تبریک سال نو

زبان انگلیسی - آموزش زبان - آموزش زبان انگلیسی

روش ها و متدهای فراوانی برای یادگیری زبان انگلیسی ارائه شده است که خیلی از آنها توانسته اند زبان آموزان را به خواسته ی خود یعنی فراگیری سریع و آسان زبان انگلیسی برسانند. نوع دیگری از این روش ها برای یادگیری زبان انگلیسی، استفاده از اخبار و گوش دادن به آنهاست.

شما با گوش دادن به اخبار می توانید به یادگیری و تقویت زبان خود بپردازید. این روش می تواند برای زبان آموزان جذاب باشد.گوش دادن به اخبار روشی موثر و یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی است. با این روش می توانید هم به یادگیری و تقویت زبان انگلیسی خود بپردازید و هم می توانید با گوش دادن به اخبار به روز باشید و از اخبار مطلع باشید. آموزش انگلیسی از طریق اخبار از آنجا که بسیار به حوادث واقعی مربوط است و هم چنین از زبان انگلیسی استاندارد استفاده می شود ، باعث می شود که با گذشت زمان عادت ترجمه کردن در ذهن کاهش یابد و بعد از مدتی ذهن شما سریع تر به زبان واکنش نشان دهد.
می توانید از شبکه های خبری مانند voa و bbc استفاده کنید. گویندگان آن خبرها را به گونه ای بیان می کنند که قابل فهم و درک عموم مردم باشد. گویندگان اخبار در بخش های مختلف: اقتصادی، فرهنگی، ورزشی و ... از لغات رایج و پرکاربرد یادگیری زبان انگلیسی استفاده می کنند که سبب یادگیری بیشتر و بهتر می شود. آنها از جملات ساده به طوریکه در آنها اصطلاحات پیچیده وجود داشته باشد استفاده می کنند. گویندگان این شبکه ها اخبار را کاملا روان و با سرعت استاندارد اخبار را بیان می کنند تا فهم و درک آنها آسان تر باشد. اخبار را با دقت گوش کنید و به نحوه بیان و حرکت لبهای گوینده توجه فرمائید.

شما می توانید مهارت شنیداری، درک مطلب، تلفظ و دامنه لغات خود را در زبان انگلیسی افزایش دهید.
همچنین نکته ی دیگر هنگام مشاهده اخبار و گوش دادن به آنها برای یادگیری زبان انگلیسی، توجه به عکسها و گزارش هایی است که هنگام اخبار از آنها استفاده می شود. به عکس ها و گزارشات هم توجه کنید. این کار باعث می شود تا با توجه به آنها، لغات و کلمات راحت تر در ذهن شما بمانند و باعث تقویت زبان انگلیسی شما شود.
زمانی از برنامه ریزی روزانه خودتان را به یادگیری زبان انگلیسی از طریق گوش دادن به اخبار اختصاص دهید. یادگیری از این روش می تواند سطح زبان شما را در مدتی کوتاه به سطح بالاتری ارتقا دهد.
هم چنین در گوش دادن به اخبار به گویش ها توجه کنید. از هر شبکه ی خبری برای یادگیری و تقویت زبان انگلیسی استفاده نکنید.

برای مشاهده محصول کلیک کنید

پکیج آموزشی 1100 واژه جاوید

شما به عنوان یک علاقمند به آموزش زبان انگلیسی می دانید که مهارت یادگیری زبان انگلیسی از اهمیت بالایی برخوردار است، اما اینکه از چه روشی می خواهید زبان انگلیسی را یادبگیرید مهم است!
برای مشاهده محصول کلیک کنید

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ به این مطلب چه امتیازی می دهی؟

2.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 2.50 (1 رای)

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 30 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد
یادگیری زبان انگلیسی از طریق اخبار - 2.0 out of 5 based on 1 vote

جدیدترین مطالب سایت