راز ثروت - تجربیات میلیونرها - راز ثروتمند شدن سریع

گفتگو با میلیونرهانام محصول : گفتگو با میلیونرها
نوع محصول : مجموعه گفتگو با میلیونرها به صورت صوتی در قالب 20 فایل صوتی

این محصول شامل20 قسمت (18 ساعت آموزش صوتی) به صورت استودیویی با بهترین کیفیت می باشد.خرید محصول دانلودی (شامل فایل های صوتی) + دانلود پس از خرید:

199,000تومان
خرید این محصول و دریافت: 1 امتیاز (هدیه ویژه خرید)

 

حجم کل فایل های دانلودی: 1.41GB در 20 فایل مجزا
حجم هر قسمت به صورت میانگین: 100 مگابایت می باشد
فرمت فایل تصویری: Mp3 با کیفیت بالا - قابل پخش در پلیرها و دستگاه های خانگی

 

نکات مهم

شما با خرید محصول دانلودی، پس از سفارش محصول، میتوانید همان لحظه از قسمت سفارشات من اقدام به دانلود کنید.

 

مجموعه گفتگو با میلیونرها بر مبنای گفت‌گوهای برنامه رادیویی «مایک لیتمن» تنظیم شده است. مجری این برنامه، از مدیران، کارآفرینان، نویسندگان و سخنرانان مشهور و ثروتمند سوالاتی درباره روش‌های رسیدن به موفقیت پرسیده و بخش عمده‌ای از سوالات لیتمن درباره روش‌های دست‌یابی به ثروت بود که در مجموعه حاضر ترجمه و دوبله شده است.
این برنامه رادیویی «گفتگو با میلیونرها» که با هزینه شخصی مایک لیتمن منتشر شد و 90 روز بعد از انتشار در لیست پرفروش ترین اثرهای سایت آمازون قرار گرفت .

راز ثروتمند شدن سریع، ربطی به پول درآوردن ندارد! این جمله در نگاه اول عجیب به نظر می‌رسد. گویندۀ این جمله در ادامه به شما نشان خواهد داد که چگونه این کار ممکن است.

مایک لیتمن که لقب ناپلئون هیل قرن ۲۱ را دریافت کرده است، کارآفرین، مربیِ موفقیت، سخنران و نویسنده یکی از پر فروش­ ترین کتاب های سایت آمازون با بیش از 120.000 نسخه میباشد.

 مایک لیتمن مجری برنامه رادیویی گفتگو با میلیونرها

چهار قدم لازم برای به کار انداختن قدرتمندترین راز ایجاد ثروت سریع که هرگز بیان نشده، اینهاست:
1- روابط جدیدی ایجاد کنید
باید با افراد جدید آشنا بشوید. پیشقدم بشوید. تا وقتی آشنایی ایجاد نشود، هیچ چیز نمی‌تواند اتفاق بیفتد. پیشقدم شوید.
2- در رابطه‌ها، فراتر از حد انتظار ظاهر شوید
می‌توانید این جمله را بگویید که «اگر هر کمکی از دست من برمی‌آید، لطفا بگو!».
وقتی کمکی درخواست می‌شود، آن را به‌طور کامل انجام بدهید. این کار باعث می‌شود با نثار قلب‌تان به دیگران، آنها هم قلب‌شان را نثارتان کنند.
انجامِ کاری بیشتر، خصیصۀ کلیدی فراتر از حد انتظار ظاهر شدن است.
3- از قدرت درخواست کردن برای ایجاد فرصت‌های بازدهی در زندگی‌تان استفاده کنید
همان مثل قدیمی است: طلب کنید و آنگاه به شما عطا خواهد شد.
4- بلافاصله دست به عمل بزنید و به قدرت این اصل دست پیدا کنید
عالم کاملا گشوده است. همین حالا دست به عمل بزنید. دست به عمل بزنید. دست به عمل بزنید.

