محصولات کتاب گویا - کتاب صوتی - کتاب الکترونیک موفقیت

چرا باید این کتاب را بخوانید :
کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین یکی از کتاب هایی است که در ایران از چاپ شصتم فراتر رفته و خوانندگان بسیاری را به خود جلب نموده است.

کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین کیست؟
فلورانس اسکاول ، دختر " آلدِن کُورتلَند اسکاول " و " امیلی هاپکینز اسکاول " بود . وی در شهر فیلادلفیا ( از مقطع متوسطه ) فارغ التحصیل شد و در دانشکدۀ هنرهای زیبای پنسیلوانیا حضور یافت ؛ جایی که با همسرش آینده اش یعنی " اِوِرِت شین " ( 1953-1876) که یک هنرمند بود آشنا شد . آنها پس از ازدواج کردن با یکدیگر، به یک سوئیت واقع در خیابان " وِیوِرلی پِلِیس ، شماره 112 " نقل مکان کردند که نزدیک میدان واشنگتون نیویورک قرار داشت . اِورت ، صحنه ای را برای اجرای نمایش در مجاورت این سوئیت بنا کرد و سه نمایشنامه نوشت که فلورانس نقش اصلی آنها را بازی می کرد . اورت شین به عنوان یکی از اعضای " هنرستان اشکَن " مشهور شد و فلورانس نیز به عنوان یک نقاش (تصویرگر) شروع به کار کرد . آنها در سال 1912 از یکدیگر جدا شدند .

چرا باید این کتاب را بخوانید :
کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین یکی از کتاب هایی است که در ایران از چاپ شصتم فراتر رفته و خوانندگان بسیاری را به خود جلب نموده است. نویسنده‌ی این کتاب فلورانس اسکاول شین، سالیان بسیار در مقام هنرمند (نقاش) و خطیب، نامی بلندآوازه داشت. افراد بی‌شماری در کلاس‌هایش شرکت می‌جستند و از این طریق، پیام معنویت را به گروهی وسیع می‌رساندند. بزرگ‌ترین راز موفقیتش این بود که همواره خودش بود: ساده و صمیمی و بی‌تکلف و شوخ‌طبع. هرگز نخواست قراردادی و ادیب مآب یا دارای نفوذی تحمیلی باشد.
امت فاکس(Emmet Fox)درباره فلورانس اسکاول شین می‌گوید: بزرگترین راز موفقیت او همیشه خودش بود همواره ساده، بی‌تکلف، صمیمی و شوخ‌طبع.

کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین


20,000تومان
خرید این محصول و دریافت: 1 امتیاز (هدیه ویژه خرید)

چند جمله از نویسنده :

1.هر آنچه آدمی احساس و یا به روشنی مجسم کند بر ذهن نیمه هشیار اثر می‌گذارد و مو به مو در صحنه زندگی ظاهر می‌شود.
2.جز تردید و هراس، هیچ چیز نمی‌تواند میان انسان و بزرگترین آرمانها یا مرادهای دلش فاصله ایجاد کند.
3.اصولاً هر مرضی حاصل ذهنی ناآرام است.
4.شر زاییده خیالات نادرست آدمی است و حاصل اعتقاد به دو قدرت:خیر و شر به جای اعتقاد به یک قدرت یعنی خدا.
5.تنها آن چیزهایی را به خود جذب می‌کنید که بی‌نهایت به آن می‌اندیشید.
6.جائی هست که غیر از تو هیچ کس نمی‌تواند آن را پر کند و کاری هست که غیر از تو هیچ کس نمی‌تواند آن راانجام دهد.

