آموزش مهارت های موفقیت و کارآفرینی

سخنرانی - آموزش فن بیان - فن بیان - مهارت های ارتباطی

تکنیک های فن بیان و مهارت های ارتباطی را فرا بگیرید.

سخنرانی در جمع برای اغلب افراد كار دشواری است. اگر مـی خـواهـیـد انـسـان موفـقی باشید، باید بر تكنیـكهـای فن بیان و مهارت های ارتباطی تسلط پیدا نموده و یا حداقل هنگام صـحبـت در یك جمع احساس راحتی كنید.
در زندگي همه ما مواقعي وجود دارد که بايد در حضور چند نفر راجع به مسئله اي صحبت کنيم.  اما اتفاقی که در چنین مواقعی برای خیلی ها می افتد این است که از اضطراب زیاد، تیک های عصبی پیدا می کنند. مثلاً بدون اینکه متوجه باشند، مدام آب دهان خود را قورت می دهند و وقتی متوجه این موضوع می شوند، کنترل آن برایشان سخت تر می شود، دست و پایشان را گم می کنند و رشته ی کلام از دستشان در می رود.

سمینارما در حوزه فن بیان و مهارت های ارتباطی محصولاتی نظیر : پکیج آموزشی فن بیان و اصول سخنوری ، پکیج نابغه سخنرانی شوید را برای شما علاقمندان تولید کرده است.

 

چطور نفوذ کلام فوق العاده داشته باشیم

برای اینکه نفوذ کلام داشته باشید قاطع بوده، صراحت کلام داشته باشید، اغراق نکنید، مخاطب خود را بشناسید و به زبان بدن او و خودتان توجه کنید. ما در دورانی زندگی می‌کنیم که ویژگی آن این است که همه در تلاش متقاعد کردن دیگران هستند. اما چرا برخی در این کار موفق‌ترند و برخی ضعیف عمل می‌کنند. شاید شما هم گاهی احساس کنید که نادیده انگاشته می‌شوید و نمی‌توانید آنچه را که مدنظر دارید به خوبی و به شکلی که پذیرفته شود بیان کنید. برای تقویت نفوذ کلام خود این مقاله را بخوانید.

چطور نفوذ کلام فوق العاده داشته باشیم - 2.5 out of 5 based on 6 votes

7 گام موثر در ارائه یک سخنرانی الهام‌بخش و به یادماندنی

یک سخنرانی خوب فقط فن بیان عالی نیست. سبک، زمان‌بندی، پیام و عناصر کلیدی دیگر هم مطرح هستند. اینجا نشان خواهیم داد چطور یک سخنرانی خوب را نوشته و ارائه دهید. وقتی به یک سخنرانی خسته کننده گوش می‌دهید، احساس می‌کنید زمان به سختی می‌گذرد.

7 گام موثر در ارائه یک سخنرانی الهام‌بخش و به یادماندنی - 5.0 out of 5 based on 5 votes

راهکارهایی فوق العاده برای تقویت مهارت حرف زدن در جمع

مهارت حرف زدن در جمع را با افزایش اعتماد به نفس، تغییر نگرش در مورد حرف زدن، کمال‌گرا نبودن، تقویت مهارت‌های ارتباطی و... در خود تقویت کنید. حرف زدن در جمع و برقراری ارتباط با دیگران حتی در مهمانی‌های خودمانی و دورهمی‌های دوستانه برای برخی از افراد یه معضل همیشگی است. اگر مهارت صحبت کردن در جمع را در خودتان تقویت کنید مطمئنا روابط اجتماعی موفق‌تری خواهید داشت و بین دوستان و آشنایانتان محبوب‌تر و جذاب‌تر از قبل خواهید بود. با پیشنهادات ما همراه شوید.