این قدرتمندترین اصلی است که من برای رسیدن به رفاهی که می‌خواهید، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بلد هستم. حتی بعد از مصاحبه با تعداد خیلی زیادی از میلیونرها، باز هم اصلی قوی‌تر از این به چشمم نخورده است.

 مایک لیتمن مجری برنامه رادیویی گفتگو با میلیونرها

چرا باید این این مجموعه منحصر به فرد را گوش دهید:
مجموعه گفتگو با میلیونرها بر مبنای گفتگوی های برنامه رادیویی مایک لیتمن آماده شده است که در آن از تجربیات و نحوه رسیدن به ثروت از زبان 20 میلیونر مطرح جهان وجود دارد .
در همه مصاحبه ها، مایک لیتمن با سوالاتی در حوزه چگونگی رسیدن به ثروت، برنامه رادیویی را پیش می برد و راهکارهای عملی از زبان هر کدام از میلیونرها پیشنهاد می شود.
هدف واقعی این مجموعه گفتگو استفاده از تجربیات و روش های رسیدن به ثروت از زبان کسانی است که این راه را بارها و بارها رفته اند.

 

آنتونی رابینز : موفقیت از خود ردپا به جا می گذارد، پیدا کنید و ثروتمند شوید

گفتکو با میلیونرها: آنتونی رابینز
آنتونی رابینز نویسنده، سخنران، مربی و بازیگرآمریکایی است. آنتونی رابینز  در ۲۹فوریه ۱۹۶۰در شمال هالیوود در کالیفرنیا به دنیا آمد. شهرت عمده تونی رابینز  در ایران به خاطر سلسله کتاب‌هایش در مورد موفقیت می‌باشد، کتابهای چون قدرت نامحدود در سال ۱۹۸۷ و به سوی کامیابی در سال ۱۹۹۴. آنتونی رابینز موفق‌ترین، مشهورترین و پرطرفدارترین نویسنده و سخنران انگیزشی در جهان است. هر چند که خود اصرار دارد به جای سخنران انگیزشی، مربی نامیده شود. او در مدت کوتاهی به بیشترین آرزوها و رویاهای جوانی خود جامه عمل پوشانید و توانست درآمد سالیانه خود را از ۳۸ هزار دلار به بیش از یک میلیون دلار افزایش دهد.
وی همچنین مورد مشاوره بسیاری از چهره‌های معروف جهانی بوده و در مورد بازسازی شهر شفیلد که چهارمین شهر بزرگ انگلستان است، به عنوان مشاور بوده است. وی درصدد است تا با کمک به افراد، جهان را به جای بهتری برای زیستن تبدیل نماید. او می‌خواهد به افراد جامعه کمک کند تا سرنوشت خود را به دست گیرند، روابط خود را با دیگران بهبود بخشند، به دنبال هدفهای ارزشمند زندگی خود بروند، بر ناکامی‌های عاطفی یا مالی غلبه کنند و به سهم خود، به جامعه و کشور خدمت نمایند. سالهاست که او بدون خودخواهی، نیرو و منابع خود را در اختیار نیازمندان قرار داده‌است. وی در سال ۱۹۹۱ بنیادی غیرانتفاعی را بوجود آورد که هدف آن، کمک به کودکان عقب مانده، افراد بی‌خانمان، سالمندان و زندانیان است. رابینز از روش‌های گوناگونی برای بالا بردن سطح زندگی خود و دیگران استفاده می‌نماید. او بر این اعتقاد است که فرایند تفکر و ارزیابی، چیزی جز پرسش و پاسخ درونی نمی‌باشد.

رابرت آلن: رازهای خلق جریان ها متعدد درآمد
گفتکو با میلیونرها: رابرت آلن

رابرت آلن مدرک MBA خود را درسال  1974 اخذ کرده و پس از شروع به سرمایه گزاری های کوچک در املاک و مستغلات کرد و به تدریج ثروتش را به چند صدمیلیون دلار رساند. رابرت آلن به مدت 20 سال است که سمینارهای متعدی در زمینه سرمایه گذاری و موفقیت مالی برگزارمی کند.

