تبریک سال نو

زبان انگلیسی - آموزش زبان - آموزش زبان انگلیسی

امروزه در هر جا می توانیم شاهد استفاده عموم از زبان انگلیسی باشیم در هر کجا که نگاه کنید حروف و کلمات انگلیسی به چشم می خورد روی داروها، کتاب ها، شبکه های ارتباطی وهرچیز دیگری. پس با این وجود بدون یادگیری انگلیسی برقراری ارتباط هم مشکل خواهد بود.

تکنیک هایی برای شما معرفی کرده ایم که با به کارگیری آنها می توانید یادگیری خود را چند برابر کنید..

 

برنامه ریزی صحیح داشته باشید.

وقتتان را برای یادگیری مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی (شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن) تنظیم کنید. باید با برنامه ریزی عملی و قابل اجرا به تقویت زبان پرداخت. از تمام وقت خود به خوبی بهره ببرید.

 

از همه منایع به خوبی استفاده کنید.

یادداشت هایتان را به انگلیسی بنویسید، کتاب های انگلیسی در اطراف خود قرار دهید، به رادیو انگلیسی زبان گوش دهید، اخبار انگلیسی را گوش دهید، از فیلم های انگلیسی زبان غافل نشوید. با دوستان خود انگلیسی صحبت کنید. هر چه منابع آموزش انگلیسی بیشتری اطراف خود فراهم کنید بهتر و سریع تر می توانید بیاموزید. با خود انگلیسی صحبت کنید. دفترچه خاطرات انگلیسی درست کنید. از وب سایت های اجتماعی انگلیسی زبان استفاده کنید.دوست اینترنتی انگلیسی زبان پیدا کنید. به انگلیسی آواز بخوانید!

 

هر زمان و هرکجا مطالعه کنید.

تمرکز کنید و حین مطالعه از تماشای تلویزیون و نگرانی در مورد کارهای دیگر پرهیز کنید. يادتان باشد كه خودتان را به يادگيري عادت بدهيد! اگر زمان های مشخصی را برای مطالعه مشخص كنيد، انگليسي به طور مداوم در ذهن تان خواهد ماند.هم چنین برای مطالعه می توانید داستان های کوتاه انگلیسی مطالعه کنید.معمولا در بازار کتاب های سطح بندی شده زیادی وجود دارد که برای سطوح مختلف طبقه بندی شده اند. کتاب مناسب سطح زبان خود را خریداری کرده و آن را تا آخر مطالعه کنید. بعد از اتمام کتاب حس زیبایی را به شما میدهد. امتحان کنید.هم چنین می توانید روزنامه انگلیسی مطالعه کنید. هر تصویر می‌تواند بیان‌ کننده‌ ی مطالبی باشد. طرحی از چیزی که می‌خواهید یاد بگیرید، داشته باشید. این کار موجب داشتن هدفی مشخص در ذهن شما شده که خود باعث حرکت به سمت آن هدف می‌گردد و هم چنین از علامت‌ها و نمادها برای حفظ‌کردن مطالب استفاده کنید. ترفندهای زیادی برای به خاطر سپردن اطلاعات حفظی وجود دارد. علامت‌های اختصاری و شکل‌های نمادین نمونه‌هایی از این ترفند‌ها هستند.
 

به فایل صوتی گوش کنید.

معمولا کسی از شنیدن صدای خود ، خوشش نمی آید. ولی شما شجاع باشید و صدای خود را ضبط کنید. سپس به لهجه و ریتم صدای خود توجه کنید. با این کار تا حدودی متوجه اشتباهات خود می شوید. این روش برای یادگیری زبان بسیار موثر است. هنگام خواب هم فایل صوتی گوش دهید و یا می توانید به رادیو های انگلیسی زبان گوش دهید. از وقت خود برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید. شما همچنین می توانید کتاب 20 راه برای تقویت زبان انگلیسی را دانلود نمایید و با راه کارهای تقویت زبان انگلیسی بهتر و جذاب تر آشنا شوید.

برای مشاهده محصول کلیک کنید

پکیج آموزشی 1100 واژه جاوید

شما به عنوان یک علاقمند به آموزش زبان انگلیسی می دانید که مهارت یادگیری زبان انگلیسی از اهمیت بالایی برخوردار است، اما اینکه از چه روشی می خواهید زبان انگلیسی را یادبگیرید مهم است!
برای مشاهده محصول کلیک کنید

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ به این مطلب چه امتیازی می دهی؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 30 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

جدیدترین مطالب سایت