تبریک سال نو

ویدئوهای آموزشی روانشناسی - کلیپ های روانشناسی - سخنرانان ایران

اگر از شما بپرسن که برای پولدار شدن چه شغلی باید انتخاب کرد، چه جوابی میدید؟ احتمالاً وقتی این سوال را از شما بپرسن سریع به فکر شغل هایی مثل پزشکی، بساز بفروشی، طلافروشی، کارخانه داری و از این دست شغل ها فکر می کنین. خب باید به شما بگم که این فکر خودش یکی از محدودکننده ترین باورها در مقابل کسب ثروت و پول هست. ما در مرحله اول روی باورهامون کار کردیم. آیا داشتن باور درست به تنهایی کفایت می کنه؟ اگر باور درست داشته باشیم ولی شغل مناسبی نداشته باشیم، می تونیم پولدار بشیم؟ در این ویدئو می خوام به این سوال جواب بدم که حالا که ما باورهای درستی داریم، چه شغلی رو انتخاب کنیم؟

 

در این ویدئو و سری ویدئوهای بعدی استاد فرشید پاکذات قرار است درباره پول و نگرش افراد نسبت به پول صحبت کنند. در این ویدئو در مورد اهمیت انتخاب شغل مناسب در جهت کسب پول و ثروت صحبت خواهد شد.

لطفاً با ما همراه باشید و منتظر نشر بخش های دیگر در هر روز باشید.

دانلود با کیفیت بالا

 

دانلود ویدئوی قسمت اول: سه راز بزرگ پولدار شدن

دانلود ویدئوی قسمت دوم : تاثیر باورهای ما در پولدار شدن

دانلود ویدئوی قسمت سوم: برای پولدار شدن چه شغلی انتخاب کنیم؟

دانلود ویدئوی قسمت چهارم: خلاقیت، راز سوم کسب پول و ثروت

دانلود ویدئوی قسمت پنجم: برای دیدن این خبر ویژه کلیک کنید.برای مطلع شدن از ویدئوهای دیکر رازهای پولدار شدن اطلاعات خود را در کادر زیر وارد نمایید:

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ به این مطلب چه امتیازی می دهی؟

2.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 2.75 (14 رای)

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 30 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • غلامعلی نادری نژاد

    بنده معتقدم که با دیدن سمینار کسی نه ثروتمند میشه نه کار افرین اگر واقعا میخواهید به ما کمک کنید به ما خط بدهید راه رسیدن را همراه با خودتان نشان دهید ریرا با دیدن دوره ادم پولساز نمیشه خط بدهید راهنما باشید به دنبالش پیشرفت هست من چیزی حدود 500 هزار تومان سی دی خریدم هیچ نتیجه ای ندیده ام حتی کتاب هم قضیه اش همینه فقط عمل کردن کار عملی با مشاوره میتون کار ساز باشه

برای پولدار شدن چه شغلی انتخاب کنیم؟ - 2.7 out of 5 based on 14 votes

جدیدترین مطالب سایت