مارک ویکتور هانسن: رازهای ثروت بی پایان

گفتکو با میلیونرها: مارک ویکتور هانسن
مارک ویکتور هانسن ازموفق ترین و معتبرترین سخنرانان، مشاوران، و نویسندگان در زمینه موفقیت و بازاریابی است. هانسن جز10 سخنران انگیزشی برتر  دنیاست.هانسن دکترای مدیریت اجرایی دارد و از افتخارات ایشان دریافت جایزه هوراشیوآلگر می باشد. مارک ویکتور هانسن علاوه برکتاب ها وسمینارها ی متعدد، تعالیماتش در برنامه های تلویزیونی مثل اپرا ، تودی شو و شبکه سی ان ان و همچنین در نشریات تایم ، یواس ای تودی، نیویورک تایمز ارایه می کند.

جان برلی: چگونه سرمایه گذاری کنیم و ثروتمند شویم

گفتکو با میلیونرها: جان برلی
جان برلی نیز یکی از مشهورترین و پرطرفدارترین آموزگاران و نویسندگان در زمینه کسب ثروت از طریق سرمایه‌گذاری در املاک است. از معروف‌ترین کتاب‌های او می‌توان به «رازهای پول که ثروتمندان می‌دانند» و «تغییرات قدرتمند» اشاره کرد.

جک کنفیلد: اعتماد به نفس بی پایان و ثروتی که همراهش می آید را ایجاد کنید

گفتکو با میلیونرها: جک کنفیلد
جک کنفیلد یکی از سرشناس ترین نویسندگان و سخنرانان آمریکایی در زمینه های موفقیت است. او یکی از اساتید برجسته در فیلم راز است. کنفیلد در سال2004 شورای رهبری تحول بخش  را تاسیس کرد که بسیاری از بزرگان علم موفقیت جهان از جمله جان آساراف، مایکل بکویث، جان گری، استیون کاوی، دبی فورد، جیمزآرتورری وپال شیلی اعضای آن هستند. شرکت هایی بزرگ بین المللی دنیا نیز برای آموزشهایشان با ایشان همکاری می کنند.

والی ایموس: شور و اشتیاقتان را تبدیل به سود کنید و ثروتمند شوید

گفتکو با میلیونرها: والی ایموس
والی ایموس متولد 1936 در آمریکا می باشد. او از کودکی به  آشپزی علاقه داشت و دستور پخت کلوچه ای را که از خاله اش یادگرفته بود بهبود داد و امپراطوری تجارت خود را با  فروش کلوچه در سراسر آمریکا ایجاد کرد.

جیم ران: اصول موفقیت که هرگز ناکام نمی مانند، یاد بگیرید و ثروتمند شوید

گفتکو با میلیونرها: جیم ران
جیم ران پیشرو  و پیش کسوت تمام سخنرانان انگیزشی جهان است ، ایشان به طور مستقیم به سخنرانانی ازجمله آنتونی رابینز، جک کنفیلد، مارک ویکتورهانسن،برایان تریسی آموزش داده است. جیم ران درسن 25 سالگی که به زحمت خرج خانواده اش را در می آورد با یک کارآفرین ثروتمند آشنا شد و نزد او مشغول به فعالیت شد و تحت تاثیر او شروع به فعالیت کرد وتا31 سالگی یک میلیونرشد.

باب برگ: شبکه ای از آشنایان ایجاد کنید و ثروتمند شوید

گفتکو با میلیونرها: باب برگ
باب برگ یکی از سخنرانان بزرگ انگیزشی شناخته شده و موفق ایالات متحده است و تعالیم  و کتابهای ایشان بیشتر در زمینه موفقیت در شغل یا کسب و کار می باشد. بخش عمده ای از تعالیم برگ بر نحوه برقراری شبکه ای از ارتباطات و بهره گیری ازآن برای رشد شخصی و کاری متمرکز است.

