آموزش مهارت های موفقیت و کارآفرینی

زبان انگلیسی - آموزش زبان - آموزش زبان انگلیسی

از راههای گوناگونی می توانید به تقویت زبان انگلیسی بپردازید. می توانید به جمع آوری جملات زیبای انگلیسی که در فیلم ها، مستندات و یا کتاب های گوناگون زبان انگلیسی با آنها آشنا شده اید بپردازید.

جملات و کلمات رابا معانی یاد بگیرید. جمع آوری آنها در دفتر می تواند راه کار خوبی تقویت زبان انگلیسی برای زبان آموزان باشد. جملات و اصطلاحاتی را جمع آوری کنید که برایتان ناآشنا بوده اند و یا یادگیری آنها کمی برایتان دشوار بوده است؛ و یا می توانید قسمتی از این دفتر را به جمع آوری جملاتی از بزرگان که دارای نکات و پندهای مفید هستند را به زبان انگلیسی در آن جمع آوری کنید و همیشه همراه خود داشته باشید. آنها را بخوانبد و از جمع آوری آنها لذت ببرید، نکات را بیاموزید و به تقویت زبان انگلیسی بپردازید. هم چنین هنگام خواندن کتاب های گوناگون به زبان انگلیسی برای پیدا کردن معانی کلمات و جملات زبان انگلیسی، از دیکشنری های مناسب استفاده کنید و بهتر است از دیکشنری های تک زبانه (انگلیسی به انگلیسی) استفاده کنید.

با خواندن کتاب های گوناگون انگلیسی زبان و دیدن مستندات و فیلم های انگلیسی زبان با اصطلاحات زیادی برخورد خواهید کرد. آنها را به خاطر بسپارید و جمع آوری کنید.
مطالعه را برای یادگیری زبان انگلیسی جزء مهمترین قسمتهای برنامه ریزی خود قرار دهید و ساعاتی را برای مطالعه روزانه ی خود قرار دهید و کتابهای مختلف بخوانید. موضوع کتاب ها را می توانید به علاقه ی خود انتخاب کنید. کتاب های آموزشی برای افزایش مهارت های زبان انگلیسی  و یا کتاب های داستان و یا رمان های انگلیسی زبان، کتابهای تخصصی علوم مختلف و... شاید درنظر شما خواندن یک کتاب انگلیسی زبان دشوار باشد اما اگر مهارت های چهارگانه ی خود را با تمرین بسیار و از راه های مختلف در زبان انگلیسی افزایش دهید، خواندن کتاب های انگلیسی زبان هم برای شما دشوار نخواهد بود.

می توانید قسمتی از این دفتر را به یادداشت خاطرات روزانه ی خود اختصاص دهید. اما آنها را به زبان انگلیسی بنویسید هر چه مطالب بیشتری به زبان انگلیسی بنویسید و مهارت نوشتاری (writing)  شما تقویت خواهد شد. با گرامر زبان انگلیسی بیشتر آشنا شوید تا از کلمات زبان انگلیسی به طور صحیح درجملات صحیح انگلیسی استفاده کنید. برای یادگیری عجله نکنید یادگیری نیاز به زمان دارد.

برای مشاهده محصول کلیک کنید

پکیج آموزشی 1100 واژه جاوید

شما به عنوان یک علاقمند به آموزش زبان انگلیسی می دانید که مهارت یادگیری زبان انگلیسی از اهمیت بالایی برخوردار است، اما اینکه از چه روشی می خواهید زبان انگلیسی را یادبگیرید مهم است!
برای مشاهده محصول کلیک کنید

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ به این مطلب چه امتیازی می دهی؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 30 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

جدیدترین مطالب سایت