آموزش مهارت های موفقیت و کارآفرینی

ان ال پی - آموزش ان ال پی - آموزش nlp

در زبان فارسی هیچ معنایی را غیر از برنامه ریزی عصبی کلامی نمی توان برای ان ال پی در نظر گرفت.

ان ال پي تو يك كلام ، راه دستيابي به قدرتها و منابع دروني بي نهايت انسانهاست . ان ال پي (NLP) هميشه وضعيت خوب رو مشخص نمي كنه، بلكه مي خواد وضعيت موثرتر رو نشون بده. يك حالت خوب مي تونه براي يك نفر خوب و براي يكي ديگه بد تلقي بشه. ان ال پي اصولاً دنبال تشخيص خوب و بد نيست، بلكه دنبال تاثيرگذاري بهتر و جهت دار تر هست .

ان ال پي يك استراتژي هوشمندانه و كاملاً بصرفه است، چون تمركزش روي ارتباط اجزاء مختلف با همديگرست و شناخت كانالهاي ارتباطي رو بهترين و سريعترين راه براي تاثيرگذاري مطلوب و كسب نتايج دلخواه ميدوند .

سمینارما برای اولین بار در ایران پکیج کاملا بومی شده این دانش را با عنوان پکیج جادوئی آموزش ان ال پی - آموزش NLP تولید کرده است.

نقشه راه NLP: ارتباطات در علم ان ال پی (قسمت 2)

هر روز شما در حال ارتباط با دیگران هستید. این ارتباط می تواند از طریق سخن گفتن،نگاه کردن وحتی لبخند زدن صورت باشد.این تعاملات می تواند احساسی که به افراد و محیط

دارید را به خوبی منتقل کرده و بر دیگران تأثیر بگذارد. برنامه ریزی عصبی ـ کلامی (NLP) ، می تواند ابزارها و تکنیک هایی را برای کمک به شما در منزل و یا محیط کارتان فراهم آوردتا بدان طریق بتوانید:

نقشه راه NLP: ارتباطات در علم ان ال پی (قسمت 2) - 4.3 out of 5 based on 3 votes

زندگی نامه ریچاردبندلر

در سال ۱۹۵۰ در نیوجرسی به دنیا آمد، سال های دوران دبیرستانش را در "سافی ویل" در ایالت کالیفرنیا آنجایی که اکنون در "سیلیکون ولی" است گذراند. ریچارد که از یک نارسایی زبانی رنج می برد، دانش آموزی معمولی بود، یک نوجوان درونگرا که آرزوی نواختن طبلی مثل باری ریچ را در سر داشت، گر چه او با پشت کار تمرین می کرد، استعداد متوسط او پرده از رویاهایش برداشت...

زندگی نامه ریچاردبندلر - 1.5 out of 5 based on 2 votes

نقشه راه NLP: ارتباطات در علم ان ال پی (قسمت 3)

از ان ال پی چه فایده ای عایدتان می شود؟

به کمک  ان ال پی خواهید توانست سریع تر و به نحوی مؤثرتر از قبل، به اهداف شخصی خود دست یابید. به بیان دیگر در انجام کارهای مورد علاقه، دستتان بازتر خواهد بود. از این کارها بهره بیشتری عایدتان می شود، اطلاعات بیشتری کسب می کنید، و به خصوص، در همان چارچوبی قرار خواهید گرفت که خودتان می خواهید.با بهره جستن از تکنیک های توانمند این روش، مثلاً در زمینه برقراری ارتباط با دیگران، روابطی نزدیک و صمیمی با سایر افراد برقرار می کنید.

نقشه راه NLP: ارتباطات در علم ان ال پی (قسمت 3) - 5.0 out of 5 based on 1 vote

ان ال پی احساس غنی بودن - NLP

آشنایی با ان ال پی | تحول به روش ان.ال.پی | مهندس ذهن و NLP

تز ان ال پی بسيار ساده و كاربرديه . كافيه دقت كنيم آدمهاي موفق ، انسانهاي كارآمد و برجسته ، در موقعيتهاي خاص چطور رفتار مي كنند ، چطور حرف مي زنند ، چطور نگاه مي كنند و  واكنش اونها چه كيفيتي داره و در كل چطور زندگي مي كنند كه اينقدر موفقند و بقيه نيستند . حالا با شبيه سازي و الگوبرداري و يك تقليد ساختاري و برنامه ريزي شده ، اين كيفيت برتر رو در شخصيت خودمون و در زندگي خودمون پياده كنيم ، انتقالش بديم به تمام اجزاي فكري و رفتاري و احساسي مون ، تا ما هم داراي چنين ساختاري بشيم .

