قوانین جهان هستی - ان ال پی - پکیج جامع موفقیت

پکیج کارگاه عملی گنجینه سعادتنام محصول : کارگاه عملی موفقیت و دوره مهارت های زندگی
نوع محصول : فایل های تصویری MP4 + فایل های صوتی - به صورت فایل دانلودی
این محصول شامل 18 قسمت  (39 ساعت آموزش) به صورت همایشی با بهترین کیفیت می باشد.خرید محصول دانلودی (شامل فایل های ویدئویی و صوتی) + دانلود پس از خرید:

900,000تومان
خرید این محصول و دریافت: 1 امتیاز (هدیه ویژه خرید)

 

حجم کل فایل های دانلودی: 16Gb در 18 فایل مجزا
حجم هر قسمت به صورت میانگین: 900 مگابایت می باشد
فرمت فایل تصویری: Mp4 با کیفیت بالا - قابل پخش در پلیرها و دستگاه های خانگی
میانگین حجم هر قسمت از فایل صوتی: 30 مگابایت
فرمت فایل صوتی: mp3 - قابل پخش در کلیه پلیرهای پخش صوت

 

متفاوت ترین دوره عملی موفقیت در ایران (گنجینه سعادت) ، در واقع یک دوره عملی 18 جلسه ای می باشد که با سبکی کاملا متفاوت و موثر توسط استاد مجرب این رشته (استاد فرشید پاکذات) برگزار می شود. در این دوره تمام جنبه های زندگی را مورد بررسی دقیق قرار داده می شود و آموزه های عملی این دوره توسط استاد فرشید پاکذات ارائه می شود. در این دوره نگاهی عمیق به قوانین جهان هستی و کائنات و ان ال پی خواهیم داشت، این دوره تا به حال بارها و بارها در تهران و شهرستانها اجرا شده که نتایج فوق العاده را بار آورده است. افرادی که سرطان داشته اند ، با این تفکر جسم و ذهنشان را مداوا کرده اند. افراد بسیاری از فقر کامل در مدت کمتر از یکسال ، به ثروت قابل ملاحظه ای رسیدند. افرادی که سالها زندگی زناشویی وحشتناکی را سپری کرده بودند ، با اجرای تمرینات این دوره به یک زندگی سراسر آرامش و زیبایی رسیدند . افرادی که دچار اعتیاد، افسردگی ، تنبلی ، عصبانیت و انواع مشکلات روحی دیگر بوده اند با حضور در این دوره تمام مشکلات خود را از میان برداشتند و با توسل به خدای مهربان، زندگی سراسر عشق و زیبایی را شروع کردند .

 

نکات مهم

شما با خرید محصول دانلودی، پس از سفارش محصول، میتوانید همان لحظه از قسمت سفارشات من اقدام به دانلود کنید.


این محصول برای چه کسانی مناسب می باشد:
کسانی که می خواهند زندگی خوب و لذت بخشی را تجربه کنند.
کسانی که می خواهند طعم واقعی موفقیت را بچشند.
کسانی که می خواهند از فقر به ثروت برسند.
کسانی که می خواهند تصمیم گیری درستی در زندگی خود در لحظات بحرانی داشته باشند.
کسانی که می خواهند ارتباط از بین رفته خود با همسر را هر چه سریعتر درست کنند.
افرادی که سالها زندگی زناشویی وحشتناکی را سپری کرده بودند.
افرادی که دچار اعتیاد، افسردگی ، تنبلی ، عصبانیت و انواع مشکلات روحی دیگر بوده اند.
کسانی که می خواهند زندگی آرامی را برای خود بوجود بیاورند.
کسانی که می خواهند ببخشند و به آرامش برسند.

 

اگر بخواهیم، به صورت ساده برایتان دوره گنجینه سعادت را معرفی کنیم، می توانیم اینطور برای شما معرفی کنیم که در این دوره شما با  قوانین موجود در جهان همچنین با رمز و رازهای زندگی افراد موفق آشنا می شوید، و با به کار بستن آموزش ها در زندگی خود، آرامش و ثروت را تجربه می کنید، این جعبه ابزار موفقیت که هم اکنون با نام گنجینه سعادت در اختیار هموطنان ایرانی قرار می دهیم، به شما کمک می کند تا با شناخت درست قوانین موجود در جهان بتوانید زندگی بهتری را تجربه کنید.

سعی شده است در این جعبه ابزار مباحثی را گرد هم بیاوریم که بتواند در کنار هم تجربه ای لذت بخش از آموزش را برای شما فراهم آورد.

این دوره عملی ، راهی تست شده و تضمین شده می باشد و تا به حال هزاران نفر این راه را پیمودند، که در انتهای همین صفحه برخی نظرات و تصاویر دانش آموختگان دوره قرارداده شده است.