مارک جوینر: خودت امتحانش کن و ببین جواب می دهد یا نه، آنگاه ثروتمند میشوی

گفتکو با میلیونرها: مارک جوینر
مارک جوینر نویسنده کتابهای پرفروش متعددی است و آثارش به زبانهای مختلف ترجمه شده اند.او از پیشگامان تجارت الکترونیک است .یکی از کتابهای او پس از 36 ساعت بعد از عرضه به صدر فهرست کتابهای پرفروش رسید. یکی از وب سایت های او طی 6 هفته بعد از راه اندازی، تبدیل به سی و هفتمین وب سایت پربیننده دنیاشد. جوینر همچنین یک کار نوپای یک نفره را طی دوسال تبدیل به یک شرکت بین المللی چند میلیون دلاری کرد .از موفقیت های دیگر او این است که او سایتی را از صفر راه اندازی کرده و بدون هیچ هزینه ای برای بازاریابی  چنان ترافیکی برای آن ایجاد کرد که در نهایت سایت را به قیمت 4000000 دلار فروخت.

راس ویتنی: یاد بگیرید، تصمیم بگیرید و دست به عمل بزنید تا ثروتمند شوید

گفتکو با میلیونرها: راس ویتنی
راس ویتنی مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت شبکه اطلاعاتی ویتنی و گروه آموزش ویتنی و موسس بنیاد ویتنی است. ویتنی در نوجوانی دبیرستان را نیمه تمام رها کرد و به ماشین دزدی رو آورد. بعداز دستگیری و یک سال و نیم تحمل زندان،سر به راه شد و کاری در یک کشتارگاه پیداکرد که در ازای آن حقوق ناچیز ساعتی 5 دلار را دریافت می کرد. در سن 21 سالگی با خواندن یک کتاب در مورد سرمایه گذاری در املاک و استفاده از آموزه های آن توانست در عرض 2 سال به استقلال مالی برسد و در 27 سالگی یکی از جوانترین میلیونرهای خودساخته دنیا شد. ویتنی هم اکنون پس از 20 سال آموزش در 225 شهر در کشورهای ایالت متحده، کانادا و انگلستان تدریس میکند.

شارن لکتر: چطور دستورالعمل بابای پولدار میتواند شما را به رهایی مالی برساند

 گفتکو با میلیونرها: شارن لکتر
شارون لکتر از دانشگاه ایالتی فلوریدا مدرک حسابداری گرفت و کارش را در شرکت های حسابداری شروع کرد. شارون لکتر به همراه رابرت کیوساکی کتاب "بابای پودار،بابای بی پول" را نوشتند. همنین لکتر و کیوساکی به همین مبنا کتابهای دیگری نوشتند که تعداد کتابهای مجموعه "بابای پولدار،بابای بی پول" را به دوازده جلد رساند. از جمله آنها می توان به "راهنمای بابای پولدار برای سرمایه گذاری"،"پیشگویی بابای پولدار"،"در جوانی بازنشسته شو، پولدار بازنشسته شو" اشاره کرد. لکتر عضو هیأت امنای چند دانشگاه هم بوده و در هیأت رییسه انجمن های متعددی هم عضویت دارد.

سینتیا کریسی: مجموعه ای از لحظه های توقف ناپذیر ایجاد کنیم و ثروتمند شویم

گفتکو با میلیونرها: سینتیا کریسی
سینتیا کرسی طی مدت کوتاهی پس از روی آوردن به آموزش فنون موفقیت، به یکی از شناخته شده ترین و پرخواهان ترین مربیان،مشاوران،نویسندگان و سخنرانان در این زمینه تبدیل شد. کرسی در سال 1998 کتاب " توقف ناپذیر"را چاپ کرد. آنتونی رابینز درباره این کتاب گفته است "توقف ناپذیر روی قلبتان تاثیر خواهد گذاشت و شما را به چالش خواهد کشید تا چیزی بیشتر باشید،بیشترببخشید، بیشتر ریسک کنید و در نهایت زنده تر باشید"سینتا کرسی موس و مدیر شرکت توقف ناپذیر است و در سراسر دنیا به سخنرانی های انگیزشی و آموزشی می پردازد.