راهکارهایی فوق العاده برای تقویت مهارت حرف زدن در جمع - 3.8 out of 5 based on 5 votes

وقتی مجبورید سخنرانی کوتاهی داشته باشید این 7 کار را انجام دهید

توصیه‌های زیادی در این زمینه که چطور در مقابل جمعیت زیاد سخنرانی طولانی داشته باشید پیدا خواهید کرد. امّا در اغلب موارد، احتمالاً از شما درخواست خواهد شد تا تنها برای چند دقیقه برای یک گروه کوچک سخنرانی کنید. اینجا به شما نشان می‌دهیم چطور سخنرانی کوتاهی که مخاطبان انتظار دارند را ارائه دهید.

وقتی مجبورید سخنرانی کوتاهی داشته باشید این 7 کار را انجام دهید - 4.2 out of 5 based on 5 votes

رمز و راز سخنرانان بزرگ TED چیست؟

حرف زدن در برابر جمع برای بسیاری از ما شبیه به یک کابوس است. اغلب افراد از چنین موقعیت هایی به شدت می ترسند و تمام تلاش خود را برای پرهیز از این کار انجام می دهند. این در حالی است که توانایی سخنرانی در برابر جمع از جمله رموز اصلی موفقیت است. کمتر فرد مشهور یا موفقی را می توان یافت که در سخنرانی متبحر نباشد. از این رو نباید در برابر ترس از سخنرانی تسلیم شوید.

رمز و راز سخنرانان بزرگ TED چیست؟ - 3.3 out of 5 based on 3 votes

9 گام برای اینکه تبدیل به یک سخنران خوب و حرفه ای شویم

هر یک از ما میتوانیم سخنران خوب و حرفه ای باشیم و طوری در جمع صحبت کنیم که بتوانیم دیگران را متقاعد و مسحور صحبت های خودمان کنیم . سخنرانی کردن مجموعه بزرگی است از فن بیان ، خوب سخن گفتن ، سخنوری و کاریزمای شخصیتی . که با توجه به چند نکته ظریف و کوچک میتوانیم تبدیل به یک سخنران موفق و حرفه ای شویم.

9 گام برای اینکه تبدیل به یک سخنران خوب و حرفه ای شویم - 4.0 out of 5 based on 40 votes

چطور سخنران بهتری شویم؟ این 9 گام را طی کنید

فن بیان یکی از قدیمی‌ترین و قدرتمندترین ابزارهایی است که افراد می‌توانند برای نفوذ در مخاطبان، ایجاد تغییر، قدرت دادن یا ضعیف کردن کسی یا چیزی از آن استفاده کنند. استفاده از این فن می‌تواند چالش برانگیز باشد. در آینده از شما درخواست خواهد شد تا در عروسی، جشن یا راه اندازی یک شعبه جدید از شرکت سخنرانی کنید. هر چیزی که باشد، مهم این است که سخنرانی خوبی داشته باشید.

چطور سخنران بهتری شویم؟ این 9 گام را طی کنید - 4.0 out of 5 based on 4 votes

چگونه هنگام سخنرانی بر ترس و اضطراب خود غلبه کنیم؟

بیشتر افراد قبل از اینکه سخنرانی را شروع کنند کمی دچار اضطراب و تنش‌های عصبی می‌شوند. وقتی کنترل مناسبی بر این نوع از اضطراب نداشته باشید، شما را در مورد موضوعی که می‌خوهید مطرح کنید نامطمئن کرده و اثرات منفی روی سخنرانی خواهد داشت. خلاص شدن از شر این اضطراب‌ها احتمالاً کار سختی خواهد بود. شما با شناخت و آگاهی نسبت به اضطراب‌تان می‌توانید در جهت کاهش آن گام برداشته و برای تمرین و ارائه سخنرانی‌تان آماده شوید.

چگونه هنگام سخنرانی بر ترس و اضطراب خود غلبه کنیم؟ - 4.2 out of 5 based on 11 votes

توصیه‌های قدرتمند سخنرانی برای درونگراها

شما دورنگرا هستید و در حال حاضر هم از این واقعیت اطلاع دارید. وقتی در مقابل جمعی می‌ایستید حتی اگر تعداد آنها کم باشد دچار وحشت می‌شوید. در واقع، فکر کردن به آن هم باعث وحشت شما می‌شود. امّا اگر بخواهید کسب و کارتان را به سطح بالاتری ارتقا دهید، احتمالاً مجبور شوید یک یا چند بار در جایگاه ویژه و در مقابل حاضران ایستاده و سخنرانی کنید.