پکیج کارگاه عملی گنجینه سعادت
سرفصل های این کارگاه آموزشی:

جلسه اول: قدرت تصمیم گیری

مشکلات شخصی و بهانه هایی که در مسیر موفقیت می تراشیم

شما باید در زندگیتان این اصل مهم را در نظر داشته باشید که اگر خواهان موفقیت هستید باید شرایط خود را تغییر دهید. باید تصمیم بگیرید که تغییر کنید و برای تغییرتان بکوشید و فـراموش نکنید تـغییر، یک شبه و در کوتاه مدت حـاصل نمی‌شود. تغییـرات مستلزم گام هایی آهسته همراه با صبوری، تمرکز و دقت  می‌باشد‌. همه ما بهانه هایی داریم که سد راه ما در ایجاد تغییر و دستیابی به موفقیت هستند. بهانه ها فقط توجیهی برای آن دسته از اعتقاداتمان هستند که محدودمان می کنند.
استاد فرشید پاکذات در این جلسه در مورد مسائل و مشکلات شخصی و بهانه هایی که در مسیر موفقیت می تراشیم صحبت کرده و نکاتی ارائه می دهد که می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

پکیج کارگاه عملی گنجینه سعادت

جلسه دوم: قدرت افکار

قدرت افکار و تاثیر آن در دستیابی به موفقیت

در این مبحث می‌خواهیم در مورد قانون بسیار مهم در جهان هستی که عامل تحول و دستاوردهای آدمی‌ است به نام افکار صحبت کنیم. در دنیای انسان، همه چیز از فکر آغاز می‌شود و فکر، اولین راه برای رسیدن به هر پیروزی یا شکست  برای انسان است و به همین علت نیز در دین مبین اسلام به قدرت فکر کردن بسیار اهمیت داده شده است.
پیامبر اکرم(ص) در حدیثی بسیار ارزشمند و گرانبها می‌فرماید :"یک ساعت تفکر، بهتر از هفتاد سال عبادت است." این قانون در زندگی ما انسان‌ها به قدری تأثیر گذار است که حتی  خداوند در قرآن کریم می‌فرماید : "إن فی ذالکّ لایاتِ لقومِ یّتفّکّرون: اینها آیات و نشانه هایی هستند برای انسان هایی که تفکر می‌کنند."
اگر بتوانیم با ايمان و افكار خوب به علم، ثروت، سلامت، آرامش و معنویت فکر کنیم، قطعاً می توانیم ثروتمند، سالم، آرام و با دنیایی از معنویت زندگی کرده و در دنیا و آخرت سعادتمند شویم و این موفقیت و پاداش نصیب کسانی می‌شود که بتوانند به درستی فکر خود را کنترل کنند.
استاد فرشید پاکذات در این جلسه در مورد قدرت افکار، عناصر تشکیل دهنده و تاثیر آن در رسیدن به موفقیت صحبت کرده و نکاتی ارائه می دهد که می تواند برای شما بسیار مفید باشد.جلسه سوم: قدرت احساسات

شیوه های تغییر احساسات و تاثیر آن در دستیابی به موفقیت

هر اتفاقي كه برایمان رخ داده است، خودمان جذب کرده ایم؛ حتی آنهایی را که نمی‌خواسته ایم. این قانون، فکر ما را پرواز می‌دهد و به سرعت به دست کائنات می‌رساند و در ثانیه ای به سوی ما بر می‌گرداند. نتیجه هر عملی در زندگی به سوی خودمان بر می‌گردد. پس باید حواسمان را جمع کنیم؛ زیرا هر اندیشه ای که از سر ما می‌گذرد، به سوی خودمان باز می‌گردد و پیامد آن را در هر صورت خواهیم دید؛ حتی اگر علت آن را ندانیم. حال برای اینکه بتوانیم بر افکارمان تسلط پیدا کنیم، سلاح قدرتمندی داریم به نام احساسات. در واقع در مسیر درست یا غلط حرکت کردن، بستگی به احساسی دارد که درباره ی هر فکری دارید. اگر  می‌خواهید خوشبخت باشید، باید سعی کنید همیشه به دنبال افکاری باشید که به شما احساس بهتری بدهد. پس باید احساس عالی داشته باشید؛ چون هر چه این احساس بهتر باشد، زودتر به خواسته هایتان می‌رسید. این را فراموش نکنید که  احساس شما نمایانگر این است که چقدر به اهداف تان نزدیک و یا چقدر دور هستید.
استاد فرشید پاکذات در این جلسه در مورد شیوه های تغییر احساسات  صحبت کرده و نکاتی  ارائه می دهد که می تواند برای شما بسیار مفید باشد.جلسه چهارم: خلاقیت و قدرت تجسم خلاق