مایکل گربر: سیستم ها، کلید ثروت و رهایی

گفتکو با میلیونرها: مایکل گربر
مایکل گربر در سال 1977، سازمان جهانی E-Myth را تاسیس کرد تا با مربی‌گری و آموزش به کارآفرینان، سبک و کارهای کوچک را در سراسر جهان متحول کند

دالف دی روس: یادگرفتن + عمل کردن = ثروتمند شدن

گفتکو با میلیونرها: دالف دی روس
دالف دی روس  بیش از سه دهه است که در دنیای املاک و مستغلات فعالیت دارد و به یکی از معتبرترین و بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاران و معلمان در این زمینه تبدیل شده است.

جی کانراد لوینسن: هدف، مقصد نیست هدف خود سفار است؛ هدفمند باشید و ثروتمند شوید

گفتکو با میلیونرها: جی کانراد لوینسن
جی کانراد لوینسن نویسنده کتابهای بسیار پرفروش بازاریابی در جهان است، او تاکنون بیش از 35 جلد کتاب  به چاپ رسانده است و برخی کتابهای او به 41 زبان  ترجمه شده است. کتابهای او در بسیاری از دوره های MBA در دانشگاههای  سراسر دنیا به عنوان کتاب درسی تدریس می شود. جی کانرادلوینسن  موسس و رییس هیات مدیره شرکت بین المللی چریکی است که با شرکت های بزرگی مثل ادوبی و اپل همکاری دارد.

جیم مک کن: منتظر نمان که همه چیز مهیا شود، دست به عمل بزن تا ثروتمند شوی

گفتکو با میلیونرها: جیم مک کن
جیم مک کن به عنوان یک مددکار اجتماعی، عهده‌دار اداره یتیم خانه ای در شهر راک اوی در ایالت نیویورک بود. مک کن در سال 1976 یک مغازه گل فروشی در آستانه ورشکستگی را در محله کویینز خرید و با مدیریت موفقش طی ده سال شعب آن را به چهارده شعبه در نواحی مختلف نیویورک رساند. او توانست  خدمات تحویل و ارسال گل را به راه بیاندازد و از این راه توانست با استفاده از اینترنت که در اوایل راه بود و در آستانه رشد قرار داشت با دو شرکت پیشگام  قراداد ببند تا در وب سایت های آنان به فروش آنلاین گل بپردازد. بینش و زیرکی مک کن باعث شد او قراردادهایی برای عرضه گل از طریق سایتهای msn,yahoo  و... ببندد تا به این ترتیب علاوه بر فروش بیشتر، بدون هیچ هزینه ای شرکتش را در این سایتها معرفی کند. در حال حاضر گردش مالی شرکت 1-800-flower بیش از 400میلیون دلار در سال است. موفق ترین کتاب مک کن، "دست نگه دار و گل سرخ ها را بفروش-درس هایی از کسب و کار و زندگی"نام دارد.

کلود دایموند: ارزش و اهمیت داشتن"مربی"؛ مربی داشته باشید و ثروتمند شوید

گفتکو با میلیونرها: کلود دایموند
کلود دایموند یک نویسنده و سخنران متفاوت و خلاف عرف است. دایموند مدرک بازرگانی و دکترای حقوق دارد. مبتکر کسب درآمداز طریق فعالیت خلاقانه در املاک و مستغلات است و با استفاده از این روش و در حالی که در منزلش کار می کرده میلیونها دلار ثروت کسب کرده است.
او که خود با استفاده از آموزشهای یک مرشد توانسته به موفقیت برسد. اعتقاد زیادی به آموزش توسط مرشد و مربی دارد. دایموند موسس و مدیر گروه مشاوره دایموند و شرکت سرمایه گذاری املاک CC&R است. دوره های آموزشی ایشان در سراسر دنیا تدریس می گردد.

