آموزش مهارت های موفقیت و کارآفرینی

زبان انگلیسی - آموزش زبان - آموزش زبان انگلیسی

چرا باید به فکر روش های آموزش زبان انگلیسی باشیم؟!

شما به عنوان یک علاقمند به آموزش زبان انگلیسی می دانید که مهارت یادگیری زبان انگلیسی از اهمیت بالایی برخوردار است، اما اینکه از چه روشی می خواهید زبان انگلیسی را یادبگیرید مهم است!

در این بخش سعی کرده ایم موارد یادگیری زبان انگلیسی، که از اهمیت بیشتری برخوردار است را قرار دهیم.

همانطور که می دانید یکی از شیوه های یادگیری و آموزش زبان انگلیسی، یادگیری در شرایط شاد می باشد، سمینارما به عنوان برترین موسسه در حوزه آموزش زبان انگلیسی در حال حاضر دو محصول بسیار متفاوت با عناوین پکیج آموزشی 1100 واژه جاوید، پکیج لغات تافل جاوید و یادگیری زبان دوم با استفاده از شناخت فردی را تولید کرده است و در اختیار علاقمندان به یادگیری زبان قرارداده است.

آشنایی با ۱۰ روش کاربردی برای یادگیری زبان دوم

اگر در وب به دنبال راهکارهای مناسب برای یادگیری زبان دوم باشید، بدون شک مقاله‌ها و مطالب زیادی در این رابطه پیدا خواهید کرد. اما ما در این مطلب، سعی کرده‌ایم از توصیه‌های فردی استفاده نماییم که به ۹ زبان زنده دنیا مسلط است و می‌تواند بسیار راحت از زبانی به زبان دیگر سوئیچ کند. با ما همراه باشید.

آشنایی با ۱۰ روش کاربردی برای یادگیری زبان دوم - 3.5 out of 5 based on 13 votes

3 شرط اصلی برای یادگیری مکالمه زبان انگیسی

یادگیری مکالمه زبان انگلیسی به شکل مطلوب، آرزوی اکثر جوانان ایرانی است. چه آنها که انگیزه خاصی برای استفاده از این توانایی دارند، مثل سفر به خارج، ادامه تحصیل یا استخدام در یک مؤسسه خارجی ویا صرفا از روی علاقه و ایجاد ارتباط با جامعه جهانی.

3 شرط اصلی برای یادگیری مکالمه زبان انگیسی - 4.6 out of 5 based on 5 votes

مهارت گوش دادن در یادگیری زبان انگلیسی

شما به عنوان یک زبان آموز می دانید که مهارت گوش دادن در یادگیری زبان انگلیسی از اهمیت بالایی برخوردار است.راهکار های زیادی برای تقویت این مهارت وجود دارد؛مانند گوش دادن به موسیقی،تماشای فیلم به زبان انگلیسی و یا شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی.

مهارت گوش دادن در یادگیری زبان انگلیسی - 4.4 out of 5 based on 19 votes

20 روش یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی  دغدغه‌ی بسیاری از ماست. بسیار پیش آمده که از من می‌پرسند زبان انگلیسی را چگونه بیاموزیم؟ به ياد داشته باشيد ميان بر در يادگيری انگليسی وجود ندارد. به هر حال بايد لغات را ياد گرفت ، گرامر را تمرين كرد و بتوان صحيح صحبت كرد.

20 روش یادگیری زبان انگلیسی - 3.6 out of 5 based on 5 votes

استفاده از دیکشنری در یادگیری زبان انگلیسی

شما برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز به یک دیکشنری دارید. بيشتر افرادی که برای خريد يک ديکشنری به کتابفروشی می روند اولين ديکشنری را که می بینند خريداری می کنند. ولی این کار آنها یک اشتباه بزرگ است. خرید یک دیکشنری مفید بسیار مهم است. آيا اين بهتر نيست که از ابتدا يک ديکشنری خوب تهيه کنيد؟

استفاده از دیکشنری در یادگیری زبان انگلیسی - 1.9 out of 5 based on 7 votes

یادگیری سریع زبان انگلیسی به شیوه علمی!