تجسم خلاق، خلاقیت و تاثیر آن در دستیابی به موفقیت

تجسم یک ابزار جـادویی است؛ زیـرا پیشـاپیش شما را به استقبال خواسته هایتان می‌برد و از لحاظ علمی‌ثابت شده قوی ترین قانون در 100 سال اخیر می‌باشد. تجسم خلاق یعنی آنچه را که می‌خواهید، ابتدا در ذهن خود آن را خلق کنید و شادی و هیجان آن را احساس کنید. وقتی تجسم می‌کنید، آن را به وجود می‌آورید. ذهن نمی‌تواند تشخیص دهد که آیا شما به راستی این خواسته را دارید یا خیر.
زمانی که در حال تجسم چیزی هستید، فقط به نتیجه نهایی فکر کنید و بر این باور باشید که تصویر خواسته شما در ذهن تان تحقق یافته، بدون اینکه بدانید چطور اتفاق می‌افتد. احساسات، ذهن و تمام حالت‌های شما می‌گوید آن خواسته را هم اکنون دارید. ما قبل از اینکه بخواهیم به چیزی فكر کنیم و در موردش صحبت کنیم، تصویر آن را می‌بینیم؛ وقتی صحنه ای را می‌بینیم، یعنی داریم آن را خلق می‌کنیم. غالباً تجسم‌های ما منفی است؛ ذهن، منفی‌ها را به خودش جذب می‌کند؛ البته این طور نیست که تا فکر کنید، همان پیش آید؛ این فرآیند، مستلزم زمان است؛ اگر برای مدتی درباره آن فكرکنید، پیش می‌آید. تا به حال توجه کرده اید آدم‌های فقیر بیشتر از آدم‌های ثروتمند کار می‌کنند، ولی درآمد چندانی ندارند؟ دلیلش این است که در ذهن شان مدام براین باورند که پول، سخت به دست می‌آید و باور ندارند که آنها هم می‌توانند ماشین خوب و مدل بالا سوار شوند؛ چون ذهن شان روی افکار بد و منفی طوری تربیت شده که بر این باورنـد که از صبح تا شب کـه سخت کار کنند، فقط می‌توانند درآمـد روزانه شـان را به دست آورند و اگر هم زمانی پولی را پس انداز کردند، برای گرفتاری یا خرج درمان مریضی از دست شان می‌رود!
استاد فرشید پاکذات در این جلسه در مورد تجسم خلاق، خلاقیت و تاثیر آن در رسیدن به موفقیت صحبت کرده و نکاتی ارائه می دهد که می تواند برای شما بسیار مفید باشد.جلسه پنجم: غول درون

چگونه ذهن ناخودآگاهمان را برنامه ریزی کنیم؟

در وجود همه افرادی که ذهن هوشیار و درک کننده دارند یک شریک مخفی وجود دارد که تقریبا برای همه مسایل زندگی، پاسخی در آستین دارد. این شریک مخفی را با نام ضمیر ناخودآگاه و بینش درونی می شناسیم. راهکاری برای مشکلات، الهامی برای خلاقیت و ایده های ناب برای تغییر سبک زندگی که بینش هر فردی ارائه می دهد، از ناخودآگاه او در ترکیب یا تعادل با تمرکز و آرامش به دست می آیند. همه نویسنده ها، هنرپیشه ها، موسیقیدان ها و همه افراد موفق، ایده ها و خلاقیت های خود را فقط از تمرین و آموزش های منطقی و آکادمیک به دست نیاورده اند، بلکه موفقیت آنها در نتیجه ترکیب این موارد با احساسات درونی و بصیرت ذاتی به دست آمده است.
ضمیر ناخودآگاه دقیقاً چیست؟
استاد فرشید پاکذات در این جلسه در مورد شیوه ی برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه صحبت کرده و نکاتی ارائه می دهد که می تواند برای شما بسیار مفید باشد.جلسه ششم: قانون کارما و شکرگذاری