کنریک کلیولند: استفاده از روش های متقاعد سازی در روابط کاری و شخصی برای ثروتمند شدن

گفتکو با میلیونرها: کنریک کلیولند
کنریک کلیولند یکی از افراد موفق در زمینه فنون و روش‌های تاثیرگذاری و متقاعدسازی است.

شریل ریچاردسون: زندگی بینظیر، از درد به آرامش، از فقر تا ثروت

گفتکو با میلیونرها: شریل ریچاردسون
شریل ریچاردسون یکی از شناخته ترین و پرطرفدارترین نویسندگان و سخنرانان در زمینه ی موفقیت شخصی است که در بسیاری از آثاراش، عوامل معنوی موفقیت را مد نظر قرار می دهد.
از بین کتابهای او تا به حال "برای زندگی تان وقت بگذارید" ، "بازسازی کامل زندگی" و "لمس تردیدناپذیر رحمت" به فهرست پرفروش ترین کتابهای نیویورک تایمز را پیدا کرده اند. "بازسازی کامل زندگی" جایزه کتاب انگیزشی سال 2000 را هم نصیب ریچادسون کرده است.

جک زوفلت: نیروی غالب، از صفر تا صد، خنگها هم ثروتمند میشوند

گفتکو با میلیونرها: جک زوفلت

جک زوفلت سالها دنباله روی مربیان رشد شخصیتی بوده و تعالیم آنها (مثل هدف گذاری،جملات تأکیدی،تجسم و ...)را به طور منظم به کار می بست. اما از آنها نتیجه ای نگرفت و به این اعتقاد رسید که این "تکنیک های موفقیت"، چیزی کم دارند. او بعد از 15 سال تجربه و بررسی تکنیک های ارایه شده، موارد کسری آنها را شناسایی کرد و با ارایه آنها، روش های خود را برای رسیدن تضمین شده به موفقیت ارایه کرد.کتاب "دی ان ای موفقیت" و برنامه صوتی "قدرت اشتیاق" و "نیروی قالب" معروف ترین آثار او هستند.


خرید محصول دانلودی (شامل فایل های صوتی) + دانلود پس از خرید:

199,000تومان
خرید این محصول و دریافت: 1 امتیاز (هدیه ویژه خرید)

 

برای دانلود فایل های نمونه همین الان کلیک کنید

دانلود 10 دقیقه از فایل های صوتی

جهت بررسی کیفیتی این پکیج، 10 دقیقه از فایل های صوتی هر قسمت را جهت دانلود برایتان آماده کردیم.
برای دانلود فایل های نمونه همین الان کلیک کنید

 

پروانه انتشار مجموعه رادیویی گفتگو با میلیونرها

بازیگران این برنامه رادیویی:
منوچهر والی زاده : آنتونی رابینز
مسعود فروتن : والی ایموس
بهرام افشاری : کلود دایموند
احمد گنجی : جیم ران
محسن قصابیان : رابرت آلن
بیژن افشار : جک کنفیلد
بهرام سروری نژاد : مارک ویکتور هانسن
محسن بهرامی : کنریک کلیولند
محسن زرآبادی پور : جی کانراد لوینسن
داوود قره داغی : باب برگ
سعید بارانی : جک زوفلت
فریبا طاهری : شارن لکتر
شیما جانقربان : شریل ریچاردسون
مهیار ستاری : مایکل گربر
ملیحه شبانیان : سینتیا کریسی
حسین قلعه قوند : مارک جوینر
رضا سخنور : جیم مک کن


آرمان غفاریان : مایک لیتمن

 

 