توصیه‌های قدرتمند سخنرانی برای درونگراها - 5.0 out of 5 based on 1 vote

آموزش سخنرانی ، فن بیان و سخنوری (سخنران نابغه)

 

چطور یک سخنرانی فی‌البداهه عالی داشته باشیم؟

سخنرانی کردن در جمع برای اغلب افراد کار دشواری است. اگر میخواهید انسان موفقی باشید باید بر تکنیک های فن بیان و مهارت های ارتباطی تسلط پیدا نموده و یا حداقل هنگام سخنوری در یک جمع احساس راحتی کنید. سخنرانی مهارتی است كه همه ميی‌توانند با تمرين، آن را بياموزند. با استفاده از ابزار ارتباطي زير، ياد بگيريد كه چطور با اعتماد به نفس صحبت كنيد و اجرايی جالب توجه داشته باشيد.

آموزش سخنرانی ، فن بیان و سخنوری (سخنران نابغه) - 3.6 out of 5 based on 5 votes

چطور یک سخنرانی را شروع کنیم؟

بهترین روش برای شروع سخنرانی بستگی به نوع و موضوع سخنرانی، مخاطب شما و حال و هوای کلی مراسم خواهد داشت. بهترین روش برای اطمینان از موفقیت سخنرانی جلب توجه مخاطب در همان ابتدای سخنرانی است: اگر این کار را انجام دهید، آنها مطمئناً تا آخر با شما همراه خواهند شد. حال‌آنکه تنها یک روش برای جلب توجه مخاطب وجود نداشته و روش‌های مختلفی برای این کار موجود هست. هر کدام که مناسب شماست انتخاب و برای شروع سخنرانی از آن استفاده کنید.

چطور یک سخنرانی را شروع کنیم؟ - 4.1 out of 5 based on 8 votes

چرا هیتلر سخنران بسیار موفقی بود؟

چرا هیتلر سخنران بسیار موفقی بود؟

"می‌دانم که بشر خیلی نتوانسته از نوشتن به نسبت صحبت کردن برای متقاعد کردن دیگران استفاده کند، به همین خاطر است که هر جنبش و حرکت بزرگی که در این کره خاکی می‌بینیم توسط سخنرانان بزرگ آغاز و به ثمر نشسته و نه نویسندگان بزرگ."-آدولف هیتلر  

چرا هیتلر سخنران بسیار موفقی بود؟ - 3.7 out of 5 based on 32 votes

راز مهم خوب صحبت کردن افراد موفق فاش شد

یکی از دغدغه های مهمی که همه ما با آن روبرو هستیم خوب صحبت کردن کردن میباشد . چگونه خوب صحبت کنیم تا دیگران را مسحور خود کنیم ؟ راز اینکه افراد موفق اینقدر بدون استرس خوب صحبت کردن را بلد هستند چیست؟ چگونه مثل افراد موفق صحبت کنیم تا جذاب باشیم؟ چطور خوب صحبت کنیم تا همه عاشق ما شوند؟

راز مهم خوب صحبت کردن افراد موفق فاش شد - 3.8 out of 5 based on 57 votes

7 عباراتی که سخنرانی شما را کم ارزش می کند

بیش تر سخنرانان تلاش می کنند عبارات موثری در سخنرانی هایشان بگویند. متاسفانه گاهی جملاتی را حذف می کنند که گفتن شان ضروری است؛ گاهی جملاتی را می گویند که به هیچ وجه نباید در یک سخنرانی گفته شوند. اگر می خواهید سخنران ماهری باشید، در ادامه با سمینارما همراه باشید ...

7 عباراتی که سخنرانی شما را کم ارزش می کند - 3.0 out of 5 based on 6 votes

جدیدترین مطالب سایت