اگر علاقمند به یادگیری زبان های دیگر هستید و تصور می کنید کار سختی است ، به کمک علم یادگیری زبان می توانید به طور کامل یک زبان خارجی را یاد بگیرید! یادگیری یک زبان جدید واقعا کار آسانی نیست، اما اگر درباره علم یادگیری زبان های خارجی بیشتر بدانید ممکن است به شما کمک کند تا به فرایند یادگیری خود سرعت ببخشید. Belle Beth Cooper دیدگاه های خود را در وبلاگش به اشتراک گذاشته است:

یادگیری سریع زبان انگلیسی به شیوه علمی! - 5.0 out of 5 based on 1 vote

هفت کلید مهم برای یادگیری زبان انگلیسی

تصور کنید بدون فکر کردن انگلیسی صحبت می کنید کلمات به آسانی و به سرعت  به واسطه زبان شما ادا میشوند و همچنین در آن واحد مفهوم صحبت های دیگران را درک می کنید برای اینکار شما باید شیوه یادگیری مکالمه زبان انگلیسی خود را تغییر بدهید.

4 راهکار یادگیری زبان برای مبتدیان

4 راهکار یادگیری زبان برای مبتدیان.

یادگیری زبان انگلیسی دغدغه بسیاری از ماست. اگر شما هم مثل بسیاری از مردم، در یادگیری زبان انگلیسی احساس تنبلی می‌کنید یا اینکه بارها تلاش کرده‌اید و موفق نبوده‌اید، شاید این بار با نکات زیر، بتوانیم به شما کمک کنیم.

4 راهکار یادگیری زبان برای مبتدیان - 4.0 out of 5 based on 3 votes

چگونه انگلیسی را به سرعت یاد بگیریم

یادگیری زبان انگلیسی به دلیل وجود قوانین متنوع و استثنائات آن یک مبارزه طلبی یا چالش است. بهترین راه برای یادگیری انگلیسی این است که به آن گوش کنید و کلماتی که می شنوید را تکرار کنید. تکرار مداوم،کلید به خاطر سپردن کلمات در زبان انگلیسی است. شما خواهید آموخت که چگونه انگلیسی را به منظور یادگیری مکالمه سریع آن بخشی از کار روزانه خود قرار دهید.

چگونه زبان انگلیسی را آسان تر یاد بگیریم؟

چگونه زبان انگلیسی را آسان تر یاد بگیریم؟.

آیا احساس می‌کنی که ظرفیت حافظه‌ات برای یادگیری لغات زبان انگلیسی جدید بسیار محدود و ضعیف است و همیشه شما را عقب نگه‌داشته است. من نیز روزگاری همچون احساسی داشتم.

چگونه زبان انگلیسی را آسان تر یاد بگیریم؟ - 2.5 out of 5 based on 2 votes

یادگیری آسان زبان خارجی

اولین قدم در یادگیری زبان البته که انتخاب یک زبان خارجی برای یادگیری است. اگر در حال حاضر یک زبان را انتخاب کرده اید، مستقیما به این عادات روی بیاورید. اما اگر هنوز تصمیم نگرفته اید، در اینجا پرسش هایی است که باید از خودتان بپرسید:

عملکرد یادگیری زبان انگلیسی ، کمبود ها چیست؟

عملکرد یادگیری زبان انگلیسی ، کمبود ها چیست؟.

عملکرد یادگیری زبان انگلیسی بیشتر افراد غیر بومی زبان انگلیسی فقدان آشنایی با زبان انگلیسی و مشکلات ناشی از آن را تجربه کرده­اند، گرچه چند واحد درسی در مدارس با عنوان زبان انگلیسی تدریس می­شود، امّا همه می­ دانیم که تنها با آموزش­ های مدرسه­ ای نمی­توان در مقاطع درسی بالاتر درصد بالایی از امتیاز را به دست آورد و با صراحت می­ گوییم که با این آموزش­ ها دانش­ آموزان به هیچ وجه قدرت انگلیسی حرف زدنرا کسب نمی­کنند و در همان حفظ کردن چند واژه­ ی انگلیسی متوقّف می­شوند که این خود بسیار جای تأسّف دارد.

مزایای یادگیری زبان انگلیسی [اینفوگرافیک]

شايد يادگيری زبان انگليسی مهمترين گام در ارتقاء کيفيت زندگی شما باشد. آيا هيچ فکر کرده‌ايد که دسترسی به اطلاعاتی که ديگران از آن بی بهره‌اند، چقدر میتواند جالب باشد؟ يا صحبت کردن با افراد جالبی که ديگران نمیتوانند با آنها ارتباط برقرار کنند؟

مزایای یادگیری زبان انگلیسی [اینفوگرافیک] - 1.3 out of 5 based on 6 votes

جمع آوری جملات برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی

از راههای گوناگونی می توانید به تقویت زبان انگلیسی بپردازید. می توانید به جمع آوری جملات زیبای انگلیسی که در فیلم ها، مستندات و یا کتاب های گوناگون زبان انگلیسی با آنها آشنا شده اید بپردازید.

جدیدترین مطالب سایت