید را به یاد می آورید؟

خواندن زندگینامه افراد موفق، باعث می شود که بتوانیم از چکیده تجربیات فردی که پس از سال ها، به نتیجه مطلوب رسیده است استفاده کنیم .

توصیه می کنیم به جای وبگردی در شبکه های اجتماعی، حتما زندگینامه افراد موفق را مطالعه کنید تا بتوانید مانند آنها نتیجه مطلوبی را در زندگی خود ایجاد کنید.

درس‌های رهبری از اسطوره‌ی ورزش محمد علي كلي

محمدعلی کلی قهرمان سنگین‌وزن جهان در رشته بوکس، یکی از تاثیرگذارترین چهره‌های ورزشی تاریخ بود. او در تاریخ سوم ژوئن سال جاری درگذشت. کلی علاوه بر موفقیت‌های زیادی که در رشته‌ی ورزشی خود داشت، به عنوان اسطوره‌ای انسانی نیز شناخته می‌شد و جملات و سخنان او برای بسیاری از مردم، جذاب و تاثیرگذار بودند. در ادامه با سمينارما همراه باشید.

درس‌های رهبری از اسطوره‌ی ورزش محمد علي كلي - 2.1 out of 5 based on 32 votes

آنتونی رابینز کیست ؟

آنتونی رابینز در خانواده‌ای نسبتاً فقیر به دنیا آمد. رابینز پس از گرفتن دیپلم متوسطه به کارهای گوناگونی شبیه ظرف‌شویی، کارگری و مستخدمی رو آورد.

آنتونی رابینز کیست ؟ - 4.0 out of 5 based on 191 votes

زندگی خالق اپل، استیو جابز در یک نگاه (اينفوگرافيك)

اينفوگرافيك زندگي استيو جابز، از شروع تا بي‌نهايت

استیو جابز که بود؟ چگونه کارش را شروع کرد؟ داستان زندگی او، داستانی پر فراز و نشیب است. از همان روزهای اول می دانست که روی زمین بند نخواهد شد. او دایم بی قرار بود و دنبال چیزی می گشت که راضی اش کند. به دنبال زندگی که می خواست، هر چیزی را جستجو کرد، از معابد هندی گرفته تا مكتب ذن. هنگامی که شرکتش را تاسیس کرد نیز به دنبال راهی برای فروش محصولاتش در شوروی بود.

زندگی خالق اپل، استیو جابز در یک نگاه (اينفوگرافيك) - 3.8 out of 5 based on 20 votes

جدیدترین مطالب سایت