قسمت هایی از کتاب صوتی:

دانلود با کیفیت اصلی

بخشهایی از کتاب:
1.زندگی، یک بازی است؛ بیشتر مردم زندگی را پیکار می‌انگارند. اما زندگی پیکار نیست، بازی است. زندگی، بازی بزرگ داد و ستد است. زیرا آنچه آدمی بکارد همان را درو خواهد کرد. یعنی هر آنچه از آدمی در سخن یا عمل آشکار شود یا بروز کند به خود او باز خواهد گشت؛ و هر چه بدهد بازخواهد گرفت. اگر نفرت بورزد، نفرت به او باز خواهد آمد. و اگر عشق ببخشد، عشق خواهد ستاند. اگر انتقاد کند، از او انتقاد خواهد شد. اگر دروغ بگوید به او دروغ خواهند گفت. و اگر تقلب کند به او حقه خواهند زد. همچنین به ما آموخته‌اند که قوه‌ی تخیل در بازی زندگی نقشی عمده دارد.
2.هر آنچه آدمی در خیال خود تصور کند- دیر یا زود- در زندگی‌اش نمایان می‌شود. مردی را می‌شناسم که از مرضی معین که بسیار نادر بود می‌ترسید. او آن قدر به آن مرض اندیشید و درباره‌اش مطالعه کرد که آن بیماری آشکارا بدنش را فراگرفت و مرد. او در واقع، قربانی خیال‌پردازی خود شد. برای پیروزی در بازی زندگی، باید نیروی خیالمان را آموزش دهیم. کسی که به قوه‌ی تخیل خود آموخته باشد که تنها نیکی را تصور کند و ببیند، خواهد توانست به همه‌ی مرادهای به حق دلش- خواه سلامت و خواه ثروت و خواه محبت و خواه دوستی و یا هر آرمان بزرگ دیگر – برسد.
3.در بازی زندگی، کلام نقشی تعیین کننده دارد؛ چه بسیارند کسانی که با کلام کاهلانه‌ی خود، به زندگی‌اشان مصیبت فرا خوانده‌اند. مثلاً زنی ثروتمند مدام به شوخی می‌گفت: «دارم خودم را برای زندگی در خانه‌ی مساکین آماده می‌کنم.» با تصویر نقش تنگدستی و تهیدستی بر ذهن نیمه هوشیار، چند سالی نیز نگذشت که کارش به همانجا کشید. خوشبختانه این قانون در هر دو جهت کار می‌کند. یعنی می‌توان فقر را نیز به ثروت بدل کرد. وفور نعمت همواره بر سر راه انسان است. اما از طریق آرزو، ایمان، یا کلام به زبان آمده، می‌تواند نمایان شود. خداوند آشکارا گفته است که نخستین حرکت را انسان باید انجام دهد. بخواهید که به شما داده خواهد شد. بطلبید که خواهید یافت. بکوبید که برای شما باز کرده خواهد شد.
4.در راهی اسرارآمیز به سوی کامیابی؛ یک انسان موفق همواره در پی پیدا کردن راهی‌ به سوی موفقیت و کامیابی است. انسان‌ها هیچ‌گاه به دنبال شکست و راه‌های رسیدن به آن نمی‌گردند بلکه به دنبال را‌هی هستند تا آنها را به سوی موفقیت و کامیابی هدایت کند.
برای هر انسانی طرحی الهی وجود دارد که باعث موفقیت او می شود. اما به نظر می‌رسد که آن در پشت در یا دیواری پنهان شده است.
در کتب مقدس، داستان‌های جالبی درباره این دیوار می‌خوانیم.
منظور ما همان دیواری است که بین شما و آرزوهایتان فاصله می‌اندازد. تقریبا تمامی انسان‌ها، اطراف شهر آرزوهایشان دیواری کشیده‌اند، شهری که در آن گنج‌های گرانبها، طرح الهی و خواسته‌های قلبی‌تان را خواهید یافت.

کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین


چرا باید این کتاب رو بخوانید؟
اگر به دنبال تغییر نگرش خودتان نسبت به زندگی و مسائل مختلف هستید و احساس می کنید این توانایی در درون شما وجود دارد که  به دنبال رویاهایتان بروید ، این کتاب به شما کمک می کند تا تاثیر کلمات را در زندگی خود را درک کنید و راهی اسرارآمیز به سوی کامیابی در زندگی به شما نشان داده می شود و نگاهتان به زندگی و نوع نگرشتان به مسائل مختلف عمیق تر می شود.


هر آنچه خداوند متعال به دیگران هدیه داده است، هم اکنون بیشتر و بهترش را به من هدیه می‌کند.
هر کاری را که با علاقه و عشق انجام می‌دهید، در حقیقت درها را به سوی موفقیت و پیروزی‌تان می‌گشایید.
در هر راهی به من تکیه کن من راهت را هموار می سازم.
درها به رویم گشوده و دروازه‌ها بالا می‌روند تا من به لطف خدا به سرزمین آرزوهایم قدم گذارم.


این کتاب هم، برعکس کتاب های دیگر به شدت کیفیتش نسبت به خواننده اش تعیین میشود، همچنین توصیه میکنیم این کتاب را بارها و بارها بخوانید. شما اگر می خواهید در مسیر معنویت در زندگی خود گام بردارید؛ از این کتاب مفاهیمی را دریافت خواهید کرد. اگر بدنبال راهی متفاوت برای رهایی از یکنواختی و سختی های زندگی روزمره تان هستید؛ جوابتان را از این کتاب دریافت خواهید کرد.
از نویسنده این کتاب فلورانس اسکاول شین بخاطر تلاش و تمرکزی که برای نوشتن این کتاب در طی سالیان دراز به خرج داد و آنرا به جامعه بشری تقدیم کرد با تمام وجود سپاس گزاریم.

این کتاب صوتی را که حاصل تلاش و کوشش سمینار ما در ترجمه و صوتی کردن این کتاب می باشد، میتوانید از وب سایت سمینار ما به صورت آنلاین تهیه  نمایید. (تنها مرکز ارائه محصولات سمینارما، فقط وب سایت سمینارما و برنامه های آموزشی سمینار ما می باشد، لطفا با خرید نسخه اصلی از وب سایت، در ادامه روند این مسیر ما را یاری نمایید، و دست سوء استفاده کنندگان را از این مسیر، کوتاه کنید.)


توصیه میکنیم میتوانید این کتاب صوتی را برای دوستان خود تهیه کنید و در اختیارشان قرار دهید.

نسخه دانلودی این کتاب هم درون این کتاب صوتی وجود دارد. (کتاب صوتی + کتاب دانلودی)


نام کتاب صوتی: چهار اثر از فلورانس اسکاول شین
نویسنده: فلورانس اسکاول شین
مترجم : سارا حاج طاهران
نوع فایل : MP3 64Kbps
حجم: 256 مگابایت در 10 فایل
زمان : نه ساعت و بیست دقیقه
گویندگان: آرمان غفاریان، فرانک یوسفی
کارگردان : آرمان غفاریان
صدا برداران: فرحان مهاجرانی، رضا قانعی
انتخاب موسیقی و تدوین: محسن جواهری
استودیو: sine studio
تهیه کننده و ناشر صوتی : سمینار ما

 

20,000تومان
خرید این محصول و دریافت: 1 امتیاز (هدیه ویژه خرید)
 

مزاياي خريد محصولات ديجيتالي (دانلودي):

شما با خرید محصول دیجیتالی، پس از سفارش محصول را میتوانید همان لحظه از قسمت سفارشات من دریافت کنید.
در صورتی که نسخه جدید این محصول توسط گروه سمینار ما تهیه شود، شما میتوانید فایل های بروز این محصول را از قسمت دانلود محصولات دیجیتالی من دانلود کنید.
توجه : بعد از خرید این محصول، لینک دانلود و دریافت آن در قسمت سفارشات شما برای همیشه وجود دارد و هر زمان که بخواهید میتوانید فایل مورد نظر را دریافت کنید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ به این مطلب چه امتیازی می دهی؟

