آموزش مهارت های موفقیت و کارآفرینی

آموزش بازاریابی - بازاریابی تلفنی - بازاریابی محتوا

10 راهکار فوق العاده برای ایجاد کسب‌وکار بهتر و افزایش سود

در هر کسب‌وکاری حتی کوچک، پیشرفت عملکرد، رضایت مشتریان، رشد درآمد و افزایش سود، جزو چالش‌های همیشگی به‌شمار می‌رود. اما رعایت تمام این موارد بسیار مهم معمولا هزینه سنگینی داشته و کسب‌وکارهای کوچک از پس چنین هزینه‌هایی برنمی‌آیند. در ذیل به بررسی روش‌های بدون هزینه‌ای می‌پردازیم که برای موفقیت و دستیابی به نتایج عالی، بسیار حائز اهمیت هستند.

10 راهکار فوق العاده برای ایجاد کسب‌وکار بهتر و افزایش سود - 5.0 out of 5 based on 1 vote

بازار هدف اپل، قاتق نان یا قاتل جان؟

بازارهدف گسترده تر ؛ قاتق نان یا قاتل جان؟

روزگاری را به خاطر بیاورید که بازارهدف اپل محدود بود ، شعار اپل این بود ؛ بازارهدفی کوچک اما هدفمند ! مشتری اپل با  این برند همراه می شد حتی  زمانی که محدودیت ها بسیار تعیین کننده بودند .  محدودیت هایی مثل نداشتن راه ارتباطی با تلفن های هوشمند دیگر و یا سیستم عاملی عجیب و غریب و انحصاری!

نقشه راه بازاریابی دیجیتال | قست اول (Digital Marketing)

بازاریابی دیجیتال به معنی ترویج محصولات، خدمات و یا برند یک کسب و کار از طریق یک یا چند رسانه الکترونیکی است. بازاریابی دیجیتال کاملا متفاوت از بازاریابی سنتی بوده و در آن یک سازمان یا شرکت با استفاده از کانال های مختلف و روش های علمی اقدام به گسترش کسب و کار خود می کند.

واقعیت های باورنکردنی استراتژی های بازاریابی استیو جابز که فراموش شد

قطعا همه ما با استیو جابز آشنا هستیم، شاید برخی شخصیت او را نشناسیم اما در هر صورت میدانیم که استیو جابز مرد مشهور و بسیار موفقی ست که سخنان و تجربیاتش همواره در حال بررسی و آموزش است در اینجا قصد داریم تا استراتژی های بازاریابی استیو جابز را برای شما ارائه کنیم. آدام لاشینسکی در تحقیقی استراتژی های بازاریابی اپل را به دنیا ارائه کرد .  تحقیق او حدود  15سال به درازا کشید . در این مقاله تلاش می کنیم که ببینیم آیا سیاست های اپل با استراتژی های افزاینده استیو جابز انطباق دارد یا نه؟

نقشه راه بازاریابی دیجیتال | قست دوم (Digital Marketing)

قدرت بازاریابی دیجیتال در توانایی اش برای جذب ترافیک هدفمند نهفته است. مخاطبین شما در فضای دیجیتال آماده دریافت اطلاعات در مورد برند، محصولات و خدمات شما هستند و ممکن است تبدیل به یک
مشتری برای کسب و کار شما گردند. ارتباط مداوم میان شما و مخاطبین سبب ایجاد یک ذهنیت عمیق از 
کسب و کار و برند شما در آنها می شود. رضایت یک مشتری از خدمات شما و پشتیبانی مناسب در فضای دیجیتال موجب می گردد اعتماد او نسبت به شما افزایش یافته و اطرافیان خود را از تجربه همکاری با کسب و کارتان آگاه سازد. افزایش شهرت شما میتواند مانند یک ویروس در سراسر منطقه پخش شده و فرصت های جدیدی برای گسترش کسب و کارتان ایجاد نماید.

اپل رو به صعود یا نزول

امروز دیگر همه این برند را می شناسند،سیبی که "استیو پاول جابز" گاز زد ، حالا ارزش تقریبی معادل 75میلیارد دلار دارد !
بازار هدف مشخص ، کیفیت عالی ،دسترسی و سهولت استفاده بعد از کسب آشنایی اولیه ، پشتیبانی و خدمات پس از فروش عالی و آیتم های فراوان دیگر که بُعد پنجم از برآوردن انتظارات مشتری را در فروش خلق کرد.

اپل رو به صعود یا نزول - 0.5 out of 5 based on 2 votes

برند سازی اینترنتی (آشنایی با اصول برندسازی 2)

شما می‌توانید برند خود را در شبکه‌های اجتماعی بر سر زبان‌ها بیندازید و این شبکه‌های اینترنتی هستند که برند شما را معروف می‌کنند زیرا افراد با دیدن سایت وصحبت از برند و محصولات سایت ، آن را به دوستان و خانواده خود که سلیقه‌ای مشابه سلیقه خود دارند معرفی می‌کنند و آنها را به محصولات و مطالب فروشگاه اینترنتی شما علاقه‌مند می‌کنند‌.امروزه استفاده از شبکه های اجتماعی جزو جدایی ناپذیری در استراتژی های بازاریابی اینترنتی محسوب می شوند. شبکه اجتماعی فیس بوک در صدر شبکه های اجتماعی پرطرفدار در بازاریابی اینترنتی قرار دارد. در این مطلب به میزان محبوبیت شبکه‌های اجتماعی در استراتژی‌های بازاریابی اینترنتی پرداخته می شود.