ان ال پی احساس غنی بودن - NLP - 0.0 out of 5 based on 1 vote

نقشه راه NLP: ارتباطات در علم ان ال پی (قسمت اول)

برنامه‌ریزی عصبی زبانی یا برنامه‌ریزی به زبان عصبی رویکردی منظم است که هدف از آن افزایش اثر بخشی فردی است. اصل اساسی در برنامه‌ریزی عصبی زبانی این است که افراد به شیوه‌های خاص خود در مورد جهان فکر می‌کنند. آن را می‌بینند، می‌شنوند، لمس می‌کنند و می‌فهمند. برنامه‌ریزی عصبی زبانی با ساختار تفکر و قالب‌های فکری سرو کار دارد و نه افکار خاصی که در ذهن وجود دارد.

نقشه راه NLP: ارتباطات در علم ان ال پی (قسمت اول) - 5.0 out of 5 based on 1 vote

از ان ال پی چه می دانید؟! - NLP

[ ان.ال.پی - NLP - ان ال پی ]
ان ال پي تو يك كلام ، راه دستيابي به قدرتها و منابع دروني بي نهايت انسانهاست . ان ال پي (NLP) هميشه وضعيت خوب رو مشخص نمي كنه ، بلكه مي خواد وضعيت موثرتر رو نشون بده . يك حالت خوب مي تونه براي يك نفر خوب و براي يكي ديگه بر تلقي بشه . ان ال پي اصولاً دنبال تشخيص خوب و بد نيست ، بلكه دنبال تاثيرگذاري بهتر و جهت دار تر هست . نمي گه چه مدل روابطي بين والدين و فرزند مطلوب و پسنديده و دلخواه ولي راهي رو نشون ميده كه چطور پدر و مادر بتونند نفوذ و تاثير بيشتري روي بچشون داشته باشند . ان ال پي يك استراتژي هوشمندانه و كاملاً بصرفه است ، چون تمركزش روي ارتباط اجزاء مختلف با همديگرست و شناخت كانالهاي ارتباطي رو بهترين و سريعترين راه براي تاثيرگذاري مطلوب و كسب نتايج دلخواه ميدوند .

از ان ال پی چه می دانید؟! - NLP - 4.0 out of 5 based on 3 votes

معجزه ارتباط و ان. ال. پی - NLP

معجزه ارتباط و ان ال پی

بله شنیدن ، خوب است ، مگر نه؟  تصمیم گرفته اید که یک ماشین جدید بخرید ، درخواست وامتان را روی میز رئیس می گذارید ، چه خوب است که او با درخواستتان موافقت کند . به یک تبلت پیشرفته می اندیشید ، چطور می توانید پدرتان را برای خریدن آن مجاب کنید ؟  اگر دوست دارید هنر متقاعد کردن دیگران را فرا بگیرید ، خواندن کتاب " معجزه ی ارتباط و ان. ال. پی " را به شما پیشنهاد می کنم.

معجزه ارتباط و ان. ال. پی - NLP - 3.3 out of 5 based on 12 votes

ارتباط موثر و موفق با ان. ال . پی (NLP)

[ ان ال پی - ارتباط موثر - NLP ]

.:: به کمک ان. ال.پی (NLP) می توانید سریع تر وموثر تر از قبل به اهداف شخصی خود دست یابید ::.

کسب موفقیت و برقراری رابطه دوستی و صمیت با دیگران در صدر خواسته های انسان بوده و هست. انسان ها مایلند موفقیتشان بر پایه فضیلت و برقراری رابطه دوستانه بر اساس اعتماد و احترام متقابل با دیگران بنا شود و از جمله علوم جدیدی که ما را در این امر هدایت می کند، ان.ال.پی است. این علم از اوایل دهمه 1970 .م با همکاری جان گریندر و ریچارد بندلر صورت گرفت که به مضامین برنامه عصبی - کلامی اشاره دارد. بخش عصبی بر این نکته تاکید دارد

ارتباط موثر و موفق با ان. ال . پی (NLP) - 3.2 out of 5 based on 10 votes

با دنیای ان ال پی بیشتر آشنا شویم - NLP

[ ان ال پی | برنامه ریزی عصبی - کلامی ]

لاتین NLP مخفف سه کلمه Neuro Linguistic Programming  می باشد که در زبان  فارسی هیچ معنایی را غیر از برنامه ریزی عصبی کلامی نمی توان برای آن در  نظر گرفت. البته در کل می توان گفت دانش ان.ال.پی، دانش تأثیر کلام بر رفتار و همچنین تغییر در رفتار ها و الگوها با توجه به شناخت سیستم ذهن و نحوه عملکرد آن می باشد که دامنه بسیار وسیعی از تکنیک ها را برای رسیدن به موفقیت شامل می گردد.

