آموزش مهارت های موفقیت و کارآفرینی

مذاکره - اصول و فنون مذاکره - تکنیک های مذاکره

ما در زندگی روزمره‌ی خودمان، مدام در حال مذاکره هستیم.

طرف مذاکره می‌تواند رییس، همکار، کارکنان یا مشتریان شما باشند. حتی این مذاکرات در فضای خانه هم وجود دارد و بارها پیش آمده است که با خانواده‌ی خود بر سر آنچه می‌خواهیم وارد گفتگو می‌شویم. برقراری یک مذاکره‌ی موفق، مهارتی است که با تمرین تکنیک‌های مختلف می‌توان به آن دست پیدا کرد.

در دفتر محل کارمان با مشتریانمان در حال مذاکره هستیم و به دنبال کسب نتیجه بهتر در مذاکره هستیم.

سمینارما در حوزه مذاکره در فروش محصولی با عنوان پکیج جامع پینگ پنگ فروش تولید کرده است.

توصیه متخصصان: 10 گام آسان برای مذاکره موفق

اکثر ما هر روز بدون آنکه بدانیم مذاکره می‌کنیم، با این حال واژه مذاکره برخی افراد را نگران می‌کند. آنها خود را در نمایشگاه اتومبیل مشغول خرید و چانه زنی تصور می‌کنند. اما در ۹/۹۹ درصد موارد، مذاکره صرفا صحبت‌کردن با فردی دیگر درباره راه‌حلی است که به نفع هر دو طرف است. ما چه مشغول مذاکره با کودک دو ساله خود باشیم و چه طرف صحبت ما بزرگ‌ترین مشتری‌تان باشد، اصول حاکم بر مذاکره فرقی نمی‌کند.

توصیه متخصصان: 10 گام آسان برای مذاکره موفق - 5.0 out of 5 based on 2 votes

آموزش زبان بدن در کسب و کار

زبان بدن در کسب و کار (رفتارهای غیرکلامی)

حتماً این جمله را شنیده اید که «صدای عمل بلندتر از کلمات است.» این مسئله مخصوصاً در مورد زبان بدن (ارتباط غیرکلامی) صحت دارد. زبان بدن نوعی ابزار ارتباطی قدرتمند است که با استفاده از آن می توان دوست پیدا کرد و یا دیگران را به انجام کاری متقاعد نمود.آشنایی با زبان بدن به شما کمک می کند مسائلی مثل جذابیت، حقیقت، اعتمادبه نفس و شرم را تشخیص دهید. شما با دقت در حرکات طرف مقابل می توانید به حقایق زیادی دست یابید. در واقع تمام ما آگاهانه یا ناآگاهانه از «زبان بدن» استفاده می کنیم.

آموزش زبان بدن در کسب و کار - 5.0 out of 5 based on 1 vote

7 نباید در مذاکره

مذاکره بخش مهمی از فرآیند فروش است. هر مشتری که ملاقات می‌کنید خواهان بهترین توافق ممکن بوده و برخی از آنها در مذاکره بر سر شرایط مطلوب خودشان بسیار خوب عمل می‌کنند. قبل از اینکه وارد مذاکره بعدی شوید، با این نبایدها آشنا شده تا در مذاکرات زمان بهتری را سپری کنید.

7 نباید در مذاکره - 1.5 out of 5 based on 6 votes

۱۱ نکته در مورد زبان بدن شما حین مذاکرات

مذاکره کردن موفق چیزی بیشتر از فقط گفتن کلمات درست است. برخورداری از زبان بدن (Body Language) مسلط یکی از ضروری ترین تاکتیک‌های بیزینس بوده و سالها مورد تحقیق قرار گرفته است.

۱۱ نکته در مورد زبان بدن شما حین مذاکرات - 4.1 out of 5 based on 26 votes

جدیدترین مطالب سایت