آموزش بازاریابی - بازاریابی تلفنی - بازاریابی محتوا

سه روش شگفت‌ انگیز برای دو برابر کردن میزان فروش

باید توجه داشت که دو برابر کردن میزان فروش‌ از طریق دو برابر شدن میزان فروش متوسط، نسبت به سایر روش‌ها آسان‌تر است. جای تعجب ندارد که تمام فروشندگان می‌خواهند فروش بیشتری داشته باشند. اما گاهی اوقات، فروش بیشتر، بهترین راه برای کسب سود بیشتر نیست.

سه روش شگفت‌ انگیز برای دو برابر کردن میزان فروش - 0.0 out of 5 based on 1 vote

30 نقل قول انگیزشی فروش برای کسب موفقیت

چه چیزی یک فروشنده خوب را از یک فروشنده فوق العاده جدا می کند؟

فروشندگی یکی از سخت ترین شغل های دنیا را دارند. آنها روزانه جواب های منفی بسیاری می شنوند ، داشتن یک فروش مستلزم این است که تماس پشت تماس، ایمیل پشت ایمیل داشته باشید و "نه" پشت "نه" بشنوید .

30 نقل قول انگیزشی فروش برای کسب موفقیت - 3.5 out of 5 based on 4 votes

بازار هدف اپل، قاتق نان یا قاتل جان؟

بازارهدف گسترده تر ؛ قاتق نان یا قاتل جان؟

روزگاری را به خاطر بیاورید که بازارهدف اپل محدود بود ، شعار اپل این بود ؛ بازارهدفی کوچک اما هدفمند ! مشتری اپل با  این برند همراه می شد حتی  زمانی که محدودیت ها بسیار تعیین کننده بودند .  محدودیت هایی مثل نداشتن راه ارتباطی با تلفن های هوشمند دیگر و یا سیستم عاملی عجیب و غریب و انحصاری!

پرسش‌ های عجیبی که بهترین شرکت‌ های آمریکایی در مصاحبه‌ کاری می پرسند

پرسش های مصاحبه شغلی در شرکت های آمریکایی

یکی از چالش‌های مصاحبه‌های شغلی این است که باید انتظار شنیدن هر نوع سوالی را داشته باشیم. حتی شرکت‌های مطرح دنیا که انتظار می‌رود بیشتر سوالات فنی بپرسند، پرسش‌های عجیبی مطرح می‌کنند که پاسخ به آن‌ها چندان ساده به نظر نمی‌رسد. با سمینارما همراه باشید تا با نمونه‌ای از این سوالات آشنا شویم.

پرسش‌ های عجیبی که بهترین شرکت‌ های آمریکایی در مصاحبه‌ کاری می پرسند - 0.0 out of 5 based on 1 vote

واقعیت های باورنکردنی استراتژی های بازاریابی استیو جابز که فراموش شد

قطعا همه ما با استیو جابز آشنا هستیم، شاید برخی شخصیت او را نشناسیم اما در هر صورت میدانیم که استیو جابز مرد مشهور و بسیار موفقی ست که سخنان و تجربیاتش همواره در حال بررسی و آموزش است در اینجا قصد داریم تا استراتژی های بازاریابی استیو جابز را برای شما ارائه کنیم. آدام لاشینسکی در تحقیقی استراتژی های بازاریابی اپل را به دنیا ارائه کرد .  تحقیق او حدود  15سال به درازا کشید . در این مقاله تلاش می کنیم که ببینیم آیا سیاست های اپل با استراتژی های افزاینده استیو جابز انطباق دارد یا نه؟

مدیران بخوانند:10 توصیه برای تصمیم گیری بی‌عیب و نقص

تصمیمات باکیفیت و سریع بهره‌وری سازمان را بالا می‌برند. مدیرعاملان علاوه بر اینکه خودشان تصمیمات مناسبی می‌گیرند باید توانایی تصمیم‌گیری تیمشان را نیز پرورش دهند، به تصمیماتی که استراتژی سازمانی را تقویت می‌کنند سرعت بخشند،

اپل رو به صعود یا نزول

امروز دیگر همه این برند را می شناسند،سیبی که "استیو پاول جابز" گاز زد ، حالا ارزش تقریبی معادل 75میلیارد دلار دارد !
بازار هدف مشخص ، کیفیت عالی ،دسترسی و سهولت استفاده بعد از کسب آشنایی اولیه ، پشتیبانی و خدمات پس از فروش عالی و آیتم های فراوان دیگر که بُعد پنجم از برآوردن انتظارات مشتری را در فروش خلق کرد.

اپل رو به صعود یا نزول - 0.5 out of 5 based on 2 votes

جدیدترین مطالب سایت