با دنیای ان ال پی بیشتر آشنا شویم - NLP - 3.1 out of 5 based on 10 votes

روند تولید ویدئوهای آموزش ان ال پی (NLP)

لاتین NLP مخفف سه کلمه Neuro Linguistic Programming می باشد که در زبان فارسی هیچ معنایی را غیر از برنامه ریزی عصبی کلامی نمی توان برای آن در نظر گرفت. البته در کل می توان گفت دانش ان.ال.پی، دانش تأثیر کلام بر رفتار و همچنین تغییر در رفتار ها و الگوها با توجه به شناخت سیستم ذهن و نحوه عملکرد آن می باشد که دامنه بسیار وسیعی از تکنیک ها را برای رسیدن به موفقیت شامل می گردد.

رابرت دیلتز متخصص ان ال پی

رابرت دیلتز، متولد 21مارس1955 (اوّلین روز نوروز) یکی از مشهورترین توسعه‌دهندگان ان ال پی است. او از همان ابتدای شکل‌گيري این پدیده، در کنار بنیان‌گذاران آن حضور و در رشدش، تأثیر بسیار مثبتی داشته است.

رابرت دیلتز متخصص ان ال پی - 4.2 out of 5 based on 10 votes

nlp چیست؟ وکاربرد ان ال پی در زندگی چه میباشد؟

 nlp چیست؟ وکاربرد ان ال پی در زندگی چه میباشد؟

بیشتر مردم فکر می کنند، انسان هایی موفق هستند که از در و دیوار برای آنان شانس و اقبال می بارد.چنین افرادی زندگی را یک پیکار می انگارند، پیکاری برای یافتن طلسم خوشبختی.اما علم "ان ال پی" می گوید: زندگی پیکار نیست، بلکه یک بازی است. این بازی، مثل هر بازی دیگر، راه و روشی برای برنده شدن دارد. قانون و اصول دارد.

nlp چیست؟ وکاربرد ان ال پی در زندگی چه میباشد؟ - 2.8 out of 5 based on 18 votes

پیشفرض های ان ال پی

1. پیشفرض ان ال پی. (برای انجام دادن هر کاری باید نقشه ای داشته باشیم)

در ان ال پی منظور از نقشه همان استراتژی و برنامه ریزی از پیش تعیین شده برای انجام دادن هرکاری می باشد داشتن نقشه و استراتژی راههای رسیدن به هدف را برایمان مشخص می کند و ما را زود تر به هدف مورد نظر می رساند یک استراتژی و برنامه ریزی مشخص شده در رابطه با هدف می تواند منابع و امکانات موجود را در پیشروی ما قرار دهد و ما را در رسیدن به هدف یاری دهد در ان ال پی این موضوع عنوان می شود که اگر ندانید به کجا می خواهید بروید به هیچ مقصدی نمی رسید پس همیشه داشتن یک نقشه خوب می تواند راههای رسیدن به هدف را برایمان هموار گرداند.

پیشفرض های ان ال پی - 0.0 out of 5 based on 1 vote

ان ال پی چیست؟

N . L . P
مخفف کلمات انگلیسی
Neuto Linguistic Programming
است که ترجمه تحت الفظی آن به فارسی
می شود : برنامه ریزی عصبی کلامی .
بخش عصبی این علم تاکید بر این نکته دارد که اهم رفتارها و اعمال انسان از فرآیند 5 حس اصلی او ( بویائی- چشائی- لامسه- بینائی و شنوائی ) نشات می گیرند .

به عبارتی ما به کمک این 5 حس خویش دنیا را تجربه کرده و اطلاعات را می گیریم و براساس این اطلاعات است که عکس العمل مقتضی نشان می دهیم .

ان ال پی چیست؟ - 2.0 out of 5 based on 1 vote

جدیدترین مطالب سایت