قانون عمل و عکس العمل(کارما) چطور کار می کند؟

این قانون یکی از قانون‌های مهم خداوند است که به نام‌های کارما، داد و ستد، بومرنگ، قانون علت و معلول، قانون تابش و بازتابش و قانون  عمل و عکس العمل نامیده می‏ شود. گفتـه می‏ شود هـر چـه کنیم بـا هـر نیت و خـواسته ای کـه داریـم، عکس العملی در پی دارد؛ یا به عبارتی هر عمل از ما تابشی است از بیرون که بازتابشی به درون دارد؛ وقتی در کوه فریاد می‌زنیم، صدا به دیواره‌های کوه برخورد می‌کند و دوباره به سوی ما باز می‌گردد و دقیقاً مصداق این ضرب المثل «از هر دست بدهی، از همان دست می‌گیری»، است.
هر چقدر در این دنیا خوبی کنید، نیکی کنید و برای دیگران خیر بخواهید، نتیجه اش به بهترین شکل به شما بر می‌گردد و هر چقدر بدی کنید، ظلم کنید و قصد و نیت پلید برای دیگران داشته باشید، باز هم نتیجه اش به سوی شما بازمی‌گردد؛ دنیا مسابقه خوبی‌ها و بدی هاست، بیایید سعی کنیم برای خوبی کردن به دیگران مسابقه بگذاریم.
استاد فرشید پاکذات در این جلسه در مورد قانون عمل و عکس العمل(کارما) صحبت کرده و نکاتی ارائه می دهد که می تواند برای شما بسیار مفید باشد.جلسه هفتم: ارتباط موثر

ارتباط موثر کلید موفقیت شماست

دریک قاعده کلی هیچ شکی نیست که اکثر مردمان از ارتباطات خوبی بهره مند نیستند. قریب به اتفاق کسانی که دیدم یا ارتباط خوبی با همسرشان یا با خانواده، آشنایان و دوستان شان نداشتند و یا همسر، خانواده ،دوستان، رابطه خوشایندی با آنها نداشتند. به همین منظور در اینجا به اصولی که باید در بین زوجین و یا ارتباطات آنها باشد اشاره می‌کنیم و به شما این اطمینان را می‌دهیم که اگر از این اصول پیروی کنید زندگی به کام شما و اطرافیانتان شیرین می‌شود. یک اصل خیلی بزرگ و اساسی که چه دوست داشته باشیم چه نداشته باشیم این است که  باور کنید زنان و مردان از نظر روش‌های ارتباطی و اخلاقی کاملاً با یکدیگر متفاوت هستند. تجربه ثابت کرده که منشأ بسیاری از اختلافات بین زن و مرد، در عدم آگاهی و شناخت نسبت به طرف مقابل و نحوه ی برخورد صحیح با او می‌باشد. زندگی زمانی زیباست که زیبا زندگی کردن را آموخته باشیم.
استاد فرشید پاکذات در این جلسه در مورد ارتباط موثر و اهمیت آن در موفقیت صحبت کرده و نکاتی ارائه می دهد که می تواند برای شما بسیار مفید باشد.جلسه هشتم: اهرم رنج و لذت

نیروهای ذهنی تاثیرگذار در موفقیت ما

ما در زمان تغییر در زندگی مان دو نیروی ذهنی داریم که تصمیم مان را تحت کنترل دارد: نیروی رنج و نیروی لذت که تمام اهداف ما را کنترل می‌کند و به آنها جامه ی عمل می‌پوشاند. درست است که ما همیشه از رنج فراری هستیم و آن را دوست نداریم؛ احساس می‌کنیم اگر رنجی به ما برسد، حالمان بد می‌شود و اصلا تحمل رنج را نداریم. ما عاشق رسیدن به لذت هستیم و اینکه با عشق و لذت زندگی کنیم. مثلا اگر قرار است کاری را انجام دهیم، به قدری آن کار برایمان سخت و طاقت فرساست که غصه می‌خوریم و از انجامش خودداری می‌کنیم و زمانی هم که مجبور به انجام آن می‌شویم، آن کار را با رنج و سختی انجام می‌دهیم.
استاد فرشید پاکذات در این جلسه در مورد نیروهای ذهنی تاثیرگذار در موفقیت صحبت کرده و نکاتی ارائه می دهد که می تواند برای شما بسیار مفید باشد.جلسه نهم: اعتماد به نفس

اعتماد به نفس و راهکارهای افزایش آن

اعتماد به نفس، اولین ایستگاه حرکت‌های موفقیت آمیز در عرصه زندگی ما می‌باشد. اعتماد به نفس، شاخص شجاعت و قدرت ابراز وجود در انسان هاست. اعتماد به نفس، توانمندی یک فرد را در عرصه زندگی و در مواجهه با مسائل نشان می‌دهد؛ پس وقتی انسان با اعتماد به نفس حرکت می کند، می‌تواند در حل مسائل زندگی خود قوی عمل کند. اعتماد به نفس در انسان قاطعیت می‌آورد و باعث می‌شود که انسان‌ها با توانمندی بیشتری به زندگی خود ادامه دهند. اعتماد به نفس، یک انسان را از بقیه افراد متمایز می‌سازد. اشخاصی که اعتماد به نفس بالاتری دارند، مسلماً و به طور حتم از دیگران متفاوتند و جامعه با عزت بیشتری با آنها برخورد می‌کند. اعتماد به نفس، پیش نیاز ارتباطات زیبا و پرحاصل انسان هاست؛ پس می‌توان گفت کلید طلایی برای رسیدن به جایگاه‌های بزرگ، داشتن اعتماد به نفس راستین می‌باشد.
استاد فرشید پاکذات در این ویدئو در مورد راهکارهای افزایش اعتماد به نفس صحبت کرده و نکاتی ارائه می دهد که می تواند برای شما بسیار مفید باشد.جلسه دهم: قوانین ثروت

