تبریک سال نو

اینفوگرافیک - فکت گرافی - اینفوگرافی

دونالد ترامپ به تازگی رئیس جمهور آمریکا شده و به همین دلیل، بسیاری از مسائل زندگی وی، مورد توجه رسانه هاست. از جمله این موارد می توان به امضای وی اشاره نمود. دست خط و امضا، دو مورد مهمی هستند که به خوبی شخصیت و ویژگی های درونی یک فرد را نشان می دهند و خط شناسان می توانند از این موضوع، برای شناخت بهتر افراد مختلف استفاده کنند.

به همین دلیل است که آقای ترامپ یکی از قویترین امضاها در جهان را در اختیار دارد.

با ویژگی های شخصیتی دونالد ترامپ از روی امضا بیشتر آشنا شوید


«تریسی تراسل» یکی از اعضای موسسه خط شناسی بریتانیا، امضای رئیس جمهور آینده ایالات متحده را مورد بررسی قرار داده تا برخی از ویژگی های درونی وی را شناسایی کند. درشت نوشتن، شیب عمودی زیاد و بلند بودن حروف، تمام نشانه های شخصیتی ترامپ را برملا می کنند. خانم تراسل در این رابطه می گوید: “امضای وی، جاه طلبی های زیاد، پویایی، شجاعت و نترس بودن ترامپ را نشان می دهد. او تشنه قدرت است و عزم و اراده زیادی برای رسیدن به آن دارد.”
با ویژگی های شخصیتی دونالد ترامپ از روی امضا بیشتر آشنا شوید

این کارشناس اعتقاد دارد که ژست های رسانه ای ترامپ، علاوه بر نشان دادن طبیعت قدرتمند، رویکرد محافظه کارانه به خصوص در قبال خانواده اش را به خوبی نشان می دهند. بر اساس تجزیه و تحلیل های انجام گرفته، چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا چندان شنونده خوبی نیست و به سختی می توان با آن مذاکره نمود. وی با صریح و قدرتمندانه سخن گفتن، برتری خودش را تثبیت می کند.


با ویژگی های شخصیتی دونالد ترامپ از روی امضا بیشتر آشنا شوید
همه ما طبیعت جسور آقای ترامپ را در موضع گیری های سیاسی وی دیده ایم. ساخت دیوار میان مکزیک و آمریکا، جلوگیری از ورود مسلمانان و زندانی کردن هیلاری کلینتون، از جمله اظهارات او در دوران رقابت های انتخاباتی بوده اند.
علاوه بر مواردی که مطرح شد، این امضا نکات جالب دیگری را نیز در بر دارد. آقای ترامپ به خاطر مواضع سرسختانه اش مشهور است، اما دست خط وی نشان می دهد که می توان بر روی انعطاف پذیر بودن او نیز حساب کرد. حروف بلندی که وی در نوشتن استفاده می کند، این مسئله را به خوبی آشکار می نماید. به هر حال باید صبر کنیم و ببینیم این مسائل در واقعیت چگونه به نظر می رسند.

منبع : independent | seminarema.com

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ به این مطلب چه امتیازی می دهی؟

2.6428571428571 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 2.64 (7 رای)

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 30 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد
با ویژگی های شخصیتی دونالد ترامپ از روی امضا بیشتر آشنا شوید - 2.6 out of 5 based on 7 votes

جدیدترین مطالب سایت