تبریک سال نو

زبان انگلیسی - آموزش زبان - آموزش زبان انگلیسی

با گوش دادن به موزیک های زیبای انگلیسی زبان می توانید به راحتی زبان انگلیسی خود را تقویت کنید. انگلیسی گوش کنید و انگلیسی یاد بگیرید. از گوش دادن به موزیک های زیبای انگلیسی لذت ببرید و به تقویت زبان انگلیسی خود بپردازید. اما چگونه؟ با ما همراه باشید...

یکی از مهم ‌ترین روش ‌های یادگیری و تقویت یک زبان خارجی گوش دادن به مکالمات به آن زبان است ولی می توانید با گوش دادن به موزیک های خارجی هم به تقویت زبان بپردازید. می توان گفت انگیزه ی افراد زیادی از گوش دادن موزیک به زبان انگلیسی تقویت زبان انگلیسی آنهاست. زبان آموزان می توانند این راه را برای تقویت زبان انگلیسی خود انتخاب کنند. این راه سبب افزایش مهارت شنیداری (listening) شما خواهد شد. برای یادگیری زبان انگلیسی از این راه موثر می توانید از همین حالا شروع کنید. فرصت را از دست ندهید. ابتدا سعی کنید موزیک ها را بدون متن آنها گوش دهید و دقت و تمرکز کافی داشته باشید. اگر برایتان دشوار است، متن موزیک مورد نظر را از اینترنت پیدا کنید و هنگام گوش دادن به موزیک از متن آنها هم استفاده کنید. آنها را بخوانید. به ترجمه ی لغات هم دقت کنید. سعی کنید بعد از آشنایی با متن، موزیک را بدون نگاه کردن به متن آن با خود تکرارکنید.

هم چنین می توانید لغات و کلماتی که برایتان دشوار هستند را یادداشت کنید؛ کلمات و لغاتی که چه از لحاظ نوشتار و چه از لحاظ معانی برایتان دشوارند. هنگام برخورد با لغات، مترادف و یا متضاد آنها را هم پیدا کنید و یادداشت کنید برای این کار از دیکشنری مناسب استفاده کنید.از موسیقی هایی با ریتم ملایم استفاده کنید.حتما با انواع لهجه ها در زبان انگلیسی آشنایی دارید. لهجه های سخت را برای این کار انتخاب نکنید. تمرکز کنید و به تلفظ لغات و کلمات و جملات انگلیسی دقت کنید. از این راه ساده برای یادگیری و تقویت استفاده کنید.

لازم نیست برای یادگیری عجله کنید. در آهنگ ها ازاصطلاحات هم استفاده می شود پس توقع نداشته باشید معنی آهنگ را کاملا درک کنید و مشکلی برای بار اول نداشته باشید. هرکدام از آنها را که متوجه نشدید به دنبال ترجمه ی آنها باشید. می توانید از موزیک ویدیوهای با زیرنویس استفاده کنید.
یادگیری هم نیاز به زمان دارد به مرور زمان و با به کارگیری روش های موثر می توانید زبان انگلیسی خود را تقویت کنید.

برای مشاهده محصول کلیک کنید

پکیج آموزشی 1100 واژه جاوید

شما به عنوان یک علاقمند به آموزش زبان انگلیسی می دانید که مهارت یادگیری زبان انگلیسی از اهمیت بالایی برخوردار است، اما اینکه از چه روشی می خواهید زبان انگلیسی را یادبگیرید مهم است!
برای مشاهده محصول کلیک کنید

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ به این مطلب چه امتیازی می دهی؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 30 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

جدیدترین مطالب سایت