ثروت، باورها و راههای رسیدن به آن

ثروت نیز مانند همه ی موهبت هایی که در زندگی داریم، باعث بهره مندی جسم، روح و ذهن می‌شود؛ درحقیقت بهره ی جسم، همان ضروریات زندگی است؛ بهره ی روح، بخشش مالی است؛ بهره ی ذهن، تفریح و انجام فعالیت‌های شادی بخش است. در این بخش می‌خواهیم درخصوص باورها که مهم ترین عامل برای ثروتمند شدن است، صحبت کنیم.
7 موردی که باورهای ما را نسبت به ثروت می‌سازد عبارت اند از:

 • خانواده
 • رسانه ها
 • مذهب
 • مدرسه و معلمین
 • جامعه
 • دوستان
 • فرهنگ


تمامی‌باورهای ما نسبت به پول و ثروت از زمان‌های گذشته به صورت ضرب المثل یا عباراتی از طریق موارد فوق در ذهن ما جای گرفته اند؛ مانند عبارت:
نابرده رنج گنج میسر نمیشود            مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد
استاد فرشید پاکذات در این جلسه در مورد تعریف ثروت و راههای رسیدن به آن صحبت کرده و نکاتی ارائه می دهد که می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

پکیج کارگاه عملی گنجینه سعادت

جلسه یازدهم: قانون بخشش

قانون بخشش(خلاء) چطور کار می کند؟

قانون بخشیدن، تعریف گسترده ای دارد؛ می‌شود گفت بخشیدن چیزهایی که داریم و آنها را نمی‌خواهیم؛ بخشیدن کسانی که از آنها ناراحتیم؛ بخشیدن محبت به کسی؛ بخشیدن علمی‌ که بلد هستیم و هزار نوع بخشش دیگر. تصور کنید اتاق بسیار شلوغی دارید؛ کمد، کتابخانه، ویترین و هزار چیز دیگر. سفارش یک دست کاناپه راحتی هم داده ایم، می‌خواهیم آنها را بچینیم؛ اما هر چه دور و اطراف مان را نگاه می‌کنیم و وسایل را به این طرف و آن طرف می‌کشیم و بالا و پایین می‌بریم، جای خالی پیدا نمی‌کنیم؛ ولی اگر اتاق را خلوت کنیم، بعضی وسایل را بیرون ببریم، و برخی را جای دیگر بگذاریم، می‌توانیم جایی برای کاناپه‌های راحتی پیدا کنیم. زندگی هم همین طور است؛ اگر بخواهیم موهبت‌های الهی را جذب کنیم، ابتدا باید برای آنها جای خالی باز کنیم.
اگر بخواهید برنامه ریزی ها، تلاش‌های جسمی‌ و ذهنی، تلقین‌ها و تجسمات تان نتیجه دهد و نیایش‌ها و دعاهایتان اجابت شود، اول باید برایشان جا باز کنید و درون را خالی کنید. این خالی کردن درون در همه ابعاد انسانی قابل بررسی است. ما اینقدر در زندگی و آرزوها و آرمان هایمان غرق هستیم که توجه نمی‌کنیم خدا از در و دیوار نعمت هایش را به ما ارزانی می‌کند، ولی چون جایی برای آنها باز نکرده ایم، نمی‌توانیم آنها را دریافت کنیم. کسانی که دلشان نمی‌آید چیزی را ببخشند و هر چه دارند روی هم انبار می‌کنند، چیزهای جدید کمتری را می‌توانند دریافت کنند. همان گونه که  می‌گویند: «گشاده دست باش تا گشاده روزی باشی.»
استاد فرشید پاکذات در این جلسه در مورد قانون بخشش(خلاء) و نحوه استفاده از آن صحبت کرده و نکاتی ارائه می دهد که می تواند برای شما بسیار مفید باشد.جلسه دوازدهم: جسم سالم و کارخانه دارو سازی

