همسرداری - آموزش همسرداری - همسرداری موفق

چگونه یک خانم باکلاس باشیم؟ باکلاس بودن ارتباطی با ثروتمند بودن ندارد، بلکه درباره استایل، رفتار و ادب است. هم چنین اینکه چگونه خودتان باشید و از آن خوشحال باشید. شاید خواندن این مطلب بتواند به شما کمک کند. در ادامه با سمینارما همراه باشید.

چگونه یک خانم باکلاس باشیم؟

ارتباطات


کسانی که با آنها درارتباط هستید و دوستانتان را مشخص کنید. اگر کسی هست که مدام در حال بی ادبی کردن و بد دهنی است و آداب معاشرت اجتماعی ندارد قطعا در کنار او بودن شما را هم پایین می کشد. اطراف خود را از کسانی پر کنید که تمایل دارید شما هم آنگونه بنظر برسید.

حس استایل


به استایل خود و ساختن درست آن علاقه مند باشید. مد و فشن چیزی است که نمی توان آن را کنار گذاشت. استایل خود را داشته باشید و برخی از نکات مد را از برخی از افراد باکلاس که می شناسید الگو برداری کنید.
در لباس پوشیدن سلیقه به خرج دهید و متانت و زیبایی شناسی را هیچگاه فراموش نکنید. لباس هایی با یقه های خیلی باز، دامن های خیلی کوتاه، تاپ های باز و … همه کارهایی است که شما را تبدیل به یک انسان بی کلاس که برای خود ارزش قائل نیست می کند. یا لباس هایی که روی آنها اشکال یا تایپوگرافی های نامناسب دارد در شان یک خانم باکلاس نیست.

بهداشت

مهم ترین نکته ای است که به هیچ وجه نباید آن را کنار گذاشت، ناخن های سالم ، دندان های سفید و سالم؛ دوش گرفتن منظم و استفاده درست از عطر الزامات یک انسان مدرن و سالم است. به سلامت و بهداشت خود اهمیت دهید و زیبایی خود را حفظ کنید استفاده منظم از کرم ضدآفتاب، استفاده از ماسک صورت و …

با آرامش صحبت کنید

با صدای بلند صحبت کردن به ویژه در مجامع عمومی بی ملاحظی شما را می رساند و می تواند نشانه ای از جلب توجه باشد. با آرامش کلمات را ادا کرده و تماس چشمی مناسبی داشته باشید.

طرز ایستادن

همیشه با پشت صاف بایستید و قوز نکنید. ژست ایستادن بسیار اهمیت دارد و می تواند سلامت کلی شما را نیز بهبود بخشد.

رفتار


نوع رفتار در مجامع عمومی بسیار اهمیت دارد، رفتارهای نابالغانه ، غیرمسئولانه که مناسب سن شما نیست، می تواند سطح شما را پایین بیاورد.

مهارت های گفتاری را توسعه دهید.

خانم های باکلاس درباره مساول نامناسب و بی ارزش صحبت نمی کنند بلکه بسیاری از مسائل مهمی وجود دارند که بتوانند درباره آنها به گفتگو بنشینند.

لبخند

انسان های باکلاس و دوست داشتنی لبخند میزنند. رفتار خوبی دارند و بین مردم محبوب هستند. به ویژه برای کسانی که موقعیت اجتماعی پایین تری دارند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ به این مطلب چه امتیازی می دهی؟

3.4107142857143 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 3.41 (28 رای)

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 30 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • ستار

    البته لباس پوشیدن گذشته از چیزهایی که گفتید باید با فرهنگ اون جامعه‌ای که درش زندگی میکنیم هماهنگی داشته باشه در جامعه‌ ما لباس خانمها شوربختانه باید خیلی محدودتر از اینهایی که گفتید باشه مگرنه متانت و منزلتشون به شدت زیر سوال میره

چگونه یک خانم باکلاس باشیم؟ - 3.4 out of 5 based on 28 votes

جدیدترین مطالب سایت