آموزش مهارت های موفقیت و کارآفرینی

دانلود رایگان فایل صوتی روانشناسی - فایل های صوتی موفقیت

دانلود رایگان فایل صوتی روانشناسی - فایل های صوتی موفقیت

پادکست فرمول موفقیت نهایی: مصاحبه با دکتر حسن صیاد چمنی

در این پادکست با عنوان فرمول موفقیت نهایی و با مصاحبه اختصاصی آقای دکتر حسن صیاد چمنی بنیانگذار موسسه زبان سفیر همراه شما هستیم. در این برنامه دکتر رضا یادگاری (ناپلئون هیل ایران) با دکتر صیاد چمنی همراه می شود تا از تجربیات، تلخی ها و شیرینی های زندگی ایشان برای شما صحبت می کنند.

پادکست فرمول موفقیت نهایی: مصاحبه با دکتر حسن صیاد چمنی - 4.3 out of 5 based on 4 votes

پادکست فرمول موفقیت نهایی: مصاحبه اختصاصی با دکتر فاطمه مقیمی

در این پادکست با عنوان فرمول موفقیت نهایی و با مصاحبه اختصاصی دکتر فاطمه مقیمی، همراه شما هستیم. در این برنامه دکتر رضا یادگاری با دکتر فاطمه مقیمی همراه می شود تا از تجربیات، تلخی ها و شیرینی های زندگی دکتر فاطمه مقیمی برای شما صحبت می کنند.

پادکست فرمول موفقیت نهایی: مصاحبه اختصاصی با دکتر فاطمه مقیمی - 5.0 out of 5 based on 1 vote

پادکست فرمول موفقیت نهایی مژگان دادفر

در این پادکست با عنوان فرمول موفقیت نهایی و با مصاحبه اختصاصی با خانم مژگان دادفر، موسس مجتمع زیبایی دادفر، همراه شما هستیم. در این برنامه دکتر رضا یادگاری (ناپلئون هیل ایران) با خانم مژگان دادفر همراه می شود تا از تجربیات، تلخی ها و شیرینی های زندگی و کسب و کار خانم مژگان دادفر برای شما صحبت کنند. در این برنامه خانم مژگان دادفر از تجربیات خودشان و اینکه چطور شد به عنوان کارآفرین برتر ایران شناخته شدند برای شما صحبت می کنند.

پادکست فرمول موفقیت نهایی مژگان دادفر - 3.8 out of 5 based on 4 votes

فایل صوتی پاسخ به سوالات پیرامون دوره رایگان اصول رابطه در فروش توسط استاد مهدی دادفر

مدت‌ها قبل سمینار ما اقدام به انتشار یک دوره‌ی رایگان تحت عنوان اصول رابطه در فروش کرده بود. کسانی که از این دوره استفاده کرده‌ بودند یک سری سوال در این رابطه مطرح کردند که ما تصمیم گرفتیم پاسخ آنها را به صورت یک فایل صوتی به شما عزیزان تقدیم کنیم.

فایل صوتی پاسخ به سوالات پیرامون دوره رایگان اصول رابطه در فروش توسط استاد مهدی دادفر - 3.4 out of 5 based on 21 votes

پادکست فرمول موفقیت نهایی شهرام شکوری

در این پادکست با عنوان فرمول موفقیت نهایی و با مصاحبه اختصاصی با مهندس شهرام شکوری، موسس شرکت طرفه نگار و نرم افزار حسابداری هلو، همراه شما هستیم. در این برنامه دکتر رضا یادگاری (ناپلئون هیل ایران) با مهندس شهرام شکوری همراه می شود تا از تجربیات، تلخی ها و شیرینی های زندگی و کسب و کار مهندس شهرام شکوری برای شما صحبت کنند. در این برنامه مهندس شهرام شکوری از تجربیات خودشان و اینکه چطور شد به عنوان کارآفرین برتر ایران شناخته شدند برای شما صحبت می کنند.

پادکست فرمول موفقیت نهایی شهرام شکوری - 4.7 out of 5 based on 3 votes

فایل صوتی چشم انداز فروش سنتی از استاد مهدی دادفر

فروش یکی از قدیمی‌ترین حرفه‌هاست و شاید یکی از ارکان شکل دهنده اجتماع و برآورده‌سازی نیازهای انسان‌ها بوده و هست. در شکل سنتی آن که بیشتر فضای حجره‌های تجار در ذهن تداعی می‌شود تا جهان شبکه‌ای و دنیای مجازی و بازارهای رقابتی و جهانی دنیای امروز، همه جلوه‌ها و مصادیق گذشته و امروز فروش است. اما آنچه بیشتر از ظواهر فروش دچار تغییر شده است، پارادایم‌ها و مفاهیم اساسی آن است که معلول حوادث و تحولات بنیادی صنعت و زنجیره عرضه می‌باشد.