برای پیشبرد اهداف و رسیدن به موفقیت به انرژی نیاز داریم

داشتن جسم سالم و پرانرژی، اهمیت بسزایی در پیشبرد اهداف و رسیدن ما به موفقیت دارد و باید مراقب آن باشیم و از آن محافظت کنیم، به آن اهمیت دهیم، آن را دوست بداریم و به عبارتی خودتان را دوست بدارید، چه از نظر جسمی‌چه از نظر روحی به خودتان احترام بگذارید و بهاء دهید؛ اطلاعات علمی‌ و پزشکی خود را همواره در مورد بدن تان بالا ببرید؛ هر چه شما معلومات علمی‌ و پزشکی خود را در مورد بدن تان بالا ببرید، با بدن تان مهربان تر خواهید شد و از آن به خوبی مواظبت خواهید کرد؛ در نتیجه بدن تان شاداب تر، سالم تر و قوی تر خواهد شد و اینگونه نیروی فکری و ذهنی شما هم شـاداب تر، سـالم تر و قوی تـر خواهد بـود؛
استاد فرشید پاکذات در این جلسه در مورد تغذیه، تنفس و دریافت انرژی مورد نیاز برای موفقیت صحبت کرده و نکاتی ارائه می دهد که می تواند برای شما بسیار مفید باشد.جلسه سیزدهم: ازدواج موفق

اصول مشترک زوج ها برای داشتن یک زندگی موفق

برای زوج ها بدون شک رسیدن به موفقیت در جنبه های مختلف زندگی بدون داشتن یک رابطه خوب امکانپذیر نیست. اگر شما خواننده گرامی‌ از زوجینی هستید که در زندگی مشترک تان یکی یا هر دو از بیماری سرماخوردگی روحی رنج می‌برید، می‌توانید با این راهکارها همسرتان را با همه احساس و مهرش به گونه ای توصیف ناپذیر، جذب خودتان کنید و از ارتباط دائمی‌ و مهرآمیز با او برخوردار شوید. شما با اجرای این تکنیک‌ها زندگی شاد و با نشاطی را تجربه خواهید کرد و نمونه ی شاخص یک زوج رؤیایی خواهید شد.
در این جلسه استاد فرشید پاکذات در مورد اصول مشترکی که زوج ها می توانند برای داشتن یک زندگی موفق رعایت کنند صحبت کرده و به شما آموزش می دهند.جلسه چهاردهم: تربیت فرزند

تربیت فرزند و تاثیر آن در موفقیت

اگر بخواهیم تعریف واضحی از تربیت ارائه کنیم باید بگوییم که تربیت، آموزش رفتارهای خوب و نشان دادن رفتارهای بد برای جلوگیری از انجام آن به کودک است. به عبارت دیگر، « تربیت » به کودک پیروی از مجموعه قواعدی را می آموزد و شامل روش های تنبیهی و تشویقی است. اما همین چند جمله در عمل چنان بر والدین دشوار است که گاه فاصله آن ها تا تربیت صحیح فرسنگ ها دور است.
عزت نفس کودکان و موفقیت هایی که در آینده کسب خواهند کرد شدیداً تحت تأثیر کیفیت اوقاتی است که با آن ها می گذرانید؛ نه مقدار زمانی که می گذرانید. همه والدین دوست دارند فرزندانشان خوشحال، خوش رفتار و قابل احترام از سوی دیگران باشند. فرزندانی که بتوانند به راحتی با دیگران تعامل ایجاد کنند. هیچ کس دوست ندارد به داشتن فرزندی بی تربیت متهم شود. روش های موثر آموزش، مسائل تربیتی و کمک گرفتن از مشاور می تواند به بهترین وجه ممکن به والدین در این راستا کمک کند.
در این جلسه استاد فرشید پاکذات در مورد تربیت فرزند و تاثیر آن در موفقیت صحبت کرده و نکاتی ارزشمند در جهت تربیت فرزند موفق برای شما ارائه می دهد.جلسه پانزدهم: ایمان فعال