برند سازی اینترنتی (آشنایی با اصول برندسازی 2) - 5.0 out of 5 based on 1 vote

30 نقل قول انگیزشی فروش برای کسب موفقیت

چه چیزی یک فروشنده خوب را از یک فروشنده فوق العاده جدا می کند؟

فروشندگی یکی از سخت ترین شغل های دنیا را دارند. آنها روزانه جواب های منفی بسیاری می شنوند ، داشتن یک فروش مستلزم این است که تماس پشت تماس، ایمیل پشت ایمیل داشته باشید و "نه" پشت "نه" بشنوید .

30 نقل قول انگیزشی فروش برای کسب موفقیت - 3.8 out of 5 based on 56 votes

نقشه راه بازاریابی و فروش اینترنتی | قسمت دوم

در انتخاب عنوان محصول خود باید از پایین‌ترین سطح نردبان تصور استفاده کرد . حال از خودتون می‌پرسید که پایین سطح ‌نردبان تصور چیست؟شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با شنیدن یک کلمه یا کاراکتر ذهن شما سریع از آن کلمه یک تصویر ساخته باشد ، میتوان گفت بعضی از کلمات و جملات میتواند آهنگ خاصی را در ذهن بوجود آورد و همچنین تصویر خاصی را . باید در صحبت هایمان طوری جمله‌بندی کنیم که از تصاویر خاص و مورد علاقه افراد شکل بسازیم . و این یک هنر است که بازاریاب آن را به خوبی درک میکند که تصویر ذهنی چیست و چگونه اشتیاق یک مشتری را به خرید محصول بیشتر کند.

پرسش‌ های عجیبی که بهترین شرکت‌ های آمریکایی در مصاحبه‌ کاری می پرسند

پرسش های مصاحبه شغلی در شرکت های آمریکایی

یکی از چالش‌های مصاحبه‌های شغلی این است که باید انتظار شنیدن هر نوع سوالی را داشته باشیم. حتی شرکت‌های مطرح دنیا که انتظار می‌رود بیشتر سوالات فنی بپرسند، پرسش‌های عجیبی مطرح می‌کنند که پاسخ به آن‌ها چندان ساده به نظر نمی‌رسد. با سمینارما همراه باشید تا با نمونه‌ای از این سوالات آشنا شویم.

پرسش‌ های عجیبی که بهترین شرکت‌ های آمریکایی در مصاحبه‌ کاری می پرسند - 0.5 out of 5 based on 2 votes

نقشه راه بازاریابی و فروش اینترنتی | قسمت اول

یکی از مهمترین مهارت های انسان امروزی در این فضای پیوسته در حال تغییر و حرکت باید مهارت پیوسته آموختن باشد. در دنیای ما آن قدر دانش و شرایط و فضا به سرعت تغییر می کند که نمی شود برای آموختن هر چیزی، زمان زیادی در نظر گرفت. یا به شکل دیگر بگویم علم و تکنولوژی بر ثانیه سبقت میگیرد این نوع از آموزش بازاریابی را آموزش ساندویچی می گویند. یعنی سریع، زود، فشرده، ساده و به میزان نیاز.

نقشه راه بازاریابی و فروش اینترنتی | قسمت اول - 4.0 out of 5 based on 1 vote

مدیران بخوانند:10 توصیه برای تصمیم گیری بی‌عیب و نقص

تصمیمات باکیفیت و سریع بهره‌وری سازمان را بالا می‌برند. مدیرعاملان علاوه بر اینکه خودشان تصمیمات مناسبی می‌گیرند باید توانایی تصمیم‌گیری تیمشان را نیز پرورش دهند، به تصمیماتی که استراتژی سازمانی را تقویت می‌کنند سرعت بخشند،

مدیران بخوانند:10 توصیه برای تصمیم گیری بی‌عیب و نقص - 0.0 out of 5 based on 1 vote

سه روش شگفت‌ انگیز برای دو برابر کردن میزان فروش

باید توجه داشت که دو برابر کردن میزان فروش‌ از طریق دو برابر شدن میزان فروش متوسط، نسبت به سایر روش‌ها آسان‌تر است. جای تعجب ندارد که تمام فروشندگان می‌خواهند فروش بیشتری داشته باشند. اما گاهی اوقات، فروش بیشتر، بهترین راه برای کسب سود بیشتر نیست.

سه روش شگفت‌ انگیز برای دو برابر کردن میزان فروش - 1.5 out of 5 based on 2 votes

جدیدترین مطالب سایت