فایل صوتی چشم انداز فروش سنتی از استاد مهدی دادفر - 2.4 out of 5 based on 9 votes

پادکست فرمول موفقیت نهایی: مصاحبه اختصاصی با علی شاه حسینی

در این پادکست با عنوان فرمول موفقیت نهایی و با مصاحبه اختصاصی دکتر علی شاه حسینی، موسس آموزشگاه زبان انگلیسی آینده و کیش نو، همراه شما هستیم. در این برنامه دکتر رضا یادگاری (ناپلئون هیل ایران) با دکتر علی شاه حسینی همراه می شود تا از تجربیات، تلخی ها و شیرینی های زندگی و کسب و کار دکتر علی شاه حسینی برای شما صحبت کنند. در این برنامه دکتر علی شاه حسینی از تجربیات خودشان و اینکه چطور شد به عنوان کارآفرین برتر ایران شناخته شدند برای شما صحبت می کنند.

پادکست فرمول موفقیت نهایی: مصاحبه اختصاصی با علی شاه حسینی - 4.0 out of 5 based on 2 votes

فایل صوتی بازاریابی پارتیزانی از استاد مهدی دادفر

بازاریابی پارتیزانی که در فارسی به بازاریابی چریکی نیز موسوم است برگردان عبارت Guerrilla Marketing  است. واژه Guerrilla به معنی پارتیزان است. بازاریابی پارتیزانی توسط جی کنراد لوینسون در کتابی با عنوان بازاریابی پارتیزانی در سال ۱۹۸۲ ارائه شد. بازاریابی پارتیزانی روشی نامنظم و غیرمعمول در انجام فعالیت‌های ترفیعی بر مبنای یک بودجه بسیار کم است. چنین ترفیعات و پیشرفتهایی گاهی اوقات به گونه‌ای طراحی می‌شوند که مخاطب هدف، حتی از وجود آنها بی‌اطلاع است و این ترفیعات نوعی بازاریابی پنهان یا سری است.

فایل صوتی بازاریابی پارتیزانی از استاد مهدی دادفر - 2.6 out of 5 based on 20 votes

پادکست فرمول موفقیت نهایی: مصاحبه اختصاصی با شهرام ظهیری

در این پادکست با عنوان فرمول موفقیت نهایی و با مصاحبه اختصاصی شهرام ظهیری، بنیانگذار صنایع غذایی مهرام همراه شما هستیم. در این برنامه دکتر رضا یادگاری با شهرام ظهیری همراه می شود تا از تجربیات، تلخی ها و شیرینی های زندگی شهرام ظهیری برای شما صحبت می کنند.

دانلود رایگان: بازگشایی مرکز انرژی

سلام به شما دوست گرامی
در این فایل صوتی، یکی از تمرین های کتاب صوتی تجسم خلاق با عنوان "بازگشایی مرکز انرژی" که یکی از مراقبه های محبوب کتاب صوتی تجسم خلاق می باشد را به عنوان هدیه برای دانلود قرارداده ایم.
امیدواریم مورد نظرتان واقع شود.

دانلود رایگان: بازگشایی مرکز انرژی - 2.6 out of 5 based on 9 votes

پادکست فرمول موفقیت نهایی: مصاحبه اختصاصی با شهرام فخار

در این پادکست با عنوان فرمول موفقیت نهایی و با مصاحبه اختصاصی شهرام فخار، بنیانگذار رستوران های زنجیره ای پدر خوب همراه شما هستیم. در این برنامه دکتر رضا یادگاری با شهرام فخار همراه می شود تا از تجربیات، تلخی ها و شیرینی های زندگی شهرام فخار برای شما صحبت می کنند.

پادکست فرمول موفقیت نهایی: مصاحبه اختصاصی با شهرام فخار - 3.5 out of 5 based on 4 votes

دانلود فایل صوتی سمینار معارفه دکتر علی اصغر جهانگیری

دانلود رایگان فایل صوتی معارفه دکتر علی اصغر جهانگیری

دانلود فایل صوتی سمینار معارفه دکتر علی اصغر جهانگیری - 2.7 out of 5 based on 27 votes

پادکست فرمول موفقیت نهایی: مصاحبه اختصاصی با بهروز فروتن

در این پادکست با عنوان فرمول موفقیت نهایی و با مصاحبه اختصاصی بهروز فروتن، بنیانگذار صنایع غذایی بهروز همراه شما هستیم. در این برنامه دکتر رضا یادگاری با بهروز فروتن همره می شود تا از تجربیات، تلخی ها و شیرینی های زندگی بهروز فروتن برای شما صحبت می کنند.

پادکست فرمول موفقیت نهایی: مصاحبه اختصاصی با بهروز فروتن - 0.0 out of 5 based on 1 vote

جدیدترین مطالب سایت