قدرت ایمان و باور در رسیدن به موفقیت

داشتن ایمان و باور، یکی از ارکان مهم در تحقّق هدف‌ها و آرزوهایمان است. ایمان یعنی یقین و اطمینان ما؛ هر چقدر ایمان داشته باشیم، همان قدر دریافت می‌کنیم؛ به بیان دیگر، بر حسب انتظارات و خواسته هایمان به ما نعمت داده می‌شود. باید طوری رفتار کنید که نشان دهید در انتظار موفقیت، شادی و فراوانی هستید و خودتان را برای آن آماده کنید. این را بدانید که همیشه بر اساس ایمان تان به شما داده می‌شود. تنها ایمان است که می‌تواند در ذهن اثر بگذارد؛ وقتی شما می‌خواهید به آرزویی برسید، ولی در دل خود برای رسیدن به آن، باور و ایمان کافی و واقعی ندارید و دچار تردید هستید که آیا به هدف تان می‌رسید یا نه، مطمئن باشید به آن هدف نمی‌رسید.
اگر ایمان نداشته باشید، هیچ اتفاقی برای شما نمی‌افتد. باید باور کنید که خداوند از راه‌های عجیب و غریب که حتی فکرش را هم نمی‌کنید، شما را به اهداف تان می‌رساند. خداوند هرگز اشتباه نمی‌کند و تمام راه‌های خود را به نتیجه می‌رساند، او قدرتمند و توانا به انجام هر کاری است. هر چه که فکر می‌کنید غیر ممکن است و تردید به سراغ تان آمد را از خدا بخواهید و ایمان کامل داشته باشید که به آن خواسته می‌رسید؛ زیرا خداوند، قدرتمند، توانا، بخشنده و مهربان است. بدانید که هر خیر و خوبی از جانب خداست و حضور خداوند را در هر لحظه احساس کنید؛ با این کار قدرتمند می‌شوید و می‌توانید از عهده انجام هر کاری برآیید.
در این جلسه استاد فرشید پاکذات در مورد قدرت ایمان و باور و تاثیر آن در موفقیت صحبت کرده و راه های رسیدن به ایمان فعال را برای شما ارائه می دهد.

پکیج کارگاه عملی گنجینه سعادت

جلسه هفدهم: تنظیم اهداف

اهدافمان را چطور انتخاب کنیم؟ و چگونه به اهدافمان برسیم؟

حال زمان آن است که دست به کار شویم و  مقصد خود را تعیین کنیم.  با توجه به شناختی که از خود پیدا کرده اید و توانایی هایی که فکر می‌کنید دارا هستید و ایده‌ها و انتظاراتی که از آینده خود دارید، می‌توانید اهداف تان را تعیین کنید؛ باید بتوانید تمام اهداف تان را به طور واضح و روشن بیان کنید. این را بدانید که نخستین گام پیروزی و موفقیت عبارت است از: تعیین یک هدف واضح و روشن که تا اعماق وجود انسان راه یابد. وقتی اهداف واضح و روشن باشد، در ذهن تکرار شود، یقین و باور و ایمان هم در کنارش باشد، خیلی سریع به آن هدف می‌رسید. بعد از رسیدن به هر هدف کوچکی، اعتماد به نفس فوق العاده ای به دست خـواهید آورد؛ زیرا به توانایی‌ها و قدرت خود پی می‌برید و بـر ایـن استدلال قرار می‌گیرید که: من توانستم خواسته خود را به تحقّق برسانم.
در این جلسه استاد فرشید پاکذات در مورد شیوه انتخاب صحیح اهداف صحبت کرده و هدف گذاری و بنرامه ریزی طبق الگوی عصبی کلامی (nlp) را ارائه می دهد.

پکیج کارگاه عملی گنجینه سعادت
جلسه هجدهم: نیروی بیکران

پرسش کردن، راه دسترسی به اطلاعات ناخودآگاه

یکی از دلایل تفاوت انسانهای موفق و ناکام، کیفیت و نوع سوالاتی است که از خودشان می پرسند. سوالات، قدرتی دارند که افکار انسان را بر روی یک مورد خاص، متمرکز می کنند. ذهن انسان اکثر اوقات در حال گفتگو ( پرسش و پاسخ ) است، حتی زمانی که آرام هستیم.
یکی از دلایل شکست و بد بختی انسانها ، پرسیدن سوالات منفی و محدود کننده است. سوالاتی مانند : چرا افسرده ام؟ خدایا ، چرا کار پیدا نمی کنم؟ چرا اینقدر زندگی سخت است؟ این چه بلایی بود که به سر من آمد؟ و ….
انسانهای موفق از خودشان سوالات مثبت و با کیفیت عالی می پرسند. سوالاتی مانند : چگونه می توان موفق شد؟ چطور می توانم ثروتمند شوم؟ این رویداد چه تجربه مثبتی برایم دارد؟ و…
رسیدن به موفقیت ، مدیون پرسیدن سوالات مثبت و عالی به خصوص در لحظات سخت و حساس است.
در این جلسه استاد فرشید پاکذات در مورد دسترسی به اطلاعات ناخودآگاه و تاثیر آن در موفقیت صحبت کرده و نکات کلیدی دسترسی به این نیروی بیکران را ارائه می دهد.

