آموزش مهارت های موفقیت و کارآفرینی

همسرداری - آموزش همسرداری - همسرداری موفق

حتی بهترین پسرها هم ممکن است فقط به دنبال رابطه‌ جنسی باشند. مردها روش‌های مختلفی برای ایجاد این رابطه بدون متعهد شدن دارند. این نوع مردها به چیزی که می‌خواهند دست پیدا می‌کنند و وقتی راضی شدند، می‌روند. روابط عمیق معنای چندانی برای آنها ندارد.

مردهای زیادی برای به دست آوردن رابطه‌ جنسی از روش‌های بسیار هوشمندانه و تخصصی استفاده می‌کنند؛ تاحدی که پی بردن به قصد واقعی آنها برای خانم‌ها سخت می‌شود.
در زیر به چند نشانه اشاره می‌کنیم که نشان می‌دهد مردی از شما فقط رابطه‌جنسی می‌خواهد:

۱۰ نشانه اینکه مردی شما را فقط برای رابطه‌ جنسی می‌خواهد

پول زیادی خرج می‌کند اما وقت نمی‌گذارد

مردان پولدار، سرمایه زیادی برای خرج کردن در راه رابطه‌ جنسی دارند. شما را با کادوها، شام در رستوران‌های لوکس و از این قبیل بمباران می‌کند اما وقت گذاشتن خیلی مهم‌تر از پول گذاشتن در رابطه است. باید ببینید طرف‌مقابلتان با شما وقت می‌گذراند و برای شناختن شما وقت می‌گذارد؟

[ بیشتر بخوانیم :  چطور در مورد رابطه ‌جنسی با شوهرتان صحبت کنید ]

فقط ساعتهای بخصوصی به شما زنگ می‌زند

ساعت رابطه‌جنسی برای افراد و گروه‌های سنی مختلف، متفاوت است. ساعت رابطه‌جنسی به ساعتی گفته می‌شود که فرد وقت خوشگذرانی با دوستان، کار کردن یا هر مشغله دیگر خود را به اتمام رسانده است و به دنبال رابطه‌جنسی است. مثلاً اگر فقط ۲ شب به بعد به شما زنگ می‌زند باید هوشیارتر عمل کنید.

[ بیشتر بخوانیم : ۱۲ دلیل برای اینکه باید هر شب با همسرتان رابطه جنسی داشته باشید ]

متعهد نمی‌شود

برای متعهد نشدن مردها به رابطه، دلایل مختلفی وجود دارد. اگر مردی فقط به قسمت جسمی و فیزیکی یک رابطه علاقه داشته باشد، مسئولیت یک رابطه واقعی را قبول نخواهد کرد. همچنین، اگر مردی متعهد نمی‌شود، می‌تواند دلیلش این باشد که می‌خواهد با هر تعداد زنی که می‌تواند، تا می‌تواند رابطه‌جنسی برقرار کند.

[ بیشتر بخوانیم : اگر شوهرتان مدام این ۶ جمله را می‌گوید، ازدواجتان در خطر است ]

احساس می‌کنید رابطه‌تان فقط به رابطه‌جنسی خلاصه می‌شود

روابطی که در آن رابطه‌جنسی پیش از ازدواج باشد همیشه با مشکل مواجه می‌شوند. اگر احساس می‌کنید که رابطه‌جنسی بطور مداوم از شما درخواست میشود، طرف مقابلتان فقط بدنبال اینگونه روابط با شماست. اگر این وضعیت ادامه پیدا کرد، بدتر می‌شود و ارزش فردی شما را زیر سوال خواهد برد. پس حتماً درمورد آن صحبت کنید. اگر شما برایش مهم باشید، برای تغییر آن با شما همکاری خواهد کرد. اگر اینکار را نکند، از دست شما ناراحت شده و احتمالاً ترکتان می‌کند.

[ بیشتر بخوانیم : 25 چیزی که زنها آرزو دارند مردها می‌دانستند ]

شما را با دوستان و خانواده خود آشنا نمی‌کند

مردها درمورد دختری که به مادرشان معرفی می‌کنند بسیار دقیق هستند. معمولاً فقط دختری را به خانواده خود معرفی می‌کنند که رابطه جدی با او داشته باشند. اگر می‌بینید که شما را خارج از برنامه‌هایی که با خانواده یا دوستانش دارد نگه می‌دارد، مراقب باشید. همچنین یادتان باشد اگر در یکی دو مورد از این برنامه‌ها شما را ببرد، ممکن است خیلی از موقعیت‌های او با زنان دیگر را خراب کنید.

[ بیشتر بخوانیم :  در حین رابطه جنسی از چه کلماتی استفاده کنیم؟ ]

وقتی که باید با هم بیرون باشید، در خانه هستید

اگر دوست دارید برای تفریح به بیرون بروید ولی او مدام اصرار دارد که شما را به خانه اش ببرد، مطمئن باشید که شما را فقط برای رابطه‌جنسی می خواهد. اصرار داشتن برای رفتن به سفرهای دو نفره نیز میتواند نشانه ای از آن باشد.

[ بیشتر بخوانیم : 10 چیزی که همسرتان آرزو می‌کند درباره نگرانی‌هایش بدانید ]

تحت فشارتان می‌گذارد

این قدیمی‌ترین تکنیک آنهاست. اگر قبل از ازدواج، شما را مجبور به آن می‌کند، مطمئناً این مسئله برایش خیلی مهم‌تر از شناختن شما و ایجاد یک رابطه جدی است.

