آموزش مهارت های موفقیت و کارآفرینی

زبان انگلیسی - آموزش زبان - آموزش زبان انگلیسی

برای تقویت زبان انگلیسی خود به تماشای فیلم ها و سریال های انگلیسی زبان بپردازید و مهارت شنیداری (listening) خود را بالا ببرید و فقط به آنها به عنوان سرگرمی نگاه نکنید. با ما در ادامه همراه باشید تا راه صحیح استفاده از فیلم ها و سریال های انگلیسی زبان را برای تقویت زبان انگلیسی را بازگو کنیم.

شما با این روش می توانید به راحتی دایره لغات انگلیسی خود را گسترده کنید و با لغات جدید آشنا شوید. همراه دیدن فیلم ها می توانید در برگه ای لغاتی را که برای اولین بار با آنها آشنا می شوید را یادداشت کنید و همراه خود داشته باشید.

هنگام دیدن فیلم ها، با لغات و جملات جدیدی برخورد  می کنید آنها را بخوانید و تکرار کنید. می توانید از زیرنویس استفاده کنید. افراد زیادی معتقدند استفاده از زیرنویس فارسی هنگام دیدن فیلم ها برای تقویت و یادگیری زبان انگلیسی مفید نیست ولی هنگام تماشای فیلم ها بدون زیرنویس ممکن است لغات و کلماتی را بشنوید که برایتان ناآشنا باشد و بدون توجه به معانی آنها از کنار آنها بگذرید و دیگر به معنای آنها فکر نکنید اما دیدن فیلم با زیرنویس باعث می شود هم با معانی و هم با تلفظ و هم با نوشتار صحیح لغات آشنا شوید. هنگام تماشای فیلم ها هنگامیکه با لغات جدید روبرو می شوید، می توانید فیلم را متوقف کنید و به کلمات جدید بیشتر توجه کنید و دوباره به ادامه بپردازید. همچنین می توانید از زیرنویس انگلیسی برای دیدن فیلم های انگلیسی زبان استفاده کنید. انگلیسی بخوانید و انگلیسی بشنوید و جملات و کلمات را به انگلیسی نگاه کنید. از این راه میتوانید زبان انگلیسی خود را تقویت کنید. هنگام برخورد با لغات و کلمات جدید با متضادها و مترادف های لغات هم آشنا شوید. می توانید از یک دیکشنری مناسب کمک بگیرید.

فیلم ها را چندین بار ببینید و هربار توجه بیشتری به لغات و کلمات داشته باشید. علاوه بر آشنایی با لغات و جملات با اصطلاحات زبان انگلیسی هم آشنا خواهید شد. در فیلم ها از اصطلاحات زیادی استفاده می شود که به طور روزمره از آنها استفاده می کنند. با دیدن فیلم ها، اين اصطلاحات در ذهن شما باقي خواهد ماند و استفاده از آنها را براي شما راحتتر و طبيعي تر خواهد كرد.آنها را با معانی یاد بگیرید و اگر آنها برایتان دشوارند آنها را یادداشت کنید و نزد خود نگه دارید. بخوانید و تکرار کنید. فیلم ها را ببینید و مهارت های خود را در زبان انگلیسی بالا ببرید.

به لهجه ها در فیلم های انگلیسی زبان توجه کنید. لهجه های مختلفی در زبان انگلیسی وجود دارند. تماشاي فيلم به شما كمك مي كند با اين تفاوت ها آشنا شويد. هرفیلمی را برای تقویت زبان انگلیسی انتخاب نکنید. شما می توانید از فیلم های آمریکایی برای تمرین لهجه آمریکایی استفاده کنید. کلمات را تکرار کنید و به لهجه ها هم دقت کنید. شما برای اولین بار زبان انگلیسی را با لهجه ی فارسی یاد میگیرید! پس یاد بگیرید تا با لهجه ها بیشتر آشنا شوید و لهجه ی خود را اصلاح کنید. با کمک فیلم ها و تکرار و تمرین می توانید لهجه صحیح در زبان را یاد بگیرید و مانند یک انگلیسی زبان صحیت کنید.

از فیلم های آموزشی مخصوص یادگیری زبان انگلیسی هم می توانید استفاده کنید تا زبان انگلیسی خود را تقویت کنید. دیدن فیلم ها هم از تفریحات محسوب می شود و هم برای یادگیری و تقویت زبان انگلیسی بسیار مفید است. علاوه بر لذت بردن از فیلم ها می توانید به تقویت زبان انگلیسی خود بپردازید.

برای مشاهده محصول کلیک کنید

پکیج آموزشی 1100 واژه جاوید

شما به عنوان یک علاقمند به آموزش زبان انگلیسی می دانید که مهارت یادگیری زبان انگلیسی از اهمیت بالایی برخوردار است، اما اینکه از چه روشی می خواهید زبان انگلیسی را یادبگیرید مهم است!
برای مشاهده محصول کلیک کنید

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ به این مطلب چه امتیازی می دهی؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 30 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

جدیدترین مطالب سایت