پکیج کارگاه عملی گنجینه سعادت

 

خرید محصول دانلودی (شامل فایل های ویدئویی و صوتی) + دانلود پس از خرید:

900,000تومان
خرید این محصول و دریافت: 1 امتیاز (هدیه ویژه خرید)

 

دانلود قسمتی از پکیج اموزشی گنجینه سعادت:

 

نظرات دانش آموختگان دوره های قبلی:

 

 

 مدرس این بسته آموزشی کیست؟

فرشید پاکذات

فرشید پاکذات

برگزاری بیش از1200 سمینار در زمینه های موفقیت،NLP
حضور در برنامه های زنده تلویزیونی به عنوان کارشناس
برنامه های متعدد رادیویی
روانشناس تیم کشتی فرنگی در مسابقات کشوری
عضو هیات موسس NGO خانواده موفق
عضو هیات مدیره NGO خانواده موفق
دارای مدرک ان ال پی مقدماتی از موسسه بادی اند مایند فرانسه
دارای مدرک پرکتیشن ان ال پی از کشور آلمان
دارای مدرک مستری ان ال پی از انجمن ان ال پی سوییس
مدرک مربیگری مهارتهای زندگی از جهاد دانشگاهی تهران
دارای مدرک پرکتیشن ان ال پی از کشور آمریکا
دارای مدارک هیپنوتراپی ،خانواده درمانی ویرجینیا ستیر

 تصاویری از دانش آموختگان دوره ها:

دانش آموختگان دوره ی گنجینه سعادت

دانش آموختگان دوره ی گنجینه سعادت

دانش آموختگان دوره ی گنجینه سعادت

دانش آموختگان دوره ی گنجینه سعادت

 

 

خرید محصول دانلودی (شامل فایل های ویدئویی و صوتی) + دانلود پس از خرید:

900,000تومان
خرید این محصول و دریافت: 1 امتیاز (هدیه ویژه خرید)

 

روش های خرید این دوره آموزشی:
1- خرید آنلاین و اینترنتی در همین صفحه.
2- واریز مبلغ مورد نظر به شماره حساب سمینارما که به شرح زیر می باشد:
شماره حساب : 1-1477345-800-802
شماره کارت : 6219861019204477

بانک سامان - به نام علی قلی زاده
لطفا پس از واریز مبلغ با سمینار ما تماس حاصل نمایید 02188915004
و شماره تراکنش رسید واریز و مشخصات خود را اعلام کنید، تا محصول در اسرع وقت برایتان در پروفایلتان قرار گیرد.
3- تماس تلفنی با سمینار ما با شماره 02188915004 و خرید به صورت تلفنی.


سوالات متداول :
• من امکان پرداخت آنلاین ندارم، آیا راه دیگری هست که بتوانم مبلغ پکیج را پرداخت کنم؟
شما میتوانید سفارش خود را به صورت تماس تلفنی انجام دهید، و مبلغ آن را کارت به کارت نمایید، سپس با راهنمایی های کارشناسان سمینارما اقدام به خرید این دوره به صورت آنلاین نمایید.
منتهی راه ساده تر این است که به صورت آنلاین خریداری کنید، چون هم از امتیاز خرید بهره مند می شوید و همیشه به فایل ها درون پروفایلتان دسترسی دارید.

شما با خرید محصول دانلودی، پس از سفارش محصول، میتوانید همان لحظه از قسمت سفارشات من اقدام به دانلود کنید.

 

شماره حساب : 1-1477345-800-802
شماره کارت : 6219861019204477

بانک سامان
به نام علی قلی زاده
لطفا پس از واریز مبلغ با سمینار ما تماس حاصل نمایید 02188915004
و شماره تراکنش رسید واریز و مشخصات خود را اعلام کنید، تا با راهنمایی های کارشناسان سمینارما اقدام به خرید این دوره به صورت آنلاین نمایید.

 

• پس از این که سفارشم را ثبت کردم، چقدر طول می‌‏کشد که این دوره آنلاین را دانلود کنم؟
میتوان گفت با اینترنت adsl شما میتوانید در عرض چند ساعت کل این دوره آنلاین را دانلود نمایید.


• آیا خرید بیش از یک محصول از طریق سایت امکان پذیر میباشد یا خیر؟
بله، شما امکان خرید بیش از یک محصول را در وب سایت دارید.

 

 

خرید محصول دانلودی (شامل فایل های ویدئویی و صوتی) + دانلود پس از خرید:

900,000تومان
خرید این محصول و دریافت: 1 امتیاز (هدیه ویژه خرید)

 

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ به این مطلب چه امتیازی می دهی؟

2.2857142857143 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 2.29 (7 رای)

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 30 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
 • مهدی عبدالحسینی

  فوق العاده است بهترین پکیج آموزشی است با تدریس بهترین استاد

 • سلام سرفصل دروس از 15 رفته 17 و قسمت 16 موجود نیست
  قسمت 16 چیه؟

پکیج کارگاه عملی گنجینه سعادت - 2.3 out of 5 based on 7 votes