[ بیشتر بخوانیم : چرا خانم‌ها از خانم‌های زیباتر از خودشان متنفر هستند؟ ]

برای آن آماده‌سازی می‌کند

اگر وسایل مربوط به رابطه‌ جنسی را در دور و اطرافتان می‌بینید، یعنی همه چیز را برای این اتفاق آماده کرده است. گاهی اوقات بهتر است حتی یک بار اتفاق افتادن رابطه‌جنسی را به خاطر نداشتن کاندوم به تعویق بیندازد اما وقتی همه چیز را آماده داشته باشد، یعنی برای این اتفاق برنامه‌ریزی کرده است.

[ بیشتر بخوانیم :10 دلیل روانشناسی که چرا دیگران عاشق ما می‌شوند؟ ]

وقتی با هم هستید، الکل می نوشد

بیشتر اوقات وقتی با مردی هستید که الکل می نوشد و به شما هم اصرار میکند که بنوشید (یا مواد مخدر مصرف میکند و از شما هم میخواهد مصرف کنید)، در نهایت آن شب به رابطه‌جنسی ختم میشود. روابطی که با چنین اتفاقاتی شروع می‌شوند معمولاً فقط بر پایه صمیمیت فیزیکی هستند و احساسات در آن دخیل نیست. باید بسرعت چنین روابطی را ترک کنید.

حرف می‌زند اما عمل نمی‌کند

گفتن «دوستت دارم» خیلی با نشان دادن آن فرق دارد. اطمینان یابید که دوست داشتنش را به شما نشان دهد و فقط از روی نوشته برایتان نخواند. چون به دنبال رابطه‌ جنسی است، ممکن است اینطور بگوید نه به این دلیل که واقعاً از ته قلب دوستتان دارد.
شما چه نشانه‌هایی در مردانی که فقط به دنبال رابطه‌ جنسی هستند می‌بینید؟ آیا تابحال فریب آنها را خورده‌اید؟ با علامت‌هایی که ما عنوان کردیم موافقید؟

منبع: مردمان

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ به این مطلب چه امتیازی می دهی؟

4.007785467128 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 4.01 (578 رای)

مجموع رتبه (2)

5 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 30 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
 • Homa

  من فقط این رامی دونم که وقتی دل زن یا دختری را بشکنید اونها اینقدر خطرناک میشندکه کمترین کاری که ممکنه بکنند ترک اون مرد واشناشدن با مرد دیگه ای.واگراین کارتکراربشه چیزی از پاکی روح وبخشش ورحمی که خداوندبه یک زن داد تا بتونه مادر،همسر و...باشه راازش میگیرید.این خطرناک نیست به نظر شما؟خطربمب اتم؟خطرجنگ؟خطر مرگ؟خطر چیه؟آژیر خطر را به صدا درآوردم ولی ...

 • نیلوفر

  دارای رتبه 5 از 5 ستاره

  مطالب کاملا درست بود . . خیلی از دخترها و خانمها میتونن زود بغهمن ک طرفشون برای چی میخواتشون . ابن کاملا از رفتار مردها زودمشخص میشه

 • پراژ

  دارای رتبه 5 از 5 ستاره

  پسر ها یا کسی را برای ازدواج می خواهند که برای بدست آوردنش از هیچ چیزدریغ نمی کنند و برای احتیاط و خراب نشدن رابطه تلاش می کنند تا به سمت روابط جنسی قبل از ازدواج کشیده نشود که اگر کشیده شد ذهنشان از آن دختر خراب میشود و پیش خودشان میگویند این دختر باهمه همینجوری هست ، البته برای اطمینان از سلامت دختر چند بار او را آزمایش میکنند که ببینند اینکاره هست یا نه ! که اگر بود از او استفاده جنسی می کنند و اگر نبود ، تصمیم به ازدواج با او می گیرند ، یا کلا فکر ازدواج نیستند و هر دختری را به چشم خواستن و ارتباط می بینند و تلاش می کنند روابط را هرطور شده جنسی و جسمی کنند و به این کلام پای بندند: "اگه شد که چه خوب اگه هم نشد دختر زیاده " البته به همین راحتی هم دست بردار نیستند و از هزار ترفند استفاده می کنند که به هدف جنسی خود برسند از تحت فشار قرار دادن گرفته تا دختر را مقصر نشان دادن تا اعتماد بنفس دختر را نابود کردن و از همه چیز او اشکال گرفتن و مقایسه دختر یا رابطه شان با دیگران و نشان دادن اینکه دختر اُمُل است و به دختر می خورانند:" که این روزها دیگه کی ازدواج میکنه و این رابطه جنسی را همه دارن اگه تو نداری حتما یه مشکلی داری " و برایشان فرقی نمی کند دختر چطور باشد ، خوب ، بد ، بدکاره و ...

 • ستار

  الان پسرها دو دسته شدند یه دسته بچه ننه هایی اند که منتظرند مامانهاشون براشون دختری رو پیدا کنه یه دسته هم نامردهایی اند که توی یکی از همین رابطه های پیش از ازدواج گیر میفتند ولی درستش اینه که پسرها وقتی موافقت همسر آیندشون رو گرفتند پیش از هر رابطه جنسی ای اون رو با خانواده و دوستانشون آشنا کنن و یک پیوند رسمی برقرار کنن

۱۰ نشانه اینکه مردی شما را فقط برای رابطه‌ جنسی می‌خواهد - 4.0 out of 5 based on 578 votes

جدیدترین مطالب سایت