3.0714285714286 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 3.07 (7 رای)

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 30 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
 • بادرودمن درتاریخ ۹۴/۸/۲۰این محصول راخریداری کردم ولی الان درپروفایلم نیست لطفاپیگیری نماییدشماره سفارش۱۴۴۷۲۳۲۷۸۳

 • سلام آقا رضا
  به دلیل تغییر وب سایت سفارشات سامانه قدیم در دسترس نبوده است
  در حال حاضر سفارش شما به سامانه جدید وب سایت منتقل شده است
  میتوانید اقدام به دانلود نمایید و لذت ببرید
  پیروز باشید

 • خدایا شکرت چقدر خوشحالم از این خرییییییییییییید . کتابی سراسر زیبایی و روشنی ، کتابی سراسر معجزه و حقیقتهای شیرین ..

  چقدر گویندگی و موسیقی های بی کلام قشنگ بود ... من کتاب رو بارها خونده بودم حتی نسخه های صوتی رایگان در اینترنت رو هم گرفته بودم ، اما به جرات میگم این نسخه حرفه ای با تدوین محشر ، موسیقی های بی کلام و تلفیق صدای خانم و آقا که به درستی آهنگ جملات رو تلفظ میکردن ، باعث شد صدبرابر بیشتر تاثیر اصلی کتاب رو متوجه بشم .. انگار که خود خانم اسکاول شین برام صحبت می کنه ..
  خیلی زیبا ، شفاف ، با وضوح و خوش بیان اجرا شده بود .. واقعا متشکرم .

  انشالا قانون شفا خانم کاترین پاندر هم به همین شکل منتشر کنین .

 • سلام آقای سلیمی عزیز . ممنونیم از شما که که با سایت ما همراه هستید و با تشکر از شما که با نظرات خوبتون ما را در این ادامه ،این راه دلگرم میکنید . یکی از مواردی که کتابهای صوتی سمینار ما را از دیگر محصولات مشابه متمایز میکند کیفیت بی نظیر محصولات هست که باعث میشود شنوده حتی بارها یک کتاب را گوش کند و لذت ببرد. براتون شادی و سلامت و ثروت ، آرزو میکنم

 • احمد ابراهیمی

  سلام به دوستان و دست اندر کاران سایت سمینار ما . خیلی خیلی ممنونم از شما که این کتاب رو بصورت صوتی اماده کردین.واقعا هر بار که قسمتی از این کتاب تو ماشین گوش میکنم حال عالی میشه . برای شما از خداوند ارامش و سلامتی آرزو میکنم .موفق و شاد باشید

 • الان تقریبا یه ماه از سال جدید می گذره ولی خبری از امکان خرید نیست؟
  چه سایت فعالی!!!

 • سلام دوست گرامی .بابت این تاخیر در بروز رسانی سایت از شما عذرخواهی میکنیم و ممنونیم از شما با ما همراه هستید، موفق و موئید باشید .

 • سلام
  پس چرا فایل نمونه ای و یا قیمت و امکان خرید کتابهای صوتی وجود ندارد؟

 • سلام
  من فایل رایگان این کتاب صوتی را بارها گوش دادم فوق العاده بود. می خواستم کتاب صوتی را بخرم ولی نمی دونم گزینه خرید افزدون به سبد خرید کجاست؟

 • سلام دوست عزیز . وقتتون بخیر . چون سایت در سال 95 به علت تغییرات و بروزرسانی های جدید با شکل و قالب جدید فعالیت میکند و هنوز لینک خرید روی سایت قرار نگرفته ، ولی تا 24 ساعت آینده این مورد هم برطرف میشود و شما میتوانید از همین قسمت این کتاب صوتی فوق العاده تاثیر گذار را تهیه نمایید.با آرزوی شادی ،سلامت و ثروت برای شما دوست گرامی.موفق باشید

کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین - 3.0 out of 5 based on 7 votes