روش های خرید این دوره آموزشی:
1- خرید آنلاین و اینترنتی در همین صفحه.
2- واریز مبلغ مورد نظر به شماره حساب سمینارما که به شرح زیر می باشد:
شماره حساب : 1-1477345-800-802
شماره کارت : 6219861019204477

بانک سامان - به نام علی قلی زاده
لطفا پس از واریز مبلغ با سمینار ما تماس حاصل نمایید 02188915004
و شماره تراکنش رسید واریز و مشخصات خود را اعلام کنید، تا محصول در اسرع وقت برایتان در پروفایلتان قرار گیرد.
3- تماس تلفنی با سمینار ما با شماره 02188915004 و خرید به صورت تلفنی.


سوالات متداول :
• من امکان پرداخت آنلاین ندارم، آیا راه دیگری هست که بتوانم مبلغ پکیج را پرداخت کنم؟
شما میتوانید سفارش خود را به صورت تماس تلفنی انجام دهید، و مبلغ آن را کارت به کارت نمایید، سپس با راهنمایی های کارشناسان سمینارما اقدام به خرید این دوره به صورت آنلاین نمایید.
منتهی راه ساده تر این است که به صورت آنلاین خریداری کنید، چون هم از امتیاز خرید بهره مند می شوید و همیشه به فایل ها درون پروفایلتان دسترسی دارید.

شما با خرید محصول دانلودی، پس از سفارش محصول، میتوانید همان لحظه از قسمت سفارشات من اقدام به دانلود کنید.

 

شماره حساب : 1-1477345-800-802
شماره کارت : 6219861019204477

بانک سامان
به نام علی قلی زاده
لطفا پس از واریز مبلغ با سمینار ما تماس حاصل نمایید 02188915004
و شماره تراکنش رسید واریز و مشخصات خود را اعلام کنید، تا با راهنمایی های کارشناسان سمینارما اقدام به خرید این دوره به صورت آنلاین نمایید.

 

• پس از این که سفارشم را ثبت کردم، چقدر طول می‌‏کشد که این دوره آنلاین را دانلود کنم؟
میتوان گفت با اینترنت adsl شما میتوانید در عرض چند ساعت کل این دوره آنلاین را دانلود نمایید.


• آیا خرید بیش از یک محصول از طریق سایت امکان پذیر میباشد یا خیر؟
بله، شما امکان خرید بیش از یک محصول را در وب سایت دارید.

 


خرید محصول دانلودی (شامل فایل های صوتی) + دانلود پس از خرید:

199,000تومان
خرید این محصول و دریافت: 1 امتیاز (هدیه ویژه خرید)

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ به این مطلب چه امتیازی می دهی؟

2.6875 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 2.69 (8 رای)

مجموع رتبه (1)

5 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 30 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
 • سلام
  اگه بتونيد فايل هاي صوتي گفتگو با بورس بازان حرفه اي رو به همين شيوه دوبله کنيد، فروش خوبي خواهيد کرد چراکه قشر بورس باز بازار سرمايه پول زيادي دارن و توي خرج کردن در زمينه کم نميذارن. هر دورش يک ميليون مي نونيد برفروشيد.
  با تشکر فراوان

  آخرین بار در تاریخ حدود 3 سال قبل توسط مدیریت سایت ویرایش شد
 • عرفان دل آرام

  واقعا عالیه این محصول
  هر فایلی که گوش می دهم کلی نکته برام داره
  امیدوارم دوستان دیگر هم سریعا از این محصول استفاده کنند
  با تشکر

 • reza

  دارای رتبه 5 از 5 ستاره

  باسلام
  اگربخوام کلی بگم این بهترین محصولی ست که درتمام عمرم خریدم واقعا واقعا عالیه اگر هزار بار هم گوش بدید باز یه نکته جدید ازش یاد می گیرید به همه توصیه می کنم این محصول روتهیه کنند واقعا ارزشش روداره

گفتگو با میلیونرها - 2.6 